Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok

megtudnátok mondani, hogy hány szemes a gyári lánc yamaha fzs 600 fazer (5vx) -nél?
Szóval még egyszer megkérdezem: akar valaki helyettem menni a zsámbéki tréningre? Ha igen akkor ma délig átadom neki a lehetőséget, ha nem akkor csak simán visszamondom...
Köszönöm a válaszokat, képbe kerültem
Első körben ami szimpi a Sony-ban, (még töltöm) hogy adtak két ragacsot, egy simát, és egy 'íveset' ami illik a bukóra. Így nem kell külön motyót venni a használatához.
Nekem pedig a legszurohaz.
Egy evben 2-3x ha lemosom az sok.
Úgy úgy., ha retkes petrót neki oszt mehet rá a spray!
Amúgy "véletlenül" énis hozzáférek m.helyen eme jó anyaghoz!
Én minden motorozás után lepucolom és befújom a láncot. Lánctisztító sprayt meg nem érdemes venni mert drága és sok alkalomra nem elég ha tényleg tisztára is akarjuk pucolni. Petróleummal jobban jársz 1 liter marha sokáig elég. Nekem jó mert melóhelyről tudok hozni sokmindent:D Most éppen 5 liter petró pihen a garázsba
Ha tudnám a kérdésedre a választ nem tettem volna fel a sajátomat De akkor úgy kérdezem, mikor kell a tisztítót használni, kenés előtt vagy csak ha nagyon retek már?
Nekem az ülés alatt elvan a nagy láncspray, az eü csomag, a nagy defekt javító spray, meg a tárcsazár is, ja meg egy multiszerszám
Minek?
Láncspray előtt érdemes lánc tisztító spray-t is használni?
Az előbb kimaradt:Levettem az első lánckerék takaró műanyagot mert takarítási rohamom volt.
Atyaisten mivolt ott !
Majd tíz év mocska, összetapadt fekete poros ragadós massza jött ki, kb két marékkal!
mol,motul ezt a kettőt nyugodtan rá lehet fújni
Jókibasztam magamma!
Megis érdemlem!
Ráfujtam a lidis lánckenőt és ráfáztam!
Egy merő fekete takony lett a láncom!
Nyertem egy fasza láncmosást!
Írtátok, hogy az egy szar és télleg!
Még a teflonos cuccot is lemosta a láncról!
Tehát a lidiset NE !
köszi
Speciel nekem nem fér semmi oda. Majd megnézem a helyi bótban.
De ha elmegyek 3-4 napra akkor nem a nagy 400ml es falakon foglalja a helyet....
hanem a kicsit eldugom az ülés alá
Mondjuk így csak triplája lesz az ára a normálnak és 2 fujás után eldobható.
nekik most írtam, kicsit messze vannak Pösttől, de hátha elpostáznák.
mondjuk biztos nem 5 kartondobozzal vettél
A showbike-nál 900-ért.
ne baszzzzzzzzzzzz
dupla áron vennék 2 db ot nah
Kb. fél évvel ezelött volt a Tescoba kiárusításban 300Ft-ért.
Vettem is 5 dobozzal.
Anno 4 MOL kútból csak 1-ben találtam akármilyet is. Ekkor is a kasszás adott nekem promo flakonokból egy marokkal, majd visszamentem egy-két héttel később és akkor lett raktáron a nagy kiszerelés.