Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azon filózom megversenyeztetem a magyarokat az Ebay-el. Kaptak kicsivel több mint három hét előnyt. .-)
Szerintek erdemesebb lett volna a taskabol a napellenzoset feltenni.
En szinte semmit nem latok napsutes eseten a gps bol.
Szerdán lesz a próba Zsámbékra.
Idáig a tanktáskában használtam a GPS-t, annál biztos jobb.
Arra vagyok kiváncsi, hogy a nagyobb sebességet és a rázkódást, hogy bírja.
Jó lenne, de semmit nem látok a honlapon.

Jó 5let a gps tartó. Használtad már? Bejött?
Szia Szerintem 10-es vakdugónak hívják.
Azt nem tudom, hogy mindenhol kapható e, de a nejemnél szokott lenni. Motorosoknak amúgy is kedvezmény jár!

http://www.adrianus2001.hu/

Esetleg eldicskszem a ledugózás egyéb módjával, épp pénteken készült el!
Ez engem is érdekelne .-)
Kérdeztem már, de akkor nem kaptam rá választ, hátha most:
Mi a pontos neve a dugónak, amit a tükör szárának helyére kell betekerni, ha leszerelem? Hol lehet ilyet kapni, sima csavarboltban is árulnak?

Köszi!
Régi jól bevált módszer hogy beállsz ruhástul a zuhany aló felhúzol a keteider két koszos zoknit majd jól beszappanozva lecsutakolod magad..........majd jön a következő réteg ruha majd még és a végén kle tudsz fürdeni meg megvan a nagymosás is.
Jaja, a bogarakon kívül a beletört füvet és földet is kihozza. "És ez bizonyíték...."
Igen! Szappan és langyos víz
Ismertek valami spéci mosószert cordura ruházhoz?
Hali!

Pont jól leírtad a dolgokat. Danger Bikes-al jártam gí 2-3 szor is. Mondták nincs raktáron éppen de 2-3 hét és lesz erre párszor zaklattam őket de semmi. 3 hónapot vártam aztán megelégeltem,rendeltem máshonnan :D Szerintem ott is megvártak egy nagyobb rendelést inkább több rajta a haszon szerintem. De hát én nem várok ennyit többet az fix. X-bike nál sok mindent rendeltem már bukógomba kormánygátló villarugó és időbe jött minden nem volt probléma De hogy most mi lehet náluk az jó kérdés
Ez persze nálunk is így van, mert nagykertől függően 1-2 száz ezres megrendelésnél már nincs futár költség. Ami, az IT kiskereskedelem 10%-os használt nézve azért csak számottevő. De itt a kollégák közlik, hogy ha nem érkezik megfelelő számú rendelés akkor aznap nem kérjük le az árút, csak másnap. És így egy napot csúszik. De az én átutalásom 4.25.-én érkezett meg az X-Bike-hoz..... és ma 5.19.van...
Általános probléma a kiskereskedelemben hogy szarnak a kis tételre a cégek.
Tehát lehet az xbike megrendelte de mivel 1 ványadt kormány van így hátrarakták a louis meg a többi előtt és vagy kap a készletből vagy vár.
Előfordulhat hogy a kereskedés tart vissza egy rendelést reménykedve hogy jön hozzá valami és nagyobb %-ot kap vagy olcsóbb lesz a szállítás.
Mint vevő ezt a tortúrát nem látod csak azt hogy nehezen ígérgetve nyúlósan jön meg.
Lehet kötve van egy rendelési limit és kurvadrága lesz egy kormány a cégnek.
Napi szinten küzdök ilyennel.
A helyzet az, hogy nem tudom egyértelműen hogy az LSL vagy az X-bike a sáros, így pálcát sem törnék a fejük felett.

Annyit mondjuk megtehettek volna, amikor a németek szólnak, hogy befogadták a megrendelést, de csak később tudják teljesíteni akkor szólnak nekem is, nem várják meg míg én abajgatom őket. Pláne, hogy elmondtam, azért rendelem tőlük, mert remélem, hamarabb megjön mint az E-bay-es, mivel szorít a műszaki határideje...
Mondtam hogy ugyanezt játszották el csak nekem még szart is hoztak nehezen.
Úgylátszik az xbike az ilyen.
Ma hívtam őket úton van... Nagy világjáró ember vagyok ám!, voltam már én is Németországban, ennyi idő alatt gyalog is...

Viszont most megint van Ebay-en, ugy 2e-el olcsóbban, írtam a zembernek, hogy Magyarországra mikorra, mennyiért?

Oké, hogy támogassuk a hazai kiskereskedőket, -mi is azok vagyunk- de ez így akkor sem az igazi. Eddig nem stresszeltem, vagy az eső szakadt, vagy a szél vitt el mindent vagy mindkettő egyszerre, de most már motoroznék...
Az jó hír...............kifizetted és semmi.
Bukócsövet sem kaptam...
En mondtam
Nincs kormány. Már a németekben sem lehet bízni. Talán jövőhét elején.
Fájdalomcsillapítót nem szedtem, még most is fáj...
Elég szokatlan tanácsokat osztogatsz, túl sokáig szedted a fájdalomcsillapítót.
Kormány megjött, esetleg a helyette kapott bukócső?
Ácskapoccsal kicsi lyuk az oldalába, hamar lemegy az az első csík. .-)
Na még akkor előnye is van
Jó múltkorában én is "óvatos duhajokkal" motoroztam, 5.1L lett az FZ1 fogyasztása. Néztem, hogy mikor akar már lemenni az első csík?!