Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Első lánckereket mikor cseréltél?
Mindenféle hangok témára:
Enyém is ciripel, 34ezer van benne.nem baj.
Viszont melegen ha kiengedem a kuplungot akkor elkezd morogni, amint behúzom a kuplungkart elhallgat a hang. Erre van tippje valakinek?
Nem lánc.
A blokkból jön a hang.
Adsz egy email címet vagy rám írsz?
Lánc?
Ez a "nyehegő" hang baloldalról hallható, s mondjuk motorféknél sivításba csap át, de ezt "normál" működési hangnak tartom.
A másik oldalon a vezérműlánc nem ciripel.
Azért onnan, hogy elkezd ciripelni a vezérműlánc, még elég sok tízezret lehet menni komolyabb baj nélkül.
Ha az a ciripelés a vezérműlánc, akkor kezdenék aggódni!
Az enyém is ciripel, már megvétele óta, most 37 e van benne, cimbimé is ciripel 35 ezerrel.
Bal oldalon hallani erősebben, de eddig nem foglalkoztam vele.
Amúgy kell ettől a hangtól parázni?
Na hát igen.... én is meggondolom, ha ausztriába tévednék. Akkor max visszarakom a gyárit, csak ugye ez a művelet FZ6on nem 2 perc és 3 csavar.
Nekem raptorom van, csak azzal az a baj mint gondolom a sakállal, hogy nincs hozzá tanúsítvány meg nincs benne E betű. Ezért cserélem csak le a raptort is. De valószínű mivv lesz, 20assal olcsóbb a bodisnál.
A sakál dobokat ismered? az árban és minőségben elég jó! Nekem az duruzsol az FZ6 ülése alatt, kellemes hangja van, csak kicsit sokat kell rá várni, ha télre kell, majd nyár végén ráérsz megrendelni kb.
Annak nagyon örülnék!
Kinézetre még az SV650-é ilyen, csak kérdés, hogy merre fordul és mi a mért ellenállás értéke.
Mégse adom el egyelőre. Majd télen lesz csere, bodis elég drága.
szia

Nekem lehet hogy megvan még,,, meg kell kukkolnom
Hali mindenki! Van valakinek elfekvőben egy TPS szenzora FZ6-ra?
melegen gyakran elmegy az alapjárat. Utánaolvasás ezt a magyarázatot adta.
Megszenvedtél vele. Köszi!
Juhhéééjjjjj.
wáóóóóóóóóóóó, sikerült
Nagyon nem.
Válogatós.
PNG volt, de már csináltam belőle jpg t
PNG t nem szereti
Ez nem a te napod.
PNG?
hátha
Túl nagy a kép mérete, csak nem jelez az oldal se mi miatta. Legalábbis nálam is ez volt nemrég, próbáltam 2-3szor feltölteni fórumra egy képet, aztán átméreteztem és engedte.