Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A facebookra amit feltett kepeket azt mar linkeltem, a motorrol majd akkor lesz, ha a felnicsik is kicserelodik.
Ebay a te piacod.En asszem 35 ert lottem hasznaltban.
Teny hogy sokat turtam erte.
Nemet ebay es nem kuldte ide igy kint elo bacsi hozta haza.
Jó hallani! :) Tudod, szokásosan kérünk képet!

@Zoli32: Megspórolhattál volna nekem 15 perc keresgélést, ha azt mondod, az ára 50.000+. ... Kicsit szerényebb kategóriában keresek, mivel sok minden lesz még mellette.
Hétfőn megjött a Somoto ülés, de csak ma volt időm kipróbálni, azt is csak munkaidőben mert egy angyalka mindig felülírta a motoros terveimet. Hát ez a nyereg egy kib@szott fotel. .-))) Nagyon kényelmes, az üléspozicióm is jobb, így hogy magasabb. A hosszútáv meg majd idővel kiderül.
Ha nálam kisebb hely van megeszem a bukóm.
Pont ezért választottam mert kicsi és az allja pont az ülésnek van kialakítva.Sportgépek kis hátsó ülésére.
Kibugásztam hogy is néz ki egy apró motoron.
4 napi cuccot belteszek.Most nem fért be minden mert nem akarom növelni csak az alap magasságig.És mindenképp megy még hálózsák,békatalp a grillrácsra egy hengertáskába.De ez 10 nap lesz.
De, de a hátsó ülésem kisebb, mint az a táska és a pacek konzolra pakolja, ülésen nincs olyan tartása.
Tantáskám van, azt elöl hordom.
Így nézne ki a túrakombóm:
1-2 napi: üléstáska + tanktáska
6-7 napi: tank-, ülés-, nyeregtáska és hátsó doboz - de tetszés szerint elhagyható valami. Sem a doboz, sem a nyeregtáska konzoljait nem akarom a motoron látni folyamatosan, ezért akkor teszem fel őket, ha kellenek és a túra megkívánja.
Köszi a linket!
Ja hogy nem akarsz bele pakolni csak csini legyen?

Szerezz egy tanktáskát és tedd fel hátra.
Túl komplex.
Ez megtetszett, most találtam rá:
https://www.youtube.com/watch?...
Kisegítenél pontos típussal?
Sw motech.
Mar becsomagoltam.
Este dobom fel az ulesre.penteken goooo.
Ezt mondom én is
Ajánlások üléstáskát illetően?
Rászántam az időt és végignéztem mindent, ami anyagilag belefér, azt utána tovább szelektáltam a méret alapján: kicsik és nagyok kilőve, így maradt 3-4, ami szinte csak formailag különbözik papíron, de a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.
Azt se könnyű friss,télálló,finom nem vizesedő tipust találni.
hirtelen burgonyát olvastam
Hozzáfűzném, hogy azért ér le Babulu lába, mert az MT09 a tank előtt olyan szinten elkeskenyedik, mintha egy bicikli vázán ülnél, nagyon enduros az ülés pozició. Az MT07 is hasonló. Ott a tanknál ülni hosszútávon kényelmetlen, viszont megálláskor, mindig előre lehet csúszni, hogy leérjen a lába. Összességében nem a legkényelmesebb emiatt, de akinek méretgondjai vannak, annak ez előny.
Meg is érdemli... kezdtem megörülni hogy kinyírják erre pfff NAgy forma volt az oberyn csávó kivéve azt ferdehajlamát
Nem csak nektek nyug a motoros ruha.
Mit ossze kinlodtam egy borgunyaert.
Az okés, hogy nem kell vele kanyarogni, de te sem csípnéd, ha többet lenne rossz, mint jó
Részemről nem tapasztalok túl sokat. A ruházkodás és cíipővásárlás tényleg nem egyszerű. Jó a felső polcos pakolásokat nehézkesebb megoldani. Bár mondjuk azért nőknél én közelebb vagyok az átlaghoz, mint Zacky férfiben
Ruha, cipo nem ecceru. Motoros cuccok foleg nem ...
Cserebe vehetsz gyerek cuccokat felaron. Van eleg hely mogotted az autoban, es egy Mini is csaladi autova varazsolodik.

Munkaba talan jobban oda kell tenni magad, foleg ha 'vezeto vagy' de a csajok imadjak, mert alapbol aranyosnak tartanak. :)

Igaz volt olyan csajom aki azt mondta: aranyos? A kutyak az aranyosok. Pfff mondom.... Nem is tartott sokaig.
... Eze kapsz ...
A fazert es a wr-t is kivaltja az mt.
En 1,5-ot fogok erte kerni es szerintem kapni is. Jol felextrazott verziom van. ;)

Ha nem MT-t veszek, akkor johet egy HD sportster, kanyarodni eddig se tudtam, de ugy legalabb mar foghatom a motorra is. Lol
Pedig milyen jó is volt, mikor minden péntek suliból hazaértem lepakoltam, bicajra fel aztán fociztunk, bicajoztunk egész nap, nem az volt mint mostanában, hogy lassan már ki kell küldeni a gyereket az udvarra. Én inkább nem akartam hazamenni. Később meg művészi szintre fejlesztettem a Danuvia tolását.
Aki tömegközlekedik, annak mindig akad pár szabad órája egy nap