Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tokeletes, holgyem!
De csak miattam nem szabad megvaltoztatni a szokasaidat.
Aztán rakd ám fel a tankodra
Köszönöm az építő hozzászólásokat. Emlkészem legutóbb a k-ba kötöttetek bele. Akkor, hogy mindenkinek érthető legyen: 15.000 HUF az ára. Így jó?
Szamomra az egyik legutaltabb szleng koze tartozik ez a "penz". :D "Há hallod, legyen kettoezerotcaz penz." - Miiiiiiii?
Mindazonaltal a "penz" a Forintot helyettesiti es nem az ezreseket. A rongy, meg milka, guriga, rugo stb. sokkal elfogadottabbak.
Jos ajanlata megfontolando.
15 Ft-ot nekem simán megér. Hozhatod!
15 pénzt kérek érte.
Es az arrol tudni valamit?
a linket nem tudom megnyitni, de nekem givi táskám van és mágneses. Csak azt írtam, hogy még esőben sem használom az esőzsákot, pedig ott van.
Nyekergő első fékre tudtok valami tippet adni mivel fújjam be vagy mit kezdjek vele? (betétek viszonylag újak)
adatlapomnál bemész az eladó holmikba és ott a telefonszámom...
hívj nyugodtan
Megfelel. Privátban tudunk beszélni?
Csak, hogy lásd kivel van dolgod A jobb oldali az enyém, az egy Rider. A bal oldali az eladó, nem tudom milyen, de kicsit nagyobb és hasonló a tudása.

(Túl nagyok voltak a képek, átméretezve már sikerült becsatolni.)
De ilyen rider taska?
link
Íme a képek.
Ha jól emlékszem a gyári is nissin
10e ft ha megfelelő
Mennyi?
pontosabban 2 pár
hali

Ha érdekel nekem fz6 után megmaradt 1 pár első fékbetétem, Nissin.
Üdv

Fz6 2004 milyen fékbetét ajánlott? Ár/érték arányban a legjobb érdekelne. Boltot is jó lenneha tudnátok ajánlani.

Ugye nem kell kivenni a kereket a cseréhez?

Köszi
Fekete a taska! Jo nagy. Este csatol kepet a lany.
Power Commander V. eladó! (2004-2007) Yamaha FZ6-ra programozva. Újszerű állapot! Azonnal könnyedén otthon is beszerelhető! Érd privátban:
Email: n.misi.tt@gmail.com
Tel: 06-70-615-9136