Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont én is most ez után nyomozok. Km-t mennyit bír egy hátsó? Átlagos használat, 6kilós motor. Ugye nem 3000-et?
Nekem elöl az van.én csakdicsérni tudom
Sziasztok!Mi a véleményetek a conti sport attac-ről?Van valakinek valami tapasztalata?Tapadás,dönthetőség stb....?
na ne tolongjatok
Első kellene
Ahoy!
Nincsen vkinek Metzeler K0,K1 gumája eladó!
XXstevie ! Teljesen egyetértek veled! Csak ne feledd,hogy a guminyomások nyárra(meleg aszfaltra )vonatkoznak!Hideg aszfalton ezek az értékek alacsonyabbak,mivel kisebb nyomáson a gördülési ellenálás is nagyobb,ezért jobban melegszik a gumi! A crossgumik elöl 1,2-1,5 hátul 0,9 -1,2 nyomásúak!
(A könnyű motor miatt !)
Sziasztok!

valaki nem tud esetleg michelin pilot vagy valami hasonló kategóriájú gumit ebben a méretben
Első: 80/90 -17
Hátsó: 110/80 -17

Használt is érdekel.
Köszi előre is!
üdv .érdekelne h 2003as derbi senda supermotomhoz (50ccm) külső és belső is van benne vagy csak külső?:O:D miveel van a hátsóba egy nagyobb vágás..remélem el tudom használni..:D:S:D
szevasztok!van michelin pilot road gumim eladó sürgőssen 85%-os mind a kettő 2000 km-rt mentem velük méretük 120/70 zr 17 180/55 zr17 nem az én motoromra való sajnos azért adom el!ára alku nélkül 25000!06-70-5028187
ELŐZMÉNYRE IRJATOK LÉCCI
Gyerekek ! A helyes guminyomás motoronként, guminként, és használatonként más és más.
És az sem mindegy, hogy 1, avagy 2 személlyel szaggatod az aszfaltot, illetve mi a célod az egésszel.

Általánosságban elmondható hogy minél inkább versenyhasználatra akartok egy gumit használni ( ehhez persze ilyen gumit is kell választani ), úgy arányosan egyre jobban csökkenteni kell a nyomást, míg ha túrázol, pláne kétszeméllyel ( és persze az ehhez való gumival) ott a magas(abb) nyomás a megfelelő.

Versenygumiknál, pl 1.9-2.1 a jó, átlagos utcai egyszemélyes használatnál 2.1-2,4, míg túránál 2 személyes nyomulásnál 2,4-2,9.... Hidegen ! ( Krosszokról véleményt nem tudok mondani...) Nekem ez a tapasztalatom a 13 év alatt... Természetesen mindenki azzal és úgy megy ahogy akar de szerintem ezek a keretszámok és szerintem nagyon fontos a saját tapasztalat is...!

Nembeszélve arról hogy minden guminak van egy sajátossága, és lehet hogy ami egyik embernek bejön az a másiknak nem és fordítva...

A javított defektes gumikról meg csak annyit, hogy lehet használni őket, ha utána azzal nem fogod a gumi felső határait feszegetni. De ha nagysebességű autópályázás, versenyzés, vagy jól megpakolt hosszútávú túrázás a cél, ( ahol szintén felmelegszik a gumi ) ott nem ajánlom ezek használatát. Persze mindenki vagánykodhat hogy hééé én használom és még élek... Igen élsz, még !
Szal ha teheted ne kockáztass mert elég egyszer tévedni...

Szerintem...


xx.
Sziasztok!
Vannak eladó nagyon jó állapotú pályagumiaim 120/70,180/55,190/55-ös méretekben pirelli,metzeler,michelin,és bridgestone. A gumik kitünő állapotuak 5mm-es mintamélységgel vannak még utcai gumik is 150/70-es mérettől ha érdekel valakit hívjon nyugodtan 06703385469 párban 20-22eft
Hali
2 dologhoz szólnék hozzá.
1. 3 BAr nyomás. Második motoromon (És háver ZX9, VFR is) az előírás elöl 2,5, hátul 2,9.
Ezek az értékek mint mindig hidegen értendők! Tehát melegen valóban sokkal több. Nem versenygumiről, meg pályáról beszélek, ott mindig más az optimális érték, ami rengeteg dologtól függ
2. javításról. A nagysebességű gumikat hivatalosan nem szabad javítani. Én is hülyeségnek tartom, nem fogok egy 40 rongyos gumit kidobni mert szög állt belé. Elől már meggondolom, de 30 km-es gumit nem biztos hogy nem javítanám meg. Persze ha a szponzoraim állják, én sem vállalnám az "életveszélyt".... Szóval ez a gumi téma is olyan mint egy márkaszerviz, nem hajlandóak javítani, vegyél inkább újat...
Sziasztok.

Deeston 21 es új crossgumik kaphatók 7200 ft-ért.
Ugyanitt motoros felszerelések olcsón!
06205218499
szevasztok!
Kéne egy kis vélemény erről a gumiról , de nem kellenek nagy elvárások mert csak egy kis 25ös sm-en lessz..
Pirelli MP7 140/60-18

élettartam tapadás ijenek..
szeva!probáld meg a forgo gumi kft az üllöi uton van pesten ök a legolcsobbak az országban az árak szerelve és centirozva értendők!kb 60000-ből meguszod szerelve,centirozva!üdv
brian!

kint leszel 23-ai tesztelésen h.ringen? lesz szted addig valami jó gumád zxr-re?:) kössz!:)
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni találkozott-e valaki michelin hi-sport gumival? Ha igen, mennyire tartós stb.?
Sziasztok,

Szeretnék venni új gumikat ZX9-R -re de jelenleg nem vagyok nagyon eleresztve anyagilag. Hol próbálkozzak? (Heves megye és Budapest környéke előnyben.) Olyan hely kellene ahol leszedik a régit és az újat fölteszik normálisan. :-)
na azért.
sziasztok!950-es supermotomon cerélek gumikat segithetnétek milyen lenne rá a legjobb utcai használatra meg egy-egy pályanapra!?előre is köszi!
Bocsi! Csak hülye vagyok Azt írja a papírja cold=hidegen front=elől 2.4 bar rear=hátul 2.9 bar a gyári nyomás. Persze gondolom ezt nem tavaszi téli mérésre gondolja,hanem már a nyári meleg melleti hömérsékletekre.Mégegyszer köszi!
Sziasztok! Köszi szépen a válaszokat! De én ezt a 3 ill 2.5 bar nyomást melegen értettem,azért ennyire hülye én se vagyok ,mégha "csak" kezdő is a kawáwal hidegen 2.4 2.5 hátul elől pedig 2.0 2.1.és kérdeném? Akkor utcai használatra és lightosabb kanyargásokra elég a sima pirelli diablo!Köszi mégegyszer mindenkinek a válaszát!
BRIAN-nak tök igaza van! Ez nem a hosszú élet titka!