Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10-15 bol hazi johet ossz.
Egy lada fektartaly vagy kuplungtartaly par meter szilikoncso huzalkotegelo elektromos autogaz szelep vezetek rele saruk zsugorcso inyekcios tu talalekonysag kezugyesseg turelem es megvan ennyibol a hommade cucc.
Még utána nézek. Egy 10-15 ezret szánnék rá. Elég lenne valami kis tartályos dolog, talán be is férne az index relé mellé.
Te milyen boltokat tudsz javasolni? (persze külföldről)
10 spray 3000 forinttal.
Én 3-at elhasználok 1 szezonban.
Az 3 év.

Lubman és a PD oiler olcsóbb de picit kezdetlegesebb.

Tied a döntés.
megkaptam, köszi!
Viszont az ára valóban durva. 30 ezerbe kerül az olcsóbb. Az kb 10 évnyi spray.
Küldtem egy PDF-et is mert ide nem lehet linkelni.
Vagy ebay vagy a scottoiler saját shopjában.
Vsystem vagy vsystem mini.Nekem szerintem mini lesz.
Video.

http://youtu.be/X1v0Fj3cpfs
Milyet és honnan rendeltél?
Zoli te melyiket rendelnéd?
Mennyire nehéz felszerelni? Azért a vázat nem fúrnám át, hogy egy ilyen felkerüljön.
Lehet én is megpróbálkozok vele, mert nem tudok láncot fújni. Minden olajos körülötte. Szerintem sokat is fújok rá.
Jah.
Első körben házigyártás volt az nem jött be.
Most fizu után benevezek a scottra.
Oszt jóság lesz.
Szia Zoli32!

Láttam a Bandit topicban nyomjátok az olajzó témát!
Én rendeltem az angol ebayról múlt hónapban. Adták hozzá a duál fejet is! Marha jó a cucc, beszereltem ahogy azt az oldalon írták, vizsont egy vákuum stucni hiányzott a csomagból, írtam a supportra hogy vazze kéne a cuccos. 4 nap múlva meg is jött bubis borítékban 0Ft-ért! Szóval le a kalappal nem csak addig vagy jó vásárló amíg a zsetont csengeted, utána is foglalkoznak veled!
Oaljzó jól szuperál bár az első beállítással elpazaroltam vagy fél tartály olajat, Balcsira mentünk haverral és nem sokat szaroztam az állítással. 1 kúton megáltunk neki láncsprayt venni és akkor nézem hogy a láncom szépen csillog az olajtól vissza is vettem a felére az adagolót szerintem most pont jó! Ja és a haver reflexből meg is kérdezte hogy le fújja az én láncomat is? Aztán mutattam hogy köszi de a rendszer működik faszányosan. Nem volt olcsó az biztos de hogy baromi kényelmes és csak a tartályka szintjét kell figyelni az nagyon király!
Legalább már a morot is eladtad?
Hogy ennek az FZ6-nak mekkora hangja van!
Régóta nem volt beindítva, de most, hogy eladtam a kipufogót róla beröffentettem egyszer s utoljára. Tompítóval hangyányival hangosabb, mint a mostani Akrapovicom natúran és vadabb is a hangja.
Senkiben.... ...jelenleg üres, remélem hamar elmegy...
még motoros kollégában se bíznál?
A járok-vele módszert próbáltam, kellett vagy 100 km, mire eltűntek középről a szőrök...
Eladó két szobás lakásunk van a klinikáknál....albérlet már nem játszik, azzal megjártuk így inkább eladás.
Ne zavarjon.
Kozepsztender-beindit-tégla olaszorit módszert próbáltad?
Engem csak a kora zavar picit. Majd ha nem tapad és eldobog a motor, akkor megtanulom mit jelent a gumi.
PR3-ban nem fogsz csalódni. Én alig bírtam lekoptatni a szőröket.
Milyet rendeltél? Gondolkodom én is, hogy lekellene cserélni az agv-met, hjc is 17et néztem, csak nem tudom mennyire lehet jó. Sharp törésteszten 5öt kapott, szóval annyira csak nem szar.
Nah én meg rendeltem bukósisakot. Majd megírom, hogy milyen ha megjön.

Kicsit off. Albérletet keresek Bp-en. Leginkább 5. 8. 9. 11. kerületben, de érdekel még a 4-6os villamos környéke is. Ha valaki tud ilyet ne tartsa magában. Köszi!

De hogy on is legyen, gumiból előre egy 3 éves pr3-as megy majd fel. Pár hét és át is veszem. Hátra még a pr4 és pr3 között vacillálok.
Le kell vennem a bukócsövet átalakítás céljából. Korábban bukógomba volt rajta, amikor vettem. Mivel azt nem rakom vissza és nem tudom mikor készül el a bukócső így vennem kellett csavarokat a vázhoz. Vékony menetes edzett darabja 2300 Ft... Még jó hogy csak kettő kellett :D

Bármikor eladtam autót, vagy motort minden extra csavart, biz-baszt adtam hozzá dobozolva, csomagolva, feliratozva mi micsoda. Én még soha nem tudtam így venni cuccot. Nagyon trehányak az emberek.
Gratula hozzá!
Meg itt: www. batszimotor.hu
Kicsi, piros, és makkot eszik, mi az?