Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem fog belefájdulni a tárcád
Ez az!
xija
Szja!
Nagyon faszák 90%osak,van bennük gyári minta,tapad mint a tépőzár hívj06-209-724-729
nemsűrgős, felszeretném mérni a terepet, meg az árakat

mennyiért adod?
Nekem van kettő Pirelli wet,ha érdekel
Hi!

Nemtudja valaki, hogy 16.5-ös első felnire honnan tudnék gumit szerezni?
Most Dunlop 125/80 ZR410 van rajta...
Persze, kiértékeljük a helyzetet...sima ügy, megdumáltuk! Nekem még ki kell koplalnom valahogy a gumi(k) árát...
Sajnos nem megy minden egyszerre...ez van.
Na akkor érted a panelpatkányság hogyanlétének mivoltját...A fúrós buzihoz felmentem és nagyon megkértem, hogy hagyja abba mert szenved a gép de nem viszi... ha megteszi nekem ezt, akkor holnap ígérem felmegyek délután, viszem a fúró-véső gépet és ott perforálom ki a falat neki, ahol csak akarja! De most szeretnék egy kis nyugit...és megértette! Befirkálja és kifúrom, f*szomba...megnéztem:tényleg egy 2 forintos gépe volt, csoda, hogy nem lett baleset...
Nekem sincs semmi gáz a 16-ossal, legfeljebb annyi, hogy vágott slicket (sem) lehet rá szerezni, mert senki sem pályázik ilyen öreg motorral...ha kicserélném 17-re a kereket, akkor semmi gáz nem lenne, de csak a kerék 35-40000, plussz akkor már csapágyat cserélsz, valószínűleg fényezel, plussz gumi és állítólag fel kell tenni egy kormánycsillapítót a 17esre váltás miatt...együtt sok...

Hy.
Csá.
Azért ha megvettük a gumákat akkor is kéne tárgyalni mert ha nem jön be akkor legalább hátha a másiknak bejön és jövőre megvan a tuti. Én döntöttem és holnap rendelem is meg a kontit .
Ja felénk tényleg jó az uttalan utakon mocizni csak az a gáz hogy mégsem jó mert olyan szarok az utak hogy néha eltünik a moci meg végig rángatod a gázt mert dobálnak a lukak.Nesze neked út alap meg 310es benya ár meg minden faszom. Ahol jó az út ott meg egymás seggébe ér a jardok fasza. A 300ezer meg sok 1 kicsit:NEM?
Legalább is nekem a mocimat kéne eledni.
A 600-as Hornetek 16"-os al jöttek 2001-ig sajnos. Bár a gumi ritka mérete miatti nehézségeken kivün nem tok negativot mondani. Ezenkivül nincs is tudomásom szerint máson csak 900RR en 2001 ig és kész ja meg 250es hornikán de ott hátul.
Mi van a fúrós majomal? Tudom miről beszélsz /dehogy nem/ én is szerencsés 3 emeleti cella tulaj vagyok.
Csá...
A Slime is valami ilyesmi
Köszi,jó lenne mert jövő 7végén versenyem van,oda kellene
Csaó!
Tudtál bizony! Több szálon vezetem a dolgot...de én is kacsingatok a Conti felé ám!
Meg mindjárt keresem az emberünket az aprók között IRC témában.
Hmmm, hát mi a messze...
Pösti gyerek vagyok. Igazi aszfaltevő panelpatkány.
Jó lehet ott felétek...a sok végtelen országút meg minden...
Sokkal királyosabb vidéken lakni szerintem, mint egy 2milliós "köztemetőben", most is itt fúr egy köcsög felettünk...és nem hagyja abba, amíg meg nem etetem vele az 5 forintos fúróját, amivel fát sem lehet kifúrni, nemhogy betont...
Na eltértem..szóval nekem 900RR van, az első kiadású feeling...kétkörlámpa meg minden...
Nem is tudtam, hogy a Hornet 16 os első kerekű! Hmmm...
A sajátomon kívül most nincs esőgumim
De majd körbekérdezek.
Hali. Örülök ha tudtam segiteni. 900RR en csak elől volt irc és nem tom hol vette a gyerek és már nem is tom elérni mert eltünt.Egyébként ezen az oldalon is van az aprók között olyan csákó aki kinál IRC-t,nekem már küldött árat is régebben de itt Orosházán megkapnám pár 1000el olcsóbban+ minusz pósta.
Egyébként én nyilván maradok a Continál mert az azért csak 1 CONTINENTAL.ÚGY IS CSAK ELŐER VESZEK MERT HÁTULRA HASZNÁLTAT DOBOK.
Ja az IRC RŐL MÉG ANYIT TALÁLTAM HOGY 1926 ÓTA GYÁRTANAK KERÉKPÁRGUMIKAT!
Pepe neked mid van 900rr vagy Hornet?
Én a darazsakkal vagyok. Ha nem lax nagyon messze akkor gurulhatnánk 1* 1 ET.
ÜDV.
Hali
Tavaly vettem tőled dunlop eső gumát,most is kellene 1 pár ha van
Őőőőőőőő, nem nekem volt kevés a futásteljesítménye, hanem neki mert inkább túrázós-beállítottságú a srác...
Nekem megfelel a 8000km., ha kapok érte cserébe tapadást, fékerőt az aszfaltra és ezáltal biztonságot...elérhető áron.
Ezért keresem az elérhetőségeket, hogy tudjak dönteni úgy, hogy minden szükséges "adat" ismeretében vagyok.
Na ez aztán jó tudományos volt... Magyarán:szar vagy nem szar...
Na, kölcsönös infómegosztás ezaz!...én Goggle-n kerestem, de mivel igen türelmetlen voltam, feladtam hamar...
A maxxisgumik.hu eddig kimaradt az életemből!
Én a motorkerekpargumik.hu-t néztem (na ott volt az, hogy Maxxis 130 asban volt előre de hátra meg nem volt a listán 180as...érdekes), ott is jó árak voltak és lesegettem a Conti SportAttackot is...
Azon a 900RR-en amit említettél...elöl-hátul volt IRC? Nekem az a márka is megfelel.
Hol vette a srác? Kéne valami kapcsolat! Általában én is jókat hallottam róla, állítólag Bridgestone licenc!
Én is unom ezt a gumit, hol, milyet, mennyiért dolgot...állandó hajcihő az egész! És nem kevés pénzről van szó! Az meg ugye a legkevesebb...
Már láttam crossban is,eléggé brutál bütykei voltak...méd in japán...a srác aszonta nagyon fog...nem tom simában milyen lehet
a 8000 neked kevés? a tapadós guminál ez nagyon kíméletes használat volt.
Cső köszi hogy megosztottad az infót.
Nem tom hol nézted de a MAXXISGUMIK.HU-n van 180/55 190/50 17is.
Én kaptam 1 pici infót 900rr es mikulástol irc ről. Röviden azt mondta hogy nem volt beszarvatőte de rosz sem volt és 14e km et ment el vele.
Én szemezek még a Continental Conti sport attacal 21000-22000ért már megkapod .Olvastam erről is jókat-rosszakat de általában 12-14e körül mennek el vele normál használat mellett.
Csümán készvagyok már ettőt a kib...tt gumimizériátol mert itt qrvajó ott meg szar ugyanaz a guma, mi kopasz f....ak meg döntsük el hogy mire dobjuk be a szaros kis pénzünket.
Üdv.
Hali!
Szóval az van, hogy az IRC-re nem, de a Maxxis-ra kaptam infót...ZZR 600-on bevált, olyan tapadós, hogy szinte túlságosan is...jól kezelhető és dönthető, szinte csak pozitívum van! Valaki írta hogy haverjának meg 1000RR-en volt elöl-hátul de nem volt jó, csúszott de ez gondolom a márkán belül típusfüggő, keverék, stb...
A ZZR-es srác túrázni vette, és gyorsan elkopott! (8000 km.)
De ezáltal, hogy jól tapad (sőt) sportmocira kiváló lenne! Most már csak a beszerzési forrás kéne, mert ahol elsőt találtam, ott nincs hátsó, pedig az a gyakoribb szerintem!
Helló Pepe látom pont 1 cipőben járunk mármint az IRC 130/70 16ot nézve.
Én is keresek véleményeket erről a gumárol de nem nagyon kapok .
Ha megtudnál valamit szolj nekem is kérlek,én is megosztom ha jön valami infó,mert feldobtam 1-2 fórumra.
Köszi.
Sziasztok nincsen valakinek tapasztalata IRC tura sport gumival?
Minden vélemény érdekel.