Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!

A misiről sok embertől hallottam "rosszat", így a te véleményeddel együtt asszem le is tettem róla.
Én a D208RR-t írtam, neked 209GP-d van ami pályára való és emlékeim szerint elég hegyes gumi.
A misire sokan mondják, hogy a vége felé már nem ad visszajelzést, a tapadást hirtelen veszti el és akkor már nem lehet megfogni. Igaz ehhez alaposan meg kell kínálni, de akkor sem szimpatikus tulajdonság.

208RR VS ContiRaceAttack egy rövid jellemzéssel?

Állítólag a BT16-os Battlax is jó, csak még nincs sehol....
Személy szerint én a Michelint nem szeretem és nem is használom, emiatt nem is javaslom.
Inkább a Dunlop vagy a Conti. Vagy Pirelli Diablo Supercorsa, Metzeler Racetec, Bridgestone BT002.
A Dunlop a legtartósabb, ha utcán is akarod használni.
Nekem van: Pirelli Diablo
Dunlop D209 Racer
Conti Race Attack
Hali!

Gumit keresek K7-es GSX-R 750esemre. Ezeket néztem:

Michelin Pilot Power 2ct
Dunlop D208RR
ContiRaceAttack

Melyiket ajánlanátok? Jó lenne valami kétkomponensű gumi, mert javarész közúton motorozok, de a ringre is szereték párszor feljutni vele.
Köszönöm!
Oké elismerem, valóban a végére három gumi lett, és kösz a válaszodat.
Ez a két gumi három gumi

Egyébként közelítőleg ugyanazt a kategóriát képviselik. A BT002 a legkevésbé hajlamos a kigyorsítási rész drasztikus rojtosodására, a Dragon és Racetec rossz futóműbeállításnál és/vagy lendületnélküli parasztkigyorsításnál rojtosra kopik = kevesebb km-t használhatod.
Sziasztok.
Két gumiról szerertnék véleményt kérni, vagy esetleg ha valakinek van tapasztalata.
Pályázásra kellene.Gsx-r1000k3( 4 éve pályázom, évi 3-4szer)
Most Diablo Corsa van fennt, és kezd elfogyni.
190-55-17
Pirelli dragon supercorsa pro, vagy
Bridgestone battlax bt002 Racing Street, esetleg
Metzeler Racetec K3
Hali!
Aprilia RS 50 re kellene gumi 90/80 vagy 90/70 de úgyhallotam jó rá a 100/80 is ha valakinek van eladó írjon ide vagy küldjön egy mail-t nagyi46@citromail.hu a gumiról legyen minimum 1 jóminőségű kép
Sziasztok! BT014 190/50 ZR17-es gumát keresek, használtat, de jó állapotút, defekt és s.menteset! Lehetőleg 2 évnél fiatalabbat! Ha van vkinek, légyszi írjon elérhetőséget! Köszi!
Üdv Mindenki!
Szeretnék gumit vásárolni a 600-as Monsteremre(120/60, 160/60 17"). Leginkább csak a hátsó kopott, de ha valaki tud jó áron szettet, az is érdekes lehet. Mivel végesek a lehetőségek, újban Conti Road vagy Sport Attackra gondoltam. Valakinek van tapasztalata ezek bármelyikéről? Illetve használt, de jó állapotú és nem idős gumik beszerzési forrásával kapcsolatosan tud valaki segítséget nyújtani? Ugyanis az eddig használtan vásárolt gumijaim sosem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket...
THX: Z.
Sziasztok !



Pirelli Sport Demont keresek felszereléssel GS500-amra.
méretek: 110/70-17 54H és 130/70-17 62H

Péter
Szia!

Ha használtban is gondolkodsz van egy 4.200 Km-t futott Michelin Pilot Power garnitúrám.
Lecseréltem pályázósabb gumira, így eladó 25 pénzért.
Szerintem még min 4-5000 Km van benne.
"Van egy Pirelli Dragon Supercorsa hátsó gumim 150es méretben!
utcán volt használva kicsit kopottasabb de elmegy még párezret, esetleg gyakorolni is jó eztazt..." 6e ft
hello mindenkinek, Kawasaki zx10 90es évjáratu mocimra keresek gumikat elsö 17es a hátso 18as ajánlatokat várok, csak uj vagy nagyon ujszerü érdekel. tel:06306420248 msn skype is.
Új Dunlop (D208) és Bridgestone (BT001, BT57) gumik kedvező áron eladók!
Teljes lista árakkal: ITT
Érd.: 30/345-87-45, tutigumi@gmail.com
Bridgestone leányvállalata, itthon nem ismert, de a japoknál kedvelt márka még nagyobb mocikon is.
Hali!

Most van folyamatban egy Z750-es véltele. A hátsó gumi kukás, elöl még elmegy, de az is Bridgestone.
Szerintetek a gyári guma milyen? Érdemes venni egyet hátulra és úgy hagyni? Vagy kompletten legyen csere?
Akkor van 2 lehetőség:
egy akciós
PIRELLI DIABLO
120/70 ZR17 35.000 Ft helyett 28.500 Ft.
180/55 ZR17 50.000 Ft helyett 37.500 Ft.

Continental Road Attack
120/70 ZR 17 M/C (58W) TL 29.418 Ft
180/55 ZR 17 M/C (73W) TL 39.168 Ft
Kb egy árban lennének.
És szerelik is.
Ha ez akkor szerintetek melyik?

Köszi
VersionX
Sziasztok !

K5-ös Suzuki GS500-ra keresek gumikat.
A gépkönyv a gyári Battlax mellett megemlíti az IRC márkát is.

Ismeri vki. ezt a márkát? Mik a tapasztalatok tapadás, tartósság stb tekintetében a többi ezekben a méretekben kapható márkákhoz képest.

Méret: IRC RX-01F B1 (110/70-17 M/C 54H)
IRC RX-01R B1 (130/70-17 M/C 62H)

Válaszotok előre is köszönöm
metz racetec k2,michelin pilot slick 2db,dunlop kr106 mind 120as első...lehet válogatni 5-7 pénz darabja. ha kell képet küldök! xlzxKUKACcitromail.hu
Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni 125ös cross géphez mien fajta hátsógumit ajánlotok...amiről nem pattognak a rücsék és nem kopik el hamar...
(eddig mitas volt fent,maradjak nála?)
Dunlop Qualifier RR-ről tapasztalata valakinek?
Ötleteim: kormánycsapágy kikopott, tünetei: nagy fordulatról visszaengedve a gázt csapkod a kormány, ha húzod neki akkor nem, mitől lehet?:pl. sok egykerék, szar utak. Másik ötlet:a gumi nem jó vagy nincs kiegyensúlyozva rendesen....de ha ez lenne akkor inkább csak nagyobb sebességnél jönne ki a dolog, alacsony sebességnél nem éreznéd......
Sziasztok

Van valakinek tapasztalata a Delticom-mal kapcsolatban? www.motorkerekpargumik.hu

Norbi
Nekem van, keress meg! 20/345-0566
Üdv!
Ilyen problémám van:
Felkerült egy új első gumi (Dunlop Sportmax) de menet közben furán viselkedik. Alacsony sebességnél egyenes futásnál a kormány szitál, kanyarban - ha döntöm - az egész motor kígyózik.
Viszon nagy sebességnél (180-200) egyenesben nem szitál.
A futómű rendben van, most cseréltünk benne szimmeringet, olajat.
Mi lehet a gond?
http://www.sportmotor.hu/motor...
egykis gumi reklám:D ha 1est adsz írdle miért:)