Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De azért van egy határ. lehet neki tetszik, de ha körberöhögik, akkor azt is fogadja el.

http://m.cdn.blog.hu/ja/jajjde...
Én is így vagyok vele, csak valahogy el is kell majd adni :)
Nekem is.
Kiben nincs meg az a vágy, egy kicsit is kitűnjön a többi közül, hogy ha nagyobb motoros közösségben van, ne kelljen keresse, hogy "ez vajon az én Fazerem?", hanem rögtön tudja, AZ az övé! Persze lehet baktatni a motor mögé, megnézni rendszámtáblát.
Másik része pedig tényleg az, hogy a saját ízlésedre faragd, tényleg a tiédnek érezd. "Én úgy is az enyémnek érzem, ahogy megvásároltam." - jól van, persze... És itt lehet szó egyetlen felnicsíkról, a teljesen egyedi festésen át, az egész motorod modifikációjáig. Ki mit szeretne, ki mit tehet meg... Nézd meg a GSX-R-eket vagy az R6/R1-eket, többségük tucatmotor, de úgy is használják őket; sportmotorok jönnek-mennek, törnek-újjáépülnek, minek költeni bármi extrára? :) A filmben kicsit másról volt szó, ott nem csak azt szerették a motorban, hogy ment 299-et és volt benne 180 lóerő.
Itt többségében arról beszélnek, hogy a tulaj azért csinosítja a motorját, hogy elüssön és kitűnjön a többi közül. Ez elég sekélyes felfogás. Rosszul gondolom?
Idézet a "Why We Ride" c. film feliratából:

[Michael Baer] Anyone, that's out there, that has a motorcycle, you always try to customize it, make it yours, whether you buy one right off the showroom floor, whether you buy a used one off of somebody, most people want to add a little something to it to make it their own.

[Bodden] You customize your bike 'cause it's personal.
People don't like to be like everybody else exactly, you know.

[Cory Ness] And it's not just here in the U.S., we see it worldwide, we see it in Europe, we see it throughout Asia. People want to be noticed.

[Michael Lichter] The most reward that people get from it is a slap on the back at the bar when they went off and had bragging rights and showed off their bike.

[Michael Baer] They're all extensions of our own personality.

Én csak ennyit fűznék hozzá ahhoz, hogy ha bárki akar valami extrát tenni a motorjára, motorjával. Szóval HAJRÁ!
Baracklekvárt
Nekem narancssárga van rajta.
egy fekete felnire mit ajánlanátok?
Nekem jol mukodott, dehat az iOS... .-)

Viszont mi lenne, ha a regisztraciot a weblapon csinalnad meg, a telefonon csak beloginolnal?
Igen, igen, azt próbáltam, de regisztrációnál kifagyott mindééég.
Runtastic Road Bike (iOS, de szerintem van droidra is) ingyenes.
A fényvisszaverősnél semmi nem jobb. :)
Csak kéket leltem neten. Ha a sajátom lenne, visszaverős fehéret tennék rá, az már elüt, így kiemeli, hogy van ott valami. A sima fehér kissé beleolvadna.
Van valakinek szürke felnis fz6 on piros felni csík? Kék vagy piroson vacilálok. Fluoreszkálos felnicsïk mivel jobb mint egy fényviszaverős?
igen ,próbáltam . az előző gumit újan vettem ,ami most van fent használtan -de már ez is cserés- erősen gondolkodom hogy ha meg lesz az új kiviszem ausztriába szereltetni ,kb,15 km. tőlünk egy kawasaki szerviz és akkor nem kell talán 8x centírozni
George-on (GeorgeDesing, motormatricak.hu/felnicsik.hu) kívül tudtok mást, aki jártas a matricakészítésben?
Félgáz kb. 100 országút, belterületen korlátnak megfelelően, és kb 200 km autóút, autópálya 120-140. Normál közlekedési tempó.
Szia!
Doboz nélkül próbáltad? Nekem dobozzal beszitál, anélkül tökéletes...
Azt pedig tuti nem teszem fel, szóval leszedem az Endomondo-t, köszi!
Nem tudom melyik bicajos programot ajánlották, Nekem endomondo van fent a telefonomon, az tökéletesen működik. Illetve a retrobikernél írták, hogy megoldódik a facebookos probléma, ha rajta van a telefonodon a play áruházos fb app.
na jó akkor tényleg nem reggel indulunk mi is, Fogaras meg ez az
Nemhinnem.
Lesz meg kb 1800-2000.
Múltkor kipróbáltam a RetroBiker GPS-nyomvalrögzítés funkcióját, de csak úgy tudom visszanyerni az adatokat, ha posztolom Facebookra?
nr. 1: nem akarom, hogy mások lássák, mennyivel megyek, de végülis tudom törölni a posztot,
nr. 2: hiába nyomom a LOGIN gombot, nem csinál semmit. ,

Q3: más alternatív program ilyen funkcióval? MapMyRide-ot nem tudtam kezelni, nem azt csinálta, amit szerettem volna, a másik itt ajánlott biciklis program meg folyton lefagyott.

Észrevétel4: feliratkoztam egy ausztriai motoros adok-veszek csoportba és nem kevés hirdetett sportgépen van ám nagy torokátmérőjű (= nem csendes) kipufogó. Amőgy végre találtam egy embert, aki az enyémbe tudna hangtompítót csinálni, csak a rögzítéséhez, menetkészítéshez szét kellene szedni az egész belsejét. Szóval inkább visszarakom addig a gyárit.
hétvégére beérlek
Ezt még milyen tempóval érted el? Az átlag 50-en megvan?