Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem csak 620km
De a tervben 1000 fölött lett volna. (ausztria)
Még a vészterv is ugrott. (pécs)
Így csak Alsóörs, veszprém, zala, somogy megye bejárása volt csak meg.
Messzebb.
Jaa, értem. Horvátország, ha jól emlékszem. Nem fáztatok akkor Ti sem...
Az leesett. A Zolié nem...
Olyan keveset fogyasztott hogy csak toltad!

Gondold el ha ráülsz és húzod is neki :)
Egyelőre nem esik le...
2523.
És nem fárasztó ennyit tolni .....

Csak poén nem megsértődni :)
A hétvége mérlege: 768 km, 27,6 l
köszönöm mindkettőtöknek ! most mindenképpen gumi csere jön és ezúttal új ,csak aggódtam ,hogy mit kellene tenni ,ha még a következőnél is fent áll a dolog egyébként a kormánycsapágy csere is időszerű és tervezem meg a nyár folyamán !
Szia!

Nekem 2 éve volt hasonló jelenségek az új gumival. Csak nekem 80 tól kezdődött és ahogy lassultam egyre nagyobb volt az amplitúdó.
A centír gép mindíg jó értéket mutatott.....9. Centírozásra múlt el.
A gumis már új garnitúrát akart hozatni hogy biztos a gumi a szar, meg láncot akart cseréltetni meg kutyafülét......Csak én meg ragaszkodtam hozzá hogy a motornak semmi baja eddig soha nem csinálta.
Érdekes idén az új gumikat felrakattam máshol azóta is simán elengedhetem a kormányt....
* egy nyomon?
Centrírozás, kerékagy-, kormánycsapágy? Két kerék egy íven?
ha elengedem a kormányt és egyre jobban kezd szitálni a motor eleje és gumicsere után is fent áll ez ,akkor mi lehet még rossz ?
nem szoktam két kézzel elengedni csak múltkor talán itt vagy a facebook-on linkelte valaki ,hogy egy fickó menetiránynak háttal állt az ülésen és több száz métert ment így -tegnap egy kiscsajt láttam motorozni elengedett kormánnyal egy mz ts 125 -el és elkezdett zavarni a dolog ,hogy nálam ez max 1-2 méter
Tudtok Pesten 13. ker és környéke értelmes "heggesztőt" aki bevállalna egy bukócső vágást?
900 Forintos 5 ledes fejlámpa. Én mélygarázsban szerelem folyton a motort és nappal is "alkonyat" van. A legzsírabb találmány a fejlámpa :D

Én is agyaltam a ilyesmin. Igazából folyton szerelgetnék valami fasza cuccot a motorra :)

Amúgy EZ hozta meg a kedvem, de aztán számomra is túl bazárinak tűnt így hagtyam:
Nem fog kikerülni.
Azért biztos, ami biztos alapon elküldtem a srácoknak ezt a motort.
Várjuk felbukkanását a blogon: http://jajjdecsunya.blog.hu/
Nálam az volt, hogy azért kellett várnom, mert haver ódiján nem fogtak a fékek. Ott méregették, hátha átmegy valahogy. Már a tulaj mondta, hagyják, szerez gyorsan fékbetét, jön vissza és mérjék úgy. De a vizsgabiztos csak próbálgatta volna. Végül elengedte bukás nélkül, hogy jöjjön vissza aznap. És ez nem az, hogy az index-en, vagy dobon nincs E-betű, hanem a fékek nem fogtak.

Nekem se indították be, pedig szépségesen vissza tettem a gyári dobot.
Nem kell azt mindig bekapcsolni. Könnyebb a szerelés este.
ez nem tiltott, hanem röhejes
Egyébként nem tudom. De ha elcsúfítod azt a szép motort, akkor körbe leszel röhögve.
Nem tudjátok, az ehhez hasonló szolid LED-es megjelenés is tiltott-e kis hazánkban?
2 éve én is KPM-be vittem. Gyáriból átalakított kurva hangos kipuval. Le se szarták. Lámpák, duda, fék, gumi rendben és go.

A gáz az volt hogy 17:30 ra volt időpontom és 19:00 kor még kint rohadtam a csarnok előtt, mert mindig volt fontosabb (ismerős nepper szakadt fosa).

Jövő hónap elején is viszem. Most nem E betűs kipu van az új motoron. Szerintem visszarakom a gyárit és úgy indulok neki.
Ez is igaz. GLB azt mondja, nem hangos az övé. Egyszer láttam a Vas Gereben utcában motort beindítani, egy BMW-t a fékszervó miatt...
Sziasztok!

Yuasa GT12B-4 akksit tudtok olcsón? Ha igen, hol érdemes megvenni?

Kösz