Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kár, na majd legközelebb.
Ha ennyire erdekel a vas, bizonyara turod a kulfoldi forumokat is. Na ott igazan tartostesztelik. Advrider, stb...
Mondjuk ha a penz nem szamit, megvennem es agonizalnek a megbizhatosagat illetoen. Valam miattmindig aggodni kell nem? En ott tartok meg, hogy nem adok 2,5m-et 200 kg-nyi anyagert.
Hú, nagyon jó vagy, ezer köszönet
Az ára legyen az én problémám. Szerintem 2-2,5 misiért lehet majd venni. Most olyan 8 ezer euro németben. Az mv 14ezer juró.
Ami jobban érdekel, hogy ne 6 hónapot legyen egy évben szervizben, mondjuk április - szeptember között működjön.
Sajnos a holnapi tekergést én viszont kihagyom rajtam kívül álló okok miatt
En az arat kerdojeleznem meg.... Nem a megbizhatosagat. Ezek az ujakmar urtechnikasak,nem hiszem, hogy maguktol megdoglenenek. Ha meg kicsengeted erte a zset, tartsd is fenn.

Nekem az MV Augusta Dragster jon be... De nagyon.
Hogy a viharba ne!
Dobj egy elérhetőséget légyszi a mailemre! Thx!
Én holnap 12-13tól ráérek ha lesz még kedved!
Meg van a srác, haverom ismeri. Ma kapok számot, azt majd mailben küldöm Neked!

Nincs egy másik olyan naplopó szabadnapos ma még egy mint én, aki menne is valamerre? Király idő van, és mehetnékem
jósnál voltál már? keress valami sámánt, aki leveszi az átkot rólad.
Majd kb 2 év múlva kérek beszámolót, hogy hányszor oltalmazott meg téged a duki. Nagyon tetszik az a streetfighter, csak kérdéses a megbízhatósága.
Az biztos, hogy egy hetes túra ára ráment a hátsó kerékre... De hát tudjuk, hogy nem ócsó sport ez...
Na de kérem!?
Az olasz motorok akkor mennyiszer menthetik meg a gazdájuk életét?
Lehet azt jelenit hogy kár erőltetni akaszd a sisakot meg a ruhát a fogasra
Ez egy jel! Már csak le kell fordítsd, mit jelent.
Elképzelhető, hogy amíg a defekt javítódik vagy vársz az új gumira, elmentél volna olyan túrára, ahol kisodródsz és összetöröd magad, lehet valaki vigyáz rád.
Második defekt ugyanabban a vadiúj kerékben 1 hónap alatt?
Sziasztok!

2004es fz6-os motoromhoz keresek első teleszkóp szárat.
Ha valaki tud vagy ismer olyat akinek van kérem üzenjen nekem.
kösziii
Megkaptam, továbbítom az illetékesnek, hátha...
Dobtam is egy emailt!
Küldj egy mailt és továbbítom az ottani emberemnek
koszonom szepen. Irtam neki
Az E-Bay-es kormányom már a DHL nél van...
Az derék... Köszi a kimerítő választ!
Inkább nem írok semmit!