Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bagster Rider taskae?
Nem igen szoktam késztetést érezni 150nél hogy elengedjem a kormányt :D
Ez oldalról, látszik egy felfogatás, egy másik pedig elől a villánál van áthúzva, az itt nem látszik.
Menj 130-150el majd engedd el a kormányt, ha elindul erősen valamelyik irányba akkor az a váz már sérült.
Ment.

Van még egy Bagster tanktáska, a nagyobbik fajtából, egy GIVI-nek látszó bukócső, ami kb. új és egy plexi. Ha valakit érdekelne valami szóljon és küldök képeket, mert valamiért nem engedi ide felcsatolni. S2-es FZ6N-en voltak, de szerintem ezek bármilyen FZ6-hoz jók.
balazs8818@freemail.hu küldd erre akkor, köszi
40-ért tángyártott lánszettet tudsz venni, de az ebay-en már van 55-ért gyári láncszett. A gumibakkos kislánckerék, nagylánckerék, végtelenített DID lánc, és hozzá nittelőszem. Így eldöntheted, hogy kiveszed a villát, és úgy rakod be a láncot, vagy elvágod, és befűzöd, nittelteted.

Javaslom kivenni a villát, pár csavar fogja, nem árt 40 ezrenként bezsírozni a teleszkóp és a lengővilla tűgörgőit.
Hátha...

Ha mégse, dobj egy mailt és küldöm úgy.
Miért nem csatolja a képet? Pedig látom, hogy ott van... Amikor kiválsztom egy BMW-s oldalra ugrik...
Szerintem rövidáru boltba lehet kapni ilyen táskazsinórt (nem tudom hogy hívják pontosan) abból veszel pár méter és az oldalsó csatokba befűzöd. Az elején és a végén, ahol a vázhoz rögzíted, azok megvannak, csak az oldalán lévők hiányzonak. Valaki, akinek van fent bőre a FZ6-on segíthetne
Nekem a Horneten nem így van megoldva, hanem ilyen gumis kampókkal kapaszkodik a tankba.
Relezd le.
Nem tudom most pontosabban meghatározni, mintha kis manók kalapálnának bal oldalon.
Szép bizti, de ettől én személy szerint nem lettem okosabb. .-)

Az enyém USB only, és a leírásban külön ki van emelve, hogy ne direktbe az akkura kössem. A kábel amit adtak hozzá a többi mellett szépen, kényelmesen elért hátra a bal oldalidom alá, ahol a többi mazzag is van van. Valami dobozvilágítás csatlakozóból kiszedtem a gyujtás-pozitívat, test meg ugye akad. Nekem nem üveg, hanem lapos, késes bizti van hozzá, de ez is részletkérdés úgy gondolom.
Ilyen
A hiányzik pár madzag mit jelent, azért rögzíthető valahogy? Képeket megköszönöm
Nittelős....láttam 1000-es Fazeren is patentszemet 3-at is, de miután kétszer elszakadt neki mégis vett egy új láncszettet.... ....persze fel lehet rakni patenttel is.....csak a fene tudja....
Arra is ügyelj, hogy a túlfolyón jöhet ki benzin, ha forgatod a tankot. Rakj alá vmi rongyot.
Az USB-s biztos nem ellenálláson keresztül megy, hanem stab IC-vel, annak pedig van egy minimális áramfogyasztása. Legbiztosabb lemérni, igen...
Ha USB-s akkor véleményes...

Én mérnék egy átfolyó áramot úgy, hogy nincs rajta fogyasztó.
GLB, megvan a tankbőr. Fekete, Bagster, de hiányzik pár madzagja. Van hozzá táska is. Kicsit koszos, ha este hazaértem vele, csinálok pár fotót, ha érdekel még.

Van még egy plexi is FZ6-ra, valamint egy zsír új bukócső, nekem első blikkre GIVI-nek tűnik.

Este csinálok fotót, azokról is.
Nekem nem sürgős, utána meg én nem leszek 3 hétig jún.15-től, szóval vagy a kettő között, vagy majd...
Ez jó kérdés. 1 vizsgám van (júni 3), émelygek is miatta. Majd csak azután. Akkor mindenre és mindenkire lesz időm.
Nem láttam rajta semmi ledet, azért gondoltam hogy ha nincs fogyasztó akkor mehet egy az egyben. Ez ilyen 12V+USB, made in Csájna :)
Kössz! Mikor talizunk?