Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a pókemeres bizé az oldal közepén?
Aszittem az csak kitöltődísz.
diagramon száraz tapadás kevés pont, érték kevés pont. Miért?
Miért tesz ki a michelin egy ilyen diagramot? Ha csak nem azért, hogy a 4est vegyék az emberek.
Hö?
Most néztem meg a michelin oldalát és saját maguk szerint a pr3 szarul tapad szárazon és még g*ci drága is. Van önkritika (vagy csak én nem tudom leolvasni ezt )
Tegnap hirtelen felindulásból db killert építettünk cimbivel kipumba.
Frankó lett !
Jelentősen tompítja a mély morgást, s ki-be szerelése pár pillanat.
Ezen a képben sokan azt nem értik, hogy ha telik valakinek 5 milliós motorra, miért a szálláson spórol. Pedig másról szól itt a dolog.
Lehet Paint! :) Igazából az egyik sátorhelynek ez van kinézve: http://goo.gl/maps/KsfRV Bár azon kívül, hogy a gleccser fél kilóméteren belül kezdődik az is érdekes lesz, hogy 2600on van a hely :)
photoshop
Na igen, a hüsivel lehet meg kell majd küzdeni :) Illetve Krisztiánnal abszolut egyetértek, nem csak a spórolás miatt vadkempingeznék. Azaz főleg nem azért, hanem többek közt ilyenekért.
Ebbe van igazság, nálam vegyes a tapasztalat....
Ha nem forgatod 1-be 10.000-ig akkor biztos.
kb 9000 után kezd feljönni az eleje ha nem kuplungolsz bele.
Kosz a valaszt
Az elore -1re gondoltam, mert akkor nem kell a lancba toldani.
Vajon megpakolva ket szemelyel a foldon tudome tartani az elejet?
Meg eletemben nem aludtam olcso apartmanban jo agyban.
De a satrazastol jobb.
Sziasztok!

Srácok ha valaki tud olyat aki 1000 FZS keres akkor az enyém eladó lesz.
Stílus váltás lesz Túra endúró irányba. Vstrom érdekel 650- és 1000 is!
Holnap lesznek képek is a motorról és a kiegészítőkről amik a motorhoz járnak!
nah látod,akkor még olcsóbban is lehet vadászni szállást, akkor minek kell szenvedni a sátrazással, nem kényelmesebb egy jó ágyban aludni Aztán lehet csak én vagyok ilyen kényes
Mi pár éve itt aludtunk 4 napot, egy emelet a miénk volt, hármunknak 3 szobát adtak, egyik reggel csak ez a papír fogadott minket. Megdöbbentünk, mennyire megbíztak bennünk.
Nekünk az egyik szállás 8300ft volt a másik 10300ft,
Most aki elmegy svájcba, az nehogy már ne tudjon kifizetni ennyi pénzt.Inkább fagyoskodik 8 fokba, meg várja az 1000frankos büntetést.Szerintem nem ezen kell spórolni.
Akkor inkább vigyen konzervet és egyen azt, egy kaja 7-10e ft és még nem is nagy adag.
Azért a 0 ft és a 10.000 ft között van egy kis különbség. De a vadkempingezés nem csak a spórolásról szól.
hali

A vadkempingezést én sem ajánlom,nem csak azért mert csúnyán megbüntetnek, de tuti megfogtok fagyni... esténkén akár 8 fokra is lemehet a hőmérséklet.
10e ft körül lehet szállást találni Booking on reggelivel.
En Salzburg kornyeken jarok sokat (igaz gyari dobbal), de meg egyszer nem allitottak meg, es nem is jut most eszembe olyan, hogy lattam volna motorosokat igazoltato rendoroket. Pedig vannak ott is hangos gepek... Az biztos, hogy elobb allitanak meg sport dobbal... hogy nezik-e az E betut, ha nincs szerencsed, akkor gondolom igen.
Látom megyeget a nép erre-arra, jól teszitek! Ausztriába szerettem volna kiruccanni, de meggondoltam magam, mert azt mondták, ott harapnak a sport dobért, főleg, ha nincs E szám se hangtompító?!
Mit gondoltok erről? Volt már kinn valaki sport dobbal ilyen összeállításban és találkozott már rendőrrel?
Szia Phase-R_OneT, küdtem egy e-mailt, egyéb kérdéssel. Köszi
En ugy tudom, hogy Franciaorszagban lakotteruleten kivul legalis a vadkemping, olaszoknal, osztrakoknal, svajcban nem igazan. Viszont amit sok helyen irtak, hogy ha nem nemzeti parkban alszol, nem egy teherauto meretu, rikito satorban, es nem szemetelsz, akkor nem nagyon volt problema. Persze mindig lehet belole, az biztos...
Svájcban és ausztriában nem igazán tolerálják a vadkempingezést, úgy tudom, de nézz utána a neten. Nehogy éjjelente vagy 500 euróba legyen a büntetés. Talán a francia alpokban szabad, de csak estétől-reggelig, nem lehet ott a sátor egész nap.
Az szep! Az a hofalas kep merre keszult? 1 honap mulva kerekezunk mi is arrafele egy baratommal, aztan vadkempingezest tervezunk... lehet a halozsak es ruha vastagsagot meg atszabjuk :) Grimsel-Furka paros megvolt? :)