Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alig több mint 1 hónapja van meg a gép, ami ismerkedős fázis még számomra, szóval nem egy keréken terveztem végigszántani a pilist
Úgy is jó. Azt Tudnotok kell hogy óvatos duhaj vagyok, velem száguldozni biztos nem fogtok
Én ráérek kb 12-13tól, GLB meg becsatlakozik legfeljebb 16kor.
Király! Mondjuk én napközben is csavarognék, de jó a du. is. Akkor addig még egyeztetünk.
Említetted a csütörtököt, pár sorral korábban pedig pont szóba jött hogy aznap kéne egyet gurulni
Mikor és kivel és hova? :)
Ha csatlakozol akkor már 3an vagyunk
Szerdán csütörtökön szabad leszek, ha valaki gurulna szóljon!
Okés, úgyis későn sötétedik már. Legfeljebb Te mész elől, mert 2-3hete nem volt lehúzva a rostély a bukón és kiszállt a szemüvegem... Azóta a pót szemüvegemet használom, de mintha rosszabb lenne, főleg szürkületbe/sötétbe, mert kicsit barnított a lencséje.
Részemről rendben Persze attól függ a du. mit takar, a szabadabbik fele nálam csak 4kor kezdődik
Kösz a tippet.
Ha ki tudod venni a gyertyakat ki kene venni es attolva fokozatban mozgasd meg legalabb.
Ha kinn a gyertya lehetne par kobcenti olaj a hengerekbe.
Ha nem boldogulsz vele akkor csak inditsd be friss benzinnel es remenykedj hogy legalabb a gyuruk nincsenek oszetapadva a hengerrel.
Ment a válasz
Még nem hoztam el, de gondoltam teszek bele egy új aksit és megnézem beindul-e vele. Ha igen akkor sztem nagy baja nem lehet, de mondom én nem vagyok szerelő. Ha nem indulna be 1-2 indítózás után sem akkor nem erőltetném.
Tulajnal van es probaut kene?
Tehat nincs lehetoseg molyolni?
Ezt esetleg egy szerelő tudná megcsinálni. Még gondolkodom mi legyen vele.
En valahogy juttatnek egy pici olajat valahogy a vezerleshez meg a hengerekbe felul.
Es eloszor mondjuk tolassal majd gyertya nelkul oninditoval forgatnam at.
Es ha lehet ledobnam elotte az olajat.
Ha eladasra megy akkor nen szoltam.
Amit egy egyszerű motoros (nem műszaki zseni) meg tud tenni az indítás előtt azt nyilván meg fogom. Folyadék szintek ellenérzése, friss benzin, esetleg az olajbetöltő eltávolítása, hogy a pára kicsit kijöjjön. Van valami amit még érdemes lenne elvégezni?
Én csütörtök du-n akarok kinézni arra, ha van kedved csatlakozz.
a végén kupec lesz belőled
dobtam egy emailt
Viszont fel ev alatt nem lesz mas baja a beletrutymosodott olajon at a paralecsapodasig minden.
Ami miatt fokozottan kell figyelni hogy kap e olajat.
Sandor szivott valami swiftel igy.
Szerintem ilyen szempontból mindegy hogy fél évet áll télen vagy 3-at, mert fél év alatt is eltűnik minden honnan az olaj.
Mondjuk szepen eltunt az olaj mindenghonnan szoval at kene forgatni eloszor krzzel majd valahogy mashogy.
Eleg szepen rendezi a belet a szarazon futas.
Van legfeljebb nem fog szépen járni a motor, megnézni hol szív falsot (ennek nagy az esélye) és ott kicserélni vagy javítani ....
Mekkora esély van arra, hogy egy FZS 1000 ami 3,5 éve áll, egy új akksi beszerelésével egyből beindul?