Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FZ6 /S2/ 2100km-es motorblokk 08-as motorból (egyik motortartó fülön hajszálrepedés) injektor is megvan. Ha érdekel valakit írjon.
Komplett, működőképes. Kulcs és immo. is van.
2,5.
Kétszemélyes?
némi ellentmondásba keveredtem...
akkoris jó a sisakom és kész
Ja............és hátul kapar.
"nyitott kocsival gyöngyösre" azaz cabrioval a mátrában
akkor bocsi ,csak nézegettem és gyanúsan olcsónak tűnt annak ellenére ,hogy már alig több mint 1 nap van a zárásig ,bár lehet még így is megér ennyit
Félegyig meló.
Utána egy kiszállítás nyitott kocsival gyöngyösre.
11től 2-3ig voltam el a pilis környékén, kis megszakításokkal végig napsütés
Csak 3-4x áztam el.................Gyöngyös környékén.
Ahhoz képest hogy milyen jó motoros idő volt ma, szinte alig találkoztam valakivel a 2-3 órás tekergésem alatt
Aki a környéken (BP) lakik merre szokta terelgetni a vasat?
Ilyet.
Ilyet?
1. "jó sisak",
2. "kicsit hangos",
3. "arcpárna szanaszét van gyűrődve"
Jól olvasod.
Amúgy ha vége lesz a 40 nap víz alatt 326. részének végre akkor hazahozom és hekkelek rá egy grillrácsot.
Ha jól olvasom, ez csak a huzat, nem?
Múltkor voltam egy kisebb eseményen, odasétál egy fickó a Hayabusához és nézi a blokkját. Mellette áll egy nő, majd azt mondja neki a csávó nagy lelkendezve: "ú, hallod, ez háromezeregyszázas!".
Leesett a bugyis rész is
Teljesen jogos, amit írsz. Legyen csak unikum
Fzs600 ülés-ebay : link
Na ilyet nem mondok.
Ne vegyen senki....................akkor nem lesz ritka és nem kérdeznek ilyen hülyeségeket hogy................te "ezeknek nincs szervíze"............meg "drága hozzá az alkatrész"...................ja és a sok "bugyis" vicc.
Másfél hónapos sisakom, gariztatni vittem ma.
Bal oldali arcpárna szanaszét van gyűrődve, már kb az 5. fölvétel óta.
Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, mivel ott kellett hagynom a bukót a boltba mert ma nincs nagyker.
Amúgy jó sisak, az árához képest ( Lazer Bayamo Z), kicsit hangos, de elvagyok vele.


Má aszittem skizo vagyok és nem tudom mit csinálok éjszaka.
Hogy vegyen Triumph-ot
Őszintén? Pont te nem sokban, de tartod a fórumban a lelket.

@Warpig: ez így volt, mikor megvettem. Annyiban érdekes, hogy egyetlen olyan plexit sem találtam, aminek ehhez hasonlóan a széléig ér a vége. Ha megnézed valamelyik képen (pl. ezen) nem középen "vezetődik", hanem a fejidom végéig kinyúlik. A többségnek a csavarok vonalában folytatódik az íve.