Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brian, hallom Tyson barátomnak is te hozod a gumit
Milyen az a Bt002?
Ha nem lesz supercorsád már mit ajánlasz helyette? Nagyon királyul lehetett vele döntögetni a hétvégén, mát várom a komolyabb túrákat
Sziasztok! Van egy garnitúra Pirelli mt60r/rs supermoto-ra való gumim ELADÓ. A mérete: 120/70-17, 160/60-17. irányár: 27000 Ft
Sziasztok!

Tudna nekem valaki zsír új Metzeler racetec slick k1 első-t 120/70-eset jó áron?
Hello!
Mennyit ment?Ára?
http://www.avon-tyres.co.uk/mo...

http://www.avon-tyres.co
.uk/mo...


Itt nézelődhetsz.
Rendelésre hozzuk neked.
A XVIII.kerben vagyunk.
Üdv.
Szia szeretném kérdezni hogy van e referenciátok ezekről a gumákról mert sajna ezeket a tipusokat nem ismerem. Helyileg hol vagytok?
Üdv.
Szia,
mi árulunk Avont ha az kéne.
130/70R16 AV 45-ST F 61 W 42294 helyett: 25.000 Ft ért van AZARO SPORT TOURING

130/70R16 AV 59 F 61 W 46110 helyett: 28.000 Ft ért van AVON - SPORT RADIAL
Hello


A Continental ContiForce-ról van esetleg valakinek véleménye,tapasztalata?/Front/
Szia


Szeretném kérdezni mit ajánlasz 98-as hornetre előre. /130/70 ZR16/
Használat csak utszán de keményen boritva se citrizzen be alattem és az esm baj ha 4000 nél tőbbet is kibir. Eddig Avon om volt és azzal nagyon elégedett voltam csak már az isten sem árúl ilyet.
Köszi a válaszokat!
hiho!

kérdésem volna van-e valakinek tapasztalata a bridgestone battlax 021-es gumival kapcsolatban
Ezzel vettem meg a mocit de még nem volt időm tesztelni (elől hátul ilyen van)
Sziasztok,

AVON AV60 180/55 17 59.466 helyett 36.500
Pirelli Diablo Corsa 120/70 17 36.000 helyett 25.500
Pirelli Diablo corsa 180/55 17 56.900 helyett 36.300
Pirelli Diablo 120/70r17 35.000 helyett 28.500
Pirelli Diablo 180/55r17 50.000 helyett 37.500

mindből van 1 db, új gumik, akinek kell valamelyik hívjon, szerelés, centírt is vállalok.
Üdv Tel: 06-30-816-19-33
Hy!

vagy egy conti road attack eladó előre, ha valakit érdekel.
Egy havernak van eladó, újak, párban! Ide is be van reggelve!
Sziasztok keresek Mishelin Pilot Power 180/55/17 120/65/17-es gumit ujat ha tudtok jó árat segitsetek köszi előre is
nekem nincs!
Ahoj!

100/90-16-os gumija nincs valakinek valami frankó? GSX-re előre kellene.
Tudok segíteni ha kell és ha a schopinak épp nincs!
Van metzeler,pirelli,dunlop,michelin 180asok és 190esek,felszerelve,centirozva helyben
Küldj emilt,vagy msnen megbszéljük,ha érdkel

üdv
Szia! Én csak ajánlani tudom a Pilot Sportot, nekem gyárilag az volt a mocin és nagyon bejött.
Tapadása is bőven elég, volt olyan szerpentines kanyar amit féltem hogy nem tudok bevenni, de még borítottam a gépen és simán bekanyarodott Jó, nem vagyok egy Talma, de tényleg jól tapad a gumi, pláne ha elég meleg már. Futásteljesítményről: hátsó gumi 9000 Km-t bírt, sportos de nem gyilkolós használat mellett, SV 1000-esen. Az első még kb. 50%-os állapotban volt ugyanekkor.
Az ár is elég korrekt amit írtál, szerintem nyugodtan vedd meg, nem fogsz csalódni.
Szevasztok,lenne egy kérdésem a Brigestone BT014 jól viselkedne az R6R-en?nem kimondottan pályán,inlkább utcán,próbálta valaki,valamilyen gépen?motorozható?
Totes ! 4mm esnél mélyebb mintáju gumit csak akkor tudok neked vágni ha nem zavar a kiálló szövet! Sajna máshogy nem megy! Szerintem elégedj meg azokkal a négy milis gumikkal mert jobbat nem találsz! Zalaegerszegi vagyok.
Nekem michelin pilot power van fent elől,és szerintem eszméletlen jó utcára!Gyorsan melegszik,jól tapad!
Pállyán nem tudom milyen ,de utcai fighterezésre kurva jó!(stoppi,stb normál nyomással!
Sziasztok!
Van-e valakinek tapasztalata Michelin Pilot Sport gumiról? futásteljesítmény, tapadás stb. elvileg 55 körül ígértek párban az jónak tűnik nem?
Előre is kösz
Mert nem tudom. És az én gumiaimnál jobbat szeretnék azért veszek!
Mert euek már nem VBs gumik:)
Oké küldj képet rola!
Helyileg holvagy mert szeretem látni a gumit megvágva mielött megveszem.