Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól függ, hol használod. Mindenképp fordulékonyabb lesz tőle, mert a magasabb oldalfal révén megemelkedik a hátulja. Ezt viszont el lehet érni a gyári gumival is, mert a 7-esnek állítható elöl-hátul a magasság (a rugóstagnál ill. a villákon; ezáltal a villaszög és utánfutás is). Viszont mivel a tapadási felület kisebb a 180-asnál, mindenképp tapadósra van szükség. Én michelin power race-t vettem anno, az jobban tapadt mint a 190-es sportec m1, bedöntésnél sose a gumi volt a határ (a sportecnél igen). Ennek figyelembe vételével a 190/55-öt javaslom.
Háj! Szerinted hogy viselkedne a hetes 180-as gumival? Ki szeretném próbálni, hátha fordulékonyabb, de mindenfélét lehet hallani erről.
5000Ft-ra gondoltam. Majdnem teljesen uj.
Hellooo!
Elvileg belefér!:D Menyiért adnád?!
Mint lejjebb olvashatod 120/70 R17 van. Az nem fer be?
nekem lehetséges h van első! hnapra megnézem!
115/70-17 van
CsáCsá
Nincs vkinek véletlen eladó gumija?:D Első: 90/90 R16 Hátsó: 110/80 R17
Ha vkinek lenne pls írjon! Előre is köcc!
Na cső Pepe mi a helyzet gumiügyben.
Régen voltál csak nem dobtad el a vasat?
csak az előző tulaj használta én még nem voltam vele pályán... nem tudom h tapad de talán egy tesztnapot kibír....
Hali!

Én mentem már D208 al, nekem nagyon tetszett! Szerintem nem kell 1formának lennie a gumáknak, de célszerű, h az első jobban tapadjon, mint a hátsó.

Cső
Ezt tényleg nem használták sokat, a kép alapján! Nem nagyon láttam még ilyet, hogy 1 slick gumit ne döntsenek teljesen a pereméig....
Szaisztok!
Gumivásárlás előtt állok és az lenne a kérdésem, hogy az elsőt és a hátsót egyszerre kell e cserélni?
Egy Bandit 600-ról van szó. Most elöl hátul Pirelli Dragon van fent, viszont a hátsót le kell cserélnem, Dunlop D208-ra gondoltam, az első viszont még bőven bírná ezt a szezont.
Mit tegyek? Jó a D208?
ELADO GUMI!

1db. 120/70x17 Bridgestone Battlax 014F gumi elado. Kevesett futott.
a kép szerint keveset futott , hagyd rajta nyugodtan, de ha nem használsz gumimelegítót, egy kicsit tovább melegítsd mire elkezdez vele gyorsabb köröket menni. ránéézésre van benne úgy 40 kör még, persze függ, hogy milyen gépen nyüstölöd le...
valakinek volt szerencséje már heidenau slickhez? nem tudom h rajta hagyjam-e a zxr-en...
pályázásra versenyzésre lenne használva csak.
6 zoll/inch/hüvelyk a felni szélessége amin általában a 190/50 a gyári méret. Erre jó a 180/55 is, de inkább 190/55 a célszerű, mert ez utóbbi nagyobb tapadási felülettel rendelkezik.
ijjj .... az több mint kellemetlen igy már értem...
A hátsó felni szélessége 5.5coll. Azokon a motrokon amelyekre 190-es gumit raknak pedig 6,5 coll.
összehúzza,púpos lesz és a kanyarban olyan érzetet kelt mintha elakarna szaladni a segge.
"egyszer megpróbáltam a 190-est,de soha többet" Mert hogy mi történt?
HELLO !
Van egy öreg RR-em.A gyárilag alőírt elsőgumiméret:130/70 16. Az lenne a kérdésem,hogy nincs-e valakinek tapasztalata 120/ 80 16-os gumival?Hogyan viselkedne a motor?/lényegesen olcsóbban tudnám megvenni/
/a hátsó kerékre 180-as van előírva,egyszer megpróbáltam a 190-est,de soha többet./
ÚJ, OLCSÓ Dunlop D208, Bridgestone BT001, BT57 gumik eladók ITT
Az első lehet ,hogy érdekelne
Sziasztok van eladó két garnitúra esőgumim ami ilyen hidegben nagyon tapadós gumik. Az egyik metzeler a másik michelin 120/70 és 180/55 mindkét garnitúra. érd:ajpekszili@freemail.hu vagy 06703385469
Szevasztok!

Kérdéssel fordulok hozzátok: Mitas M06 70/90-16 TT 36J ez a gumi meg Mitas M06 70/90-16 TT 42M ezek miben különböznek?

Kösszönöm!