Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia 130/70 zr16 nincsen akcióban?
cseréld le
Mi a véleményetek a szög miatt javított gumikról?
AVON AV60 180/55 17 31.000
Pirelli Diablo Corsa 120/70 17 22.000
Pirelli Diablo corsa 180/55 17 33.000
Pirelli Diablo 120/70r17 24.000
Pirelli Diablo 180/55r17 34.000

Nálunk, csak a készlet erejéig.
Az elejét az intenzív fékezés, a hátulját az intenzív gázadás melegíti. Lehet, hogy ebben a hidegben nem mertél nagyokat fékezni!
De ott használnak(unk) gumimelegítőt!
Hali!

Nézzetek meg egy komolyabb versenyt, új guma se járatás se koptatás, rötön nyél gáz.
még 1 utolso kérdés,aztán hagylak (az eddigikeket pedig köszönöm)
felraktam a gumit,aztán 50 km-t mentem most,főleg városban,de nem nagyon kellett megállnom,a kinti hőmérséklet 15-6 fok volt kb,és ez után is épp csak valami kis "langyosságot" éreztem(amugy continental conti city),míg a hátsó mitas kb 3szor melegebb volt...(pedig nem akkora márka)
tehát:lesz ez még jobb?mert most eléggé csalódott vagyok
(jah és most 1,8 bar-on van a gyári 1,5-ös érték helyett,majd eresztek le belőle)
A gyártási folyamat során felhasznált formaleválasztó anyag miatt csúszik. Látni a futófelületén, ha már lekopott, mert kevésbé fényes a felület. De csiszolópapírral lelehet koptatni róla.
Ez én úgy tom. hogy csak akkor igaz, ha veszel egy új motort, mert befújják valami szilikonszerű anyaggal!
igaz
és nem tudod véletlenül,hogy egy vadi uj guminak mennyit kell kopnia h elérje a max tapadást?mert ugy hallottam a legfelső réteg az uj gumikon nem az igazi.csak az kérdés,h meddig nem az...
Nem. Különböző méret, különböző nyomás, különböző hőmérséklet.
azonos márkájú és típusú első és hátsogumi egy menet után egyforma hőmérsékletű lesz?
HY.

Van valakinek tapasztalata a Maxxis és I.R.C márkákú gumik elsősorban sportmocis használatáról?
Tapasztalat, vélemény?
Csak mert alig több mint 22000FT.-ért küldenének N.o.-ból 130/70 ZR16-ot (Maxxis) nekem...mindezt áfával, szállítási költséggel együtt, ezt külön kiemelték a honlapon...jó kis gumiboltnak tűnik.
És ennyiért megfontolandó, a mintája alapján nem tűnik rossznak...
Kultúrált közlekedés néha néha egy kis gyorsulás.....300kg-os motor....70Le
Road 2 őt tettem akicsire, nem tom mi lesz a vége.
A 20.000km ert tolva tette meg, hogy nem kopott el.
Áááá az kizárt...nincs ezeknek idelyük ilyenre Mi már a héten nyomjuk motorral, holnap is megyünk. Zolinak a Michelin pilot road már elment vagy 20.000-et és még mindíg van rajta vagy 2-3 mm...hihetetlen
Már lassan kidőlök.
Azt ne tedd igy is besokaltam, állandóan feltart a helyszinelő barátod.
Nem tudsz aludni.... .....na majd küldök pár roncs autót és lehet szergetni
Hali!

600 as fazeren 3 garnitúrát etettem meg, kb 6000km bírtak sok pályahasználattal.
Szreintem nagyon jó.
Az is jó,sm-re köll
alattad még annyit se mint a 6kilósón!
sziasztok a d 207 milyen gumma?
3ezret az én kis 400as supermotom bír ki, igaz jobb kéz függő eléggé
vágott?