Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megoldottam. Győzött a nyers erő. Tiszta szégyen volt már, hogy a városban az enyém a leghalkabb motor. .-)

Azt sem tudom minek ragaszt felnicsíkot aki béna (én) de itt a végeredmény. Már rámesteledett, ezért kicsit zajos a kép, majd készítek 1x jobbat.
Holnap a tied lehet.
Du. 17-18-tol.
Aha, erre gondoltam én is, csak elég szar a kézügyességem, a tiéden gyakorolnék előtte, ha nem gond. .-)
Ha hosszaban megvagod a kipufogot pikk-pakk a kezedben van.
Alul-felul.
ja és köszönöm előre is ha valaki foglalkozik az üggyel :-)
oké csak hogy az fzs ide tartozik-e :-) tehát sok motor közül ez a naked tetszett meg a tudása miatt, tankjelző, közép sztender, első spoiler, stb. továbbá írják hogy egy magas embernek is kényelmes. első nagymotor lesz, eddig régen mindenféle kisebb, most is egy dt80-at hajtok. vissza olvasok majd vásárlási tanácsok miatt, de lehet hogy kérdezek is hogy mit kell nagyon nézni mielőtt megveszem a kiszemelt példányt. :-) ez még kb. két hónap lesz. addig lesz időm átolvasni sokmindent.
Nekem meg belenőtt a DB killer a kipufogóba. Most meg sem mozdul, nemhogy ki nem jön... Igen, a rögzítő csavart kicsavartam .-)
Este csörgök. Köszi
Kérdezni bármikor, az hogy tudunk-e válaszolni, az meg a kérdés után derül csak ki.
Itt a kép Pántot az ülésen nem is látsz !
Simán de ha felhívsz elmondom hogyan van megoldva és hova van felfogatva 4 csavarral
06203143523
Utas simán tud ülni a pántoktól?
Komplett 40000 Ft
Mennyi? :) Érdekelne
Sziasztok
Nekem van eladó Givi textiltáskám tartozékaival / 2db esővédő huzat,
2db vállpánt,2db leszorító gumi / kitűnő állapotban.
Van még fz6-hoz és a Givi táskához való oldaltáska tartóm.
Egyedileg gyártott a táskát a tartóra lehet ráhúzni majd átpántolni,
így nagyon masszív!A tartókonzol fekete porfestést kapott! Fel és le szerelése 5 perc. Ha esetleg valakit érdekel írjon.
manapság csak a keskeny magas a divat. Ebben még volt anyag, akár 2 inidana jones is túl élne benne egy atomrobbanást.
Ja.Az alapból 24 literes és növelhető 36-ra a zipzárral.De az necces mert akkor elég magasan fel van tornyozva.
Nekem ez lenne menő de a blaze táskák az üléstáskánál is drágábbak.
Amióta a kezemben fogtam a motech tatyóit a minőségük eléggé megfogott.Hosszú távra jók nagyon.
sziasztok, FZS 600 vásárlást tervezek, 2002 körülit, jó helyen járok kérdezni? :)
Pirosba hozzám is jöhet egy ilyen.
Micsoda menő az a hűtő a háttérben
Táskák keresgélése közben találtam erre, instant love.
A tiedre gondolsz, vagy linkeltre? A linkelthez képest, papíron 2L a különbség, de szerintem is nagyobbnak látszik a Motech.
Ez egy kicsit kicsi a motechhez kepest.