Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az előző motorom egy Aprilia Tuono 100-Rvolt, ott Motul 5100 15w50 volt a legjobb!
Csak annyit tudok, hogy IPON,de a számokat nem írta be a szervizkönyvbe!
Melyik volt a legjobb olaj?
Üdv: 2004-esFZ6S-T vettem a tavasszal patika állapotban.
Szépen gurult,de egy hét múlva el vittem olajcserére,kértem, hogy a legjobb olajat tegyék bele, na azóta melegen csattanósan vált!
Van valakinek tanácsa? Köszönöm a segítséget!
megnézted a hátsó idom alatt ,hogy nincs-e benne a gyári szerszámkészlet,mert abban kell lennie ? csak magamból kiindulva ,nekem jó fél évvel a vásárlás után mutatták meg hogy ott van és hiánytalanul benne volt minden
Engem érdekelne. Kár, hogy 110-es gumi nincs.
Hát ha nem voltál még Dobogókőn akkor oda, mert még én sem
Kellene nekem egy "kulcs" a hátsó futómű keménységének a beállításához. Megnéztem a guminyomást az normális, szóval most megpróbálnám puhábbra állítani, hátha akkor nem pattogna el annyira és megszűnne a parám.
oh köszi, nagyon kezdő vagyok ebben de megtaláltam :D
z.kawa írta:
"Rögzítő konzol kell hozzá, ami sajnos nekem nincs."
nem tudom az előző hsz-emet elküldte-e- szóval engem érdekelne, mennyit kérsz érte? tartó van hozzá? nekem FZ6Nre kellene
engem érdekel mennyit kérsz érte? Tartó is van hozzá? Nekem FZ6N re kellene.
Merre mennél Pénteken?
Jól néz ki, de sajnos nekem sincs konzolom hozzá
Köszi, akkor nem aggódom miatta. :)

@2Kool:
Az ülés frankó, mikor megláttam a FB-on, nem gondoltam volna, hogy tök fekete mocira teszik.
Ez lett, majd ha megjön, és felettem készítek képeket

https://www.facebook.com/media...
Annyi nem megy bele, de azért használom. Idén ebben a szezonban eddig 5200 km-t mentem........nem ritkák a 6-800 km-es hétvégék...
Nem. A meghajtólánc lett lecserélve és a két fogaskerék. A vezérműlánc még a gyári és hangja sincs. Egyébként a vezérműláncnál tudomásom szerint a fogaskerekeket soha nem cserélik, csak a láncot. Nekem a Yamahás szerelő ezt mondta. Nagyon sok múlik a használat módján. Én is baromkodok néha, de nem jellemző. A hátsó gumit (Michelin Pilot Road 2) 2010 tavaszán tettem fel a motorra, akkor 34 ezer volt benne. (mindent irok). Ma azzal a gumival vittem még műszakira! Igen, 27 ezer van a gumiban.
Ha valaki még bizonytalan milyen gumit vegyen!
Ingyenes gumi tesztelési lehetőség!

http://www.r17.hu/blog/r17-ing...
nem mondhatja senki a motorodra ,hogy a garázsban porosodik
évi 10-12 ezer belemegy ha jól számolom,le a kalappal
Givi EASY LOCK, TPH01
Rögzítő konzol kell hozzá, ami sajnos nekem nincs
.
Ülés alatt/felett átfűzős kemény táskák (nem doboz)?
Modellt/típust tudsz mondani?
Sziasztok


Érdekelne valakit ez a dobozpár. Meg nem volt használva. 4 kulcs van hozzá
És a vezérműlánccal + fogaskerekével mi a helyzet, vagy erre vonatkozik az 57.000-es adat?
57 ezernél cseréltettem le a gyári láncot. Most van 61 200 km a motorba.