Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg ingyen..na?
én kemény 3 ezer ft-ért vettem első gumit... és még tudok is párat. sztem kicsit sok:)
de ráadásul olcsón is adom
nem, csak az első kevésbé keresett.
metzeler racetecem van még mindig eladó előre...8pénz! középen 4,szélein 3 mili...miért félnek az emberek megvenni egy picit pályázott gumit?
köszi fiuk
ha aktuális lessz kereslek brian.
hát, 110es még elmenne, de ez már nem sok? főleg a hátsót figyelembe véve? meg a gatyább a hátsó, az csak egy conti avenue... elől most új metzeler van.. hm?
115/70-17 slick van
100/80as és 130/70es vagy náággyon hasonló faja guma akad?
Pohi jól beszél :)
A megtett km-ek száma sokmindentől függ , kb 100-6000 km Utcán inkább 5-6000 km.
Van is most 2 garnitúra Supercorsa Pro.
1000-es motorral 2-3000 km-t persze ha pályáról ledobott gumi, 600-assal szerintem olyan 5-6000 km-t. Persze eza hátsóra vonatkozik. Brian szokott árulni 35e párban nála a supercorsa, jó vétel szerintem.
AKCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
eladó új 120/70 R17 Metzeler Lasertec Nyíregyházán (vagy esetleg, debrecenben, szolnokon, kecskeméten, szegeden)

12ezerért!
hali
köszi pohi a véleményt!
a felsorolt gumikkal kb hány km-t lehet motorozni,normális használat mellett ?
Sziasztok!
Van esetleg tapasztalatotok a Conti Sport Attack gumiról?
Előre is köszi.
Szentigaz
Nem rosz, de én arra a vasra inkább pirelli supercorsa-t vagy dunlop d209gp-t vennék esetleg metzeler racetec-et. A pilottal eltúrázgathatsz, valamint mehetsz jókat, de nem fogod érezni azt a biztonságot amit az első mondatban felsorolt gumik adnak vissza. Persze.....csak szerintem.
hali
tudna nekem valaki irni valamit hogy milyen gumma a michelin pilot sport?
mélyek a minták. ez még rengeteget elmegy. nemlátok rajta sérülés nyomot! 2005-ös évjáratu. budapesten
még mindig meg van a metz első gumi...racetec k2,tapadós móka...8 pénz.
Köszi Maci! Megnézem!
Hi. A keveset futott pontosan mit jelent (Metzeler)? Bármi sérülés van-e?
elado dunlop sportmax d208gp gumik prban 55e ft és metzeler m3 keveset futott, párban 35e ft 190/120-ok t:20 585 4031
szia,előre van jó gumim,ha érdekel.
sziasztok.tudnátok ajánlani valami jó de nem túl drága gumit sm-re.első hátsó
Quadra keresek 22x11x10 es használt hátsógumákat barátságos áron!Tudom ez a téma itt kissé fars,de ha valakinek van tippje,kérem segítsen!fenyooldride@freemail.hu
: Széles utat!