Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok kérdésem lenne mint új fz1 tulaj MILYEN Gumit gumit ajánlotok a vasra Most mischelin Pilot road 2 van rajta az előző tulaj nem sok jót mondott róla azt mondta hogy kanyarban nem a legstabilabb kinek mi a véleménye erről ? Mert most kellene vennem egy hátsót csak nem tudom hogy maradjak ennél ez lenne az olcsóbb átíratás után célszerű vagy cseréljem valami másra? Van olyan akinek ilyen gumi van a vason? Plz Help
Egyszer jó, azért ne hagyd ki.. meg akkor is jó ha meg akarod nézni az Al-Dunát valamerre délkeletre menet, de olyan jaj de sok időd nincs. Galambóc vára mindenképpen érdekes, valószínűleg a Kazán szorosnál lévő rész is az (ez a szakasz nincs még meg nekem a szerb oldalról.. úgyhogy egyszer még én is fogok majd arra menni) Meg azért is, hogy meglegyen a dunai átkelők közül a Banatska Palanka - Ram komp is

Egyébként maga a Djerdap elég jó utakakkal rendelkezik, a Dunától délre a hegyek között, az megér egy önálló hétvégi motorozást is.
Ha unalmas, akkor hanyagolom. A román oldal tetszett, nagyon jó enyhe ívű kanyarok vannak, 90-100-as tempóval kiváló pihenős szakasz, csak a random kilométerenként sávokban keresztben felmart út viccelt meg majdnem... Még észreveszed, fékezni is van időd, csak előtte csupa homok az úttest...
Szívesen fogadnám az elérhetőségét. Adatlapomon van egy emailcím, vagy akár ide publikusan is beírhatod.
Köszönöm!
Nekem is van hasonló gondom csak GPR-el. Nekem 15-ből lenne meg kintről. Látom szegedi vagy, tudok ott egy szerelőt aki tud gyártatni. Nekem azt mondta 15-nél azért olcsóbb lenne jóval. Ha érdekel meg tudom adni az elérhetőségét.
Kifejezetten jó minőségű és kifejezetten unalmas a román oldalhoz képest, bár sok az alagút.. ami akár érdekes is lehet. De a román oldal sokkal jobb, mert ott kanyarog az út, itt meg majdnem teljesen egyenes.
Bocsika, máshová tájoltam!
Én is.
A Google Maps-on belül én mindig a StreetView-val nézek rá az ilyesmire.
Az Al-Duna jobb oldalán futó út minőségéről ki mit tud?
Német ismerősöm mondta hogy náluk is megy a csesztetés. De csak tavasszal. Akkor minden falu végén leintik a motorosokat és db mérés, papír kérés. Ha nincs akkor séta. Május végétől meg szarnak az egészre. Minden motoros durroghat bárhol.
Jut eszembe szerda-csütörtökön szép időnk lesz, valaki valamerre esetleg napközben ha ráér szóljon és mehetünk valamerre
Németh kollégájé elég szépen brummog!
Egrus-ba 10/db-ot mondott a db killerre a tatabányai csóka..
Besokkoltam ettől..!
Apropó, nincs itt valaki aki ezt értelmes áron megcsinálná?
Esetleg bartelbe, mer van ezem-azom ..
Vagy, ha már Ausztriában járok, átugrok a szlovénokhoz az Akra gyárba, hogy vegyek egyet.
Gyártani nagyon egyszerű lenne, csak számomra a Hexagonal formát nem olyan könnyű papírra vetni, lerajzolni, ábrázolni, amit aztán oda tudnék adni a szakiknak, hogy gyártsák le. Ugye nagyon pontos kellene legyen, hogy passzentosan menjen fel, ne eresszen körülötte sehol.
Mindegy is, köszi mindenkinek a tippeit, tanácsait, nem nyúzom tovább a témát, nem terhelem a fórumot a problémáimmal.
Egy próbát megér, úgy tudom a raptor gyártója 2-3ezerért csinál szűkítőt a kipufogókba. Én írtam neki mailt is meg fb-n is, de egyikre se válaszolt (lassan 1hónapja). Időm meg 1hónap múlva lesz kb, hogy elvigyem a motort, úgyhogy addig nem is hívom fel, csak kíváncsi lettem volna az árára, meg, hogy egyáltalán gyárt-e utólag hozzá.

Bár ha akra lenne az enyémen is lehet rászánnám azt a 17-et.
Ha jó csaj akkor már sokan megfordultak benne úgyis Tág lehet mint egy buszforduló Csak rá ne izgulj a kipu végére
Én meg mindjárt megmondom milyen jó csajom van és közlöm, hogy sosem lesz a tiéd. (amúgy nem igaz)
Persze így jó ára volt ennek (én 100 fölé tippeltem).
Nekem ezt küldte anno Martin: Ovál carbon és titánium 66000 Ft/db. A triovált már nem gyártja idén. De gondolom az se lenne sokkal drágább.

Próbálj meg gyártatni dbkillert, ha van megfelelő ismerősöd, akkor nagyon olcsón megvan.
Nekem van db killerem Akrához Csak a tiedbe nem jó
Meh, Akrapovic azért csak Akrapovic. 80.000 volt használtan. Néztem "házi dobokat", de külsőre egy sem volt az igazi. FZ1-re még eBay-en is alig van használt dob, 600 Euroért újat pedig nem engedhettem volna meg. Ráadásul titán, máshol (Raptor, Martin stb.) 70-80-90-ért aluk vannak.
Csak Ausztria miatt megy a nyűglődés, egyébként egy másodpercig sem bánom a vételt, mert szépen néz ki és nagyon kellemesen szól.
Én a LeoVince-vel most műszakiztam. Lefotózták a matricát az első villa mögött, aztán annyi.
Vettél volna martin dobot, az 70 guriga lett volna, mindennel. Nem lenne para külföld se.
Honnan vetted ezt? Mennyiért?