Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most 1 éves és van benne 1300 km. ez lesz az első szervize
Úgy gondolom ez az Fz6n-S2 sajátossága. Az véleményes, hogy praktikus-e, mert egy navi, vagy egy USB aljzat elférhetne ott a kormányon, a logó helyet...
Jaa, most már látom. Ez nem mindegyik FZ6N-en van így, igaz? Én még csak hagyományos befogókkal láttam.
ez a időjárás
Az gyári. A kormánybefogó az az amit látsz, nincs kötötte semmi. Nagy lapos bizbasz, hangvillás logóval, ez fogja a kormányt felülről amikor belehajtod a 4 csavart.
2005 fz6s fazerre keresek gyári visszapillantókat! tel: 06-70-615-9136 email: n.misi.tt@gmail.com
Ezért mondtam, hogy dobj egy mailt, vagy hívd fel őket, mert nekem is leurott belőle simán 20 ezer ft...
Mondjuk azt nem mondom, hogy hivatkozz rám, mert államtitkot árultam el
Kelonál olcsóbb most (65k), mint a forgalmazónál (70k). Nekem is xs-es kell.
Az is17-nek milyen jó festései vannak, az fg17-é elég bénák. Amikor ennyi pénzt adok egy sisakért, akkor legalább a festés is legyen szépséges. Persze, vannak jóval drágább sisakok is, de nekem most ez a plafon.
Jah és én a Keloba max próbálnék, és megrendelném a HJC forgalmazótól. Nekem adtak jelentős kedvezményt, pedig csak annyit kérdeztem, hogy akkor mennyi az ára, mert nem volt egyértelmű a honlapon. Srác berendelte az európai raktárból, kevesebb mint egy hét alatt itt is volt. A Keloba meg hónapokig hitegettek, hogy fog jönni XS-es hogy próbáljak és 1 ft-ot sem engedtek az árból, ami akkor még több is volt. Még jó, hogy Bécsbe fel tudtam próbálni...
71-es fantázianevű van. A 15-ösből meg piros Vollez van. Lehet érdemes lehet körbenézni külföldön is, hátha lehet okoskodni
Igazából 25ezer a különbség. És valóban van már pinlock benne.
A festések nem annyira jók. A 15-é jobban tetszenek. A keloban meg tudom talán nézni mindkettőt.

Neked csápos pink van ugye?
Szíp!

Ez a gyári tükör, ugye? Csak én szerintem nem illik ehhez a motorhoz?
A kormánybefogók között mi van?
Sziasztok!
Nemrég vettem egy FZ6N-t, de "csupasz" gyári állapotban. Mivel nem egy jó tanácsot kaptam itt, amit köszönök is gondoltam megmutatom a "végeredményt"
Ha hiszed, ha nem, van egy ötforintos a 2-es gyertyapipa mellett. Pár hónapja esett be, azóta még nem fordítottam fejre a motort...
beleesett egy 5 forintos?
Hétvégén nincs motorozás.
Ja, nem fáztunk... :-D
Mennyit mesz a wr-el? 3000km kornyeken illik a legszurot kitisztitani. Az olaj tod 5000kent esedekes, nem 6onkent mint a tobbi yaminal.
csak hobbi szinten de még ígyis sokba van :)
nagyon ottvan az a salakmotor ,gondolom kicsit drágább volt mint a fazer -versenyzel vagy csak hobbi?
én egy miskolc-pestet megyek hétfőn a szervizért. visszük mind2 motort. nemtudom , értek hozzá de inkább nem piszkálom az 1 éves wr-t , akkor meg megy egyúttal a fazer is.
az átverésről meg az a véleményem hogy sunyi, alattomos dolog de kb 2 hónapja 300 ezret buktam az egyik salakmotoromon mert magamból indulok ki hogy én milyen vagyok csak sok ember meg másmilyen
köszi ,egyszer írtam az oldalon megadott kapcsolat címre,de nem kaptam választ
Kép túl nagy volt, nem rakta be...
Dobogókőn ma jó idő volt.

Cimre nekem se mutatja az útvonalat a térképen, csak az itinert.
kicsit más -szoktam használni a térkép24 útvonaltervezőt ,egy jó ideje
nekem nem rajzolja meg az útvonalat csak itinert tervez .próbáltam más böngészővel is de ugyanaz -valaki rápillantana ,hogy hasonlóan működik nála is ? köszönöm ! link
tudom ,hogy van másik ,sőt jobb is ,de van hogy megmagyarázhatatlan okból ragaszkodunk valamihez