Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Használt már valaki közületek Ferodo márkájú fékbetétet?
Ezt tervezem a vasba beletenni, mivel jóárasítva kapnám.

más:
A hétvégén megcsináltam bika kuplungom!
A karból kiszabadítva a bowdent, másfél fecskendő olajat belenyomtam, tűvel, apránként, járatva + a kart kivéve annak csapját, perselyét bezsírozva, nemvárt vajpuha lett a szett!
Miert nem irod vel hogy mennyi volt az oraban amikor vetted ? Egyik lenne a tankolas a masik meg mondjuk a turan ossz km.
Nem nullázodik a másik állás FZ6-on..legalábbis nekem tuti nem..én is ugy használom hogy az egyik a tankolás a másik amennyit eddig mentem vele.mondjuk ez a digitális orás...lehet az analog ford.mérös más.
Én sem élveztem 40 fokban, szélvédelemmel Elég volt fölakasztani a kabátot a topcase-re minden pihenőnél, mindig összejött az ujjak alatt 1-1 kisebb tócsa
Vagy az "ezen", vagy az "ilyen helyeken"-t ne olvassátok el, és úgy értelmes lesz.
Dehogyis! Ez már kalandoroknak való, főleg, ha szeretik és mondjuk kimondottan keresik is az ilyen utakat. Szerintem jóízűt motorozni ezen egy átlagos motorosnak ilyen helyeken nem lehet. Vannak hangulatos mellékutak, de ha szar aszfalttal párosul, sokaknak nem pálya.
Valami hasonló, de akkor ezek szerint ismét csak az én ingerküszöbömmel van a gond
A kép 2011-es, az élményem meg alig 1 hetes, és köszönőviszonyban sincsenek egymással
Ez pont olyan mint ami Nagykökényesről megy Petőfibánya felé..semmi extra, kicsit kátyús, néha ki kell állni a nyeregből, de nem egy nagy valami
DRZ 400,KTM 690,990?
Erre a szakaszra milyen motort ajánlanál? Triált?
Mert ha ezt veszem alapul, akkor a motorom futóműve nem jó - itt kirázta a fogtömésemet az "aszfalt", rendes úton meg tűrhetően jön, nem bólogat. Valami nem kerek.
Inkább Dorgali.
Szerintem Apaj lesz
Ugye nem Középpeszér és környékéről van szó?


Elmehetsz dubajozni.

Amúgy megdöbbentően sok volt a ducati multistrada 1200...............es legalább 1 évnyi legyártott GS1200.
A mazochisták és a csórók jelentős közös halmazzal rendelkeznek
Ha olyan a motor futóműve a fogtömés kirázása nélkül lehet menni szar úton akkor nincs gáz.
De az bólogatós szamárként fog viselkedni jó úton.
Így ott lesz szenvedős.
Persze vannak mazohisták de a többség belátja hogy ez nem jó így áldoz egy állítható futóműves gépre.

Vagy terepre megy terepgéppel aszfaltra aszfaltossal.
"Öreg vagyok én már ehhez..." (Murtaugh őrmester)
Egyébként innen nem messze van Középpeszér, ami tisztára Moldova utánérzés.. legalábbis akárhányszor elmegyek mellette mindig a Moldáv falvak jutnak róla eszembe, és itt van Budapesttől fél órányira....

Minél többet járok erre, annál jobban szeretem "kiskunság felsőt"
Ízlés dolga
Ezt az utat a gugli nekem meg se találta volna
Himbilimbi géppel én is.
Itt például kifejezetten élvezni szoktam a 80-at csak éppen súroló tempót is.
Kérdés hogy keresgélni akarsz életed egy jó részén a passzentosra vagy keresel egyet ami derékban és combban jó majd magadra igazíttatod?

A rush-M nem rossz tipp volt is de mináségben és a protik kialakításában látszik a low budget kategória.

Ha megfelel kézben fogva a cucc de a proti nincs csak a sípcsontodnál akkor is megvehető de akkor fizetni kell az alakítást.
Ilyen az ogreformák életre.

Kereshetsz akciós márkásat.
Én is 50-ért vettem a spyke-t kifutó karácsonyi accijóban.
Lehet, hogy én tudom rosszul, de mintha az utazótempód ott kezdődne, ahol én még végsebességben sem jártam
Meg mondjuk nem is fogok, mivel nem élvezném