Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sárga munkavédelmi +1 szavazat. Két telet végigrobogóztam már benne, 30 napi esős-havas ingázás már biztosan benne van, de lehet, hogy 40 is. Hibátlanul teszi a dolgát.

Plusz van egy fekete Crivit (Lidli) márkájú overáll, amit a celldömölki lomispiacon vettem kemény 1500 Forintért. Na azt még fullosabbnak érzem (erősebb anyaga van), de a szín és az egyszerűbb felvétel miatt inkább az előbbit használom.
FZ-1 tulajok figyelem!
Ha szép hangot akarsz a vasra, akkor ajánlom figyelmedbe:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Üdv!
FZS 1000- re nem jó véletlenül?
fz6 tommot ülés link
Ja.
Egyrészes? Gatya felső egybe?

Jobb testi adottságokkal a zipzármentes, belebújós felsőt is nehéz (majdnem lehetetlen) felvenni.. de én ilyenkor meg szoktam kérni, ha más nincs egy járókelőt, hogy segítsen már hátul lehúzni a cuccot, mert beakad állandóan a teteje a bőrdzseki felső részébe. Persze ilyenkor általában már szakad az eső...viszont én meg úgy nézek ki mint aki éppen egy sárga nadrágba próbálna fejjel előre belebújni

Ha fent van nagyon jó, nem ázik be... mondjuk nem is motorosoknak árulták hanem raftingosoknak, szóval megteszi
A reményhal megy utoljára................szóval én szurkolok a jó időért.
Köszi akkor marad az. Nem volt kellemes mikor még az alsógatyámból is csavarni tudtam volna a vizet, volt vagy 12 fok és mentünk még 150km-ert.
Ez igaz.Ha sokat van hajtogatva és rég lepereg a vízálló réteg a hajtás mentén.
Vettem egyrészest de nem tudom felvenni bőrruhában mert beakad a protektorokba és 20 perc fetrengés után leizzadva ázok át belűlről.
Bár jobb testi adottságokkal jobb lehet.
Viszont az anyaga ugyanaz.
De mivel egy márkásabb esőruha 15-20 rugó is lehet és négy év alatt talán ha 3x kellett hajlamos vagyok az olcsóbb megoldást venni.

UI:
A munkavédelmi kapucniját le kell vágni a pi...ba iszonyú idegesíten leffeg csapkodva a sisakot.
Brrr 150 Km-en.
Voltunk sátrazni 2hete, egyik srác olyat hozott, ugyanúgy átázott neki, csak nem azonnal, hanem 30perc után. Bár azt mondta, hogy ezer éves, lehet 1-2évesen jobban bírná.
Munkavédelmi kétrészes a la 2500 pénz.
Van bevált esőruha márkátok?
Meg, de azonnal kirúgnám azt a japán mérnököt aki kitalálta, hogy az aksi a tank alatt legyen.
Köszi, sikerült.
muhahahaaa csak megvetted
írtam emailt
üdv: Petivagyok
Nem kell leszedni.
Tank elején van 2 csavar a hátulján 1.
Kitekered mind a 3-at,a tank hátulját megemeled kicsit és hátrafelé meghúzod,hogy az első műanyag idom alatt ki tudd húzni csak vigyázz a vezetékekre.
Én felszoktam támasztani az elejét és akkor nem kell a vezetékeket széthúzni.
Motul 5100 10W-40
Le kell szedni az egész fejudomit az S-nél hogy feltöltse az ember az aksit?
Szerintem jó vétel. Ennyiért vettem a Probikert... Egyenlőre annyi a bajom vele hogy nagy benne a szélzaj. Városban még tűrhető, városon kívül kell a füldugó.
most nézem a linken nem látszik a hirdetés szövege ,ezen már talán -azt írja 2. bukóként használta link
Fasza, már lemondtam. De igazából nem az időponttal van bajom, hanem azzal hogy még nem tudtam magamnak alulra értelmes védőfelszerelést venni (nadrág, csizma), és úgy meg nem akarok, nem is lehet. Bakancsom az van, viszont ebben a hónapban nem lesz pénzem már alsóruházatra, a protektor meg annyiba kerül mint egy full nadrág, szóval... Jövő hónapba megyek át a nagy vizen túlra 3 hétre, és most inkább arra kell a pénz. Next time...
(mielőtt kapok fejemre) : tudom ,hogy a legtöbben megengedhetik maguknak az új ,felső kategóriás bukót de ha még sem ,van itt a közelemben egy jó vételnek ígérkező : SHOEI ,ha valakit esetleg komolyan érdekelne ,akár bevállalom ,hogy lebonyolítom-szerintem benzinpénzzel és feladással együtt 33e-ből megáll . Én ma vettem magamnak egy shark-ot ,2x volt a csaj fején nem csúcs modell ,de tetszik link
Írd be a keresőbe, hogy "olaj", ezerszer volt már téma. -_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_ ITT FENT ^
Benzintank alatt.
Fz6-on hol van az aksi?