Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szépen köszönöm! Holnap hívom is őket!
Grat!

Szóval doktorúr csíp, amikor pisilek, meg egyre több a piros pötty. Ez mitől lehet?
Sziasztok! Segítségeteket kérném abban, hogy vásárolnék használtan, bontottan Yamaha Fz6 S fazer 2005-ös gépre gyári visszapillantókat! Honnan tudnék ilyet szerválni? Egy srácot már felhívtam aki ilyet bont de 10.000 ft-okat beszélt darabjára... az utángyártott újonnan meg 9700 ft.... szóval abból nem lett üzlet Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!
Az semmi, még a régi gyertyát is adja hozzá. Na így az igazi vétel... Bárcsak minden eladó motor ilyen lenne...
Igen erre gondoltam, hogy sokaknak megdobogtatja itt a szívét. .-) Végül is, pöc-röf. .-)
Ritka vétel, hiszen csak hátsógumi és hátsófékbetét kell rá! Nem sok használt motorról lehet elmondani, hogy vétel után ennyire kis ráfordítással egyből pöpec lesz.
musthave
Fézer: [url]http://nohref.hu/sl/fezer[/url]
Köszi!
GRATULÁLOK !
Ezt sajna Én is tudom, sőt a Magyar Királyi Zsandárság se 2 nap alatt fogja eldönteni az ügyet. Sajnálnám a mocit összebarkácsolni, inkább várok és szép lassacskán a következő szezonra gyári lesz a gép.
Rendben. Megértelek, csak a biztosító hónapokig vagy akár egy évig is képes ülni a témán. Neki nem sürgős.
Fz6 ilyen kormány stabilizátort ajánlanátok?
Dübörög persze, meg az alkatrész árak is. Összetákolom innen-onnan aztán meg fizetne a biztosító, tuti lehidalok. Lehet inkább kivárok és gyári állapotra helyreállítom a gépet. Most egyébként se tudnék ráülni min. 1 hónapig.
Biztosítóra én nem várnék. A szezon dübörög. Bontóst lehet próbálni, de mocsok drágák idomok terén.
Mutatós, tetszik.
Köszi szépen!
A motor jobban összetört mint Én, nekem csak a szívem szakadt meg.
Megkaptam a Yamaha-tól az alkatrész árakat, hát mit ne mondjak, jó hogy ültem mert biztos padlót fogtam volna.
A műanyagost megfontolom, a bontókat meg felhívogatom, hátha szerencsém lesz. Kicsit tanácstalan vagyok, hogy megvárjam ki lesz a hunyó a balesetben, és ha nem Én akkor irány a szakszervíz és pénz nem számít (ez kb. jövő tavasz) vagy kezdjek bontott alkatrészekből motort barkácsolni azonnal.
Nekem ésszerűbb itthon felrakni.................majd a szezon másik felében elhasználom a maradékot.
Pláne hogy 3000 volt a teljes gumizás centírrel.
Na ILYEN érzésem is volt
Üdv a klubban, rhino
Rhinoeli doktorizott!
Gratulálok hozzá!