Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél agip olajat. Kb 1500 forint / liter. De ne 6ezerenként cseréld, hanem mondjuk 3-4ezer km után. Sokkal jobban jársz, mint bármelyik motullal, repsol, castrol termékkel. Pénzben meg ugyanott vagy. Nyáron én is cserélni fogom. A szűrők maradnak, majd ősszel cserélve lesznek, mert akkor is cserélek olajat.
erről eltérnek a vélemények, hogy jó-e, ha egy olaj nem színeződik el. Persze ez függ a tipusától. De ha rendesen ken és takarít, akkor barnul rendesen. Nálam az első olajcsere után nagyon kevés km kellett, hogy bebarnuljon. Az előző olaj már régi lehetett.
Az előző gazdája is csak ezzel a Motul olajjal járt a motoromnak.
Ára sem vészes 2800-3000/l.
Vásárlás után cseréltem le a 6 ezret futott Motult, és még akkor is szép sárga színe volt.
Hali.

Kezelési könyvet kell alapul venni, hogy mit ír. Utcai normál használathoz a legjobb szerintem a 10w 40. Nekem a CBR-nél a Motul 5100 10w40 vált be eddig a legjobban. Haver is ezt használja FZ 6-ban szintén elégedett. A váltónak azért is lehet hangja, mert a mostani olaj a csereperiódus végén jár. Burytól szoktam beszerezni viszonylag jó áron keresd meg őt ha úgy van.
Keresd itt forumon bury-t, o tud kuldeni is neked olajat.
Motul 5100 10W40 folyik az ereiben (FZ6N 2006 43e km). Nincs összehasonlítási alapom, ezt ajánlották
Motul 5100 10W40 rakj bele. Azzal nem tudsz mellélőni.
Szia!

Hát köszönöm a hosszú leveled.....
De nem lettem okosabb, már a huszadik oldalt olvasom, és csak jobban belekeveredtem, és semmit sem használt...
Lehet tudatlan vagyok, de jó lenne, ha valaki okos tudását, tapasztalatát megosztaná velem...

Továbbra is fenntartom a kérdésem milyen legyen...?

És azt hiszem ezt nem akartam, 200 oldalt olvasni, és szétgörcsölni az agyam...

Megjegyzem, most nem tudom milyen van benne, de eléggé csattog ez a jószág, váltás közben.

Ismételten köszönöm a választ, és várom a jó infót...
Nem tudom min múlik amúgy, hogy eltudod-e adni a motorod. Amikor az xt-t elsőnek meghirdettem a 175ért odaadtam volna kipufogóstul mindenestül (májustól fent volt szeptemberig volt kb 3érdeklődő). Idén februárba megint meghirdettem első érdeklődő elvitte (aznap hívott is mikor felraktam és még utána vagy 5en...) 180ért meg külön eladtam a dobot róla 30ért.
Szia!
Fazer1000 kolléga pont keres egy FZ-6S
Egy oldallal ha visszamész ott Írja.
Hátha megeggyeztek
hát ahogy nézem ez a gyakorlat ,bár fél év múlva a vásárlók 73.2 %-a úgyis megvesz mindent a motorhoz amit az alacsonyabb vételár érdekében az eladónál hagy -igaz akkor már jóval többért
FZ6-omra keves erdeklodo volt eddig, lehet leveszem rola a kipufogot en is es meghirdetem kulon, hogy a motort olcsobban tudjam adni.
sőt van egy hátsó lábtartó átalakítója is 10 ezerért ,akinek oldal dobozai vannak biztos nagyon hasznos: link
a képet nem lehet nagyítani sajnos ,az előzményekből halásztam ki ,de kipufogót még hirdeti : link
egy képem van róla ,még tegnap óta ,csak hogy mégis milyen volt :
ez így működik ,még a kipuffot nem néztem ,hogy fent van-e még ,de az is jó áron volt annak tudatában ,hogy egy ismerősöm 150 ezerért rendelt az fz6 -ra.
Nehol csak a sima ules ennyi, szoval tenyleg bomba ajanlat volt.
En gtommi kipufogojat (Akrapovic) vasaroltam meg, a kedvezo vagy eppen ritka ajanlatokra gyorsan kell reagalni, mert keves ideig vannak fent.
valaki gyorsabb volt és jó boltot csinált -az írta az eladó ,hogy 120 ezerért csináltatta - 45 ezerért hirdette
Honvédségi terepszínű esővédőt (volt egy új garnyitur véletlen a szekrényben) kezdtem most friss motorosként használni.
A nadrág kantáros, bélése is van, meg cipzárja lent, a csizmás felvétel nem akadály.
Na ez nem ázik be, csak melegben belerohad az ember, de mindegyik ilyen.
Tegnap délután fél 5 körül rendeltem tőlük felnicsíkot, ma reggel 8:50-kor már itt volt. Szóval csak ajánlani tudom.

www.motormatricak.hu ; www.felnicsikok.hu
Már fent sincs
nem én árulom.de van neki egy sport kipufogója is fz6-ra