Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miközben egy-két apró cseprő dolgot intézel?
Mondjuk 8-9 órányi melót is? Grt.
"De egs szabvány 300 oldalas 2-3 napnál nem tart tovább."
A fenéket Egy szabvány 300 oldalas, JÓ könyv 2-3 óránál nem tart tovább
A rosszak meg évekig hányódnak az első 20-30 oldal után, valahol a polc mélyén...
Igen vele konzultaltam mielott megvettem az enyemet. :)
Ezt én valahogy úgy hidaltam át, hogy általános iskola előtt megtanultam olvasni, és másodikban rágtam át magam az Egri csillagokon (akkoriban pont az érdekelt, ez van, nem vagyok normális, elismerem ), de volt olyan év is, amikor évzárón elhagytam valahol a "kötelező" listát, nyáron olvastam, amihez kedvem volt, ősszel meg mérgelődtem egy kicsit, hogy ami nyáron érdekesnek tűnt és elolvastam, arról kiderült, hogy "kötelezőként" írták elő
A kötelezőkkel nagyon sokan így vagyunk. Én már a Kincskeresőnek is minden második oldalát olvastam el. Aztán a gimnáziumban reál osztályba jártam, hála az égnek nem követeltek, ott szó szerint semmi kötelezőt nem olvastam. Akkor kezdtem el olvasgatni önállóan, és rájöttem, hogy ha megtalálja az ember azt a stílust és műveket, ami ízlik, nagy élmény tud lenni.

Éppen azon gondolkoztam, hogy a mai cyber-generációs gyerekek nem csak a szellemi fejlődésből, például az olvasás élményéből maradnak ki, de a fizikai fejlődésből is. A mai gimnazistáknak fele szerintem nem ismeri a futball szabályait...
Teljes mértékben egyet értek. Mostanában Robert Ludlum konyveket olvasok, de mikor a Tronok Harcat olvastam egyik konyv se tartott egy hetnel tovabb.. Bezzeg mikor muszájbol olvastam...
Én muszájból olvastam el még régen a Tüskevárat. Aztán jött a Téli berek, Kele meg a Bogáncs és a többi, már önszántamból. Aztán már nem volt megállás csak más lett az irány, fantasy hegyek, meg némi kitekintgetés ide-oda. Mostanában sajnos már nem, de régen sok sok. És jó volt.
hát nem semmi volt az tuti :D
keménynek hittem magam.
énis mt 09-ben gondolkodom csak nemtudom mennyit adnának a wr-ért.
Ekkor kultúrális különbségek.


Amúgy anno 1 hét alatt kiolvastam kényszerből a Nyomorultak-at.

Különben fél éves bukta lett volna középsuliban.

2x 1000 oldal.

Na az nem volt eccerű.
De egs szabvány 300 oldalas 2-3 napnál nem tart tovább.És van dolgom is rendesen mellette.
U.i.: Be kell szerezzek néhány könyvet.
Szerintem a mai fiatalok - köztük én is - többsége azért nem olvas könyvet önállóan, mert mind általános-, mind középiskolában olyanok elolvasására köteleztek, amihez nem volt kedvünk, mert a témája nem tetszett és kényszernek éltük át. 22 évesen sokkal szívesebben elolvasnám a Pál utcai fiúkat vagy az Egri csillagokat, de szerintem egyáltalán nem az a témakör, ami általános iskolában közkedvelt lenne.
Nálam meg az elfogyasztott alkoholok után maradó fém díszdobozok.
Nálam is sorakoznak a polcon: Lem, Asimov, Clarke, Herbert. Kindle-n olvasok mindent, de nem bírtam nem megvenni őket... jó érzés lesz az újszerű fóliás könyveket látni néhány évtized múlva a polcokon... Fantasy műfajban valamikor kisgyerekkoromban Feist Résháború sorozatát olvastam, az tetszett ugyan, de nálam is a sci-fi adja az alaphangulatot.
Hat.....az eleg babazsuros.

Inkabb wh 40k volt a legutso 15-20.

Dan Abnet,Ian Watson.Csak az a kocsog GW nem ad ki tobbet magyarul.
Én is sci-fit olvasok, Arthur C. Clarke könyveit.
Jobban mint kipufogót súrolni.
Tudsz olvasni?
Van vagy kéttonna könyven főleg Sci-fi és fantasy műfajban.
Ezt már inkább letöltöttem.
Nem akarok spoilerezni de hullanak a fő karakterek mint a legyek.
Sosem gondoltam volna, hogy szoktál olvasni.
Pozitívan csalódtam benned!
Már egy éve elolvastam könyvben.
A csóri iszonyatmód szenvedve fog meghalni.
Méreg.
A méretről jut eszembe, más is nézi a Trónok Harcát? Nem rég feltűnt "A hegy" (Hafþór Júlíus Björnsson alias Gregor Clegane) és őszinte csodálatot váltott ki belőlem. 26 éves, 206 centi és 190 kg. Ahogy elsétált a többi szereplő mellett,... félelmetes volt.
Ott a pont!
Én eddig minden motoron kényelmesen elfértem... nem tudom te hogy vagy ezzel
Nem cseszegetésből, csak kíváncsi vagyok. Motorozáson kívül milyen hátrányokkal jár még a dolog? Ruházkodás, gondolom. Más?
Vállalom, hogy verést kapok. Mind a ketten alulról súrpljuk a 160-at, csak nekem kisebb a lábam
Én ültem rajta, nem képeket néztem. Magasan van a súlypontja és az ülés sem a legalacsonyabb, de elég keskeny az ülés elöl. Nekem nagy lenne, de Zacky simán elboldogulna vele. Én a 07-est néztem ki, jogsiba csak a folytott verzió férne bele, de szerintem az is elég (még alacsonabb és könnyebb) nekem Minden esetre mindegyik huligán