Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyiri,

Igen... lehet... ezzel:
http://www.agomotors.hu/websho...
FZ6-S 2006 11. havi 14700 kilométerrel.

Kérésem lenne azokhoz, akiknek hasonló motorjuk van.
Olajat kellene cserélnem benne, nem tudom milyen olajat vegyek.
Tudom sokféle olaj van, de ti mit ajánlotok.
Volt aki azt mondta 10w/40-est, Volt aki azt mondta 10W/50-est tegyek bele....
Jó lenne ha valaki megmondaná melyik jó bele, és talán nem vág agyon pénzügyileg.
Kérem a tapasztalatokat....

Előre is köszönöm!
Most tették át jövő hét szerdára.
az nem jó,mert 50-nél még jól mér a cserével még rosszabb lesz
lánckerékcsere megoldja
Nálam is ennyit csal.
Ilyen hamar meguntad az XX-et?
Csá
Hogy lehet kalibrálni a sebesség jeladót? Észrevettem hétvégén hogy zárt pályán 100-nál 10 km/h-t 200-nál közel 20-at csal. Zavar. (GPS-el néztem)
Hali Mindenkinek,

Sajnos öregszem így kicsit szentimentális lettem... !
Már megint (3dik) FZ6 S-re pályázom, így ha van valakinek innen amit jó szívvel ajánl, vagy árul az jelezzen nekem legyenszives!
elérhetőség adatlapon!
Zsiiir lenne.... Beugrok erte, elotte termeszetesen hivlak.
Halló
fel liter biztos van,de lehet hogy van egy liter pluszba.Gondolod elviheted,ha megyek haza,majd hozok...
Peti, tudtal szerezni sarga brigeciolt?
varom meg a szelepeket(aztan halgattam a tobbsegre es megrendeltem az egesz szivot) mert itthon 46000ft mondtak, igy Szegedrol lesz a Yamaha kereskedesbol 6200 ert, nekik meg Hollandiabol... Ha minden jol megy akkor jovo hetfon mar allitgatom...
szelephézagok terén mi a helyzet
Talan minden befujas elott lemosni sok, de ha mocskosnak latszik akkor erdemes. Aki nem tisztitja annal ajanlom, hogy probaljon megragni egy kis vajat, aztan keverje ossze homokkal, es utanna ismet.....ha jol esik a foganak akkor a lancanak is...
köszi akkor tárgytalan gondoltam hogy valaki éppen szenved lett volna egy kis üzletem ott ,de elég szűkszavú a fickó és így kicsit az átlagosnál is rizikósabb a dolog ,de lehet hétvégén elmotorozok .- azért köszi !
Bocs, reggel kezelőben voltam, nem tudtam felvenni. Még két hétig szigorlatozok, úgy néz ki, hónap vége körül megyek legközelebb. Mehetnéked van?
Nincs mit!
Úgyis van uram!

Akkor én írtam rosszul nem tudom én hogy vannak ezek már, meg amúgy is Fateré nem az enyém ő mondta hogy kérdezzem meg! :)

2004-es, 5VX, aztán hogy most mi az hogy FZS, FZ6, FZ6S meg tököm tudja azt én nem tudom........

Köszönöm a segítséget!
elnézést 1 L
Rhinoelli ,kerestelek telefonon ,csak azt szerettem volna megkérdezni a hetet véletlenül nem töltöd-e Celldömölkön ?
Szia!

FZS600 = karbis Fazer

5vx alapján gondolom, nem FZS-ről, hanem FZ6-ról van szó. Ha igen, akkor a válasz: 118.
Szia!
Mint a példa mutatja 530/110
http://motoralkatresz.eu/motorok/yamaha/600/187/2002/#25
Mindig nagyon fontos kérdéseket vetek fel, de szerintem most találkoztam a motorozás legnagyobb kérdésével.
Tudtok hol lehet venni motor modelleket? Maisto-t megnéztem, de nincs fzs. Találkozott már valaki ilyennel? Ebay-en csak kulcstartó van.