Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudja véletlen valaki hol lehetne beszerezni mol láncsprayből kis kivitelt (100ml) Közelünkben lévőkúton nem találtam
Csóri macsekok.
Nem saját, csak vendégszerepelnek. Az állatorvos ismerős kikönnyíti őket egy kicsit. .-)
Macskás bácsi.
De amúgy nem volt jó autóból szemlélni, és minden második alkalommal megpróbáltam inteni a szembe jövőknek, csak útban volt az oldalablak... Erről majd egyszer lesz egy hosszabb véleményezésem amúgy.

Viszont megjöttek az ikrek:
Erre két indokom volt: nincs kormány a motoromon, illetve hazafelé két macskát is hoztam.
Eső ellenére sok motorost láttam , persze ezt ótóból szemlélve
nemrég emlegettétek a Zalaegerszeg-Keszthely közti utat -tegnap el motoroztam Badacsonyba és tényleg nagy jó az út ,már csak Keszthely előtt van néhány km. amivel küzdenek. rengeteg motoros volt és volt pár FZ6 és FZ1 is
Küdöttem vele egy kicsit, beállításokban be kell először jelentkezni a FB-ba, utána tudod majd posztolni. Nem akarta az igazságot nekem se először, aztán kiléptem belőle (az appból) majd vissza és újra bejelentkezés ezen belül a FB-ba és sikerült.
Tegnap melóztam ahogy ma is, csak reggel nem mertem motrra ülni mert az éjjeli móka után még mindig szédültem, és inkább villamossal jöttem be
Amúgy itt Pesten utassal nem nagyon láthatsz amúgy sem, az asszony nem ül fel mögém azt mondta... (de kár )
Muahah jaja
Ilyen jó képre még szép
Maga is nyomott egyet remélem, csak kár hogy nem tudom ki kicsoda innen!
Kezdem azt hinni, hogy a motoros társadalom a zuhanyzáson spórol üzemanyagra. Ahhoz képest, h Tiszaujvaros - Szolnok vonalon végig esett, annyi motorossal találkoztam, h csak na...
Te tudtad posztolni az útvonalat? Nekem nem jön össze :(
Nem Te motoroztál most estefele utassal a pesti alsó rakparton?
Találkoztam egy szürke oldalidomos fz1-el is. Nagyon szép tricolor shoei gt-airje volt a sofőrnek. Én is olyat akarnék!
Kollmann Úr, sok lájkot tetszett kapni Facebookon.
Bolrdó fazeres csaj ismerősöm nekem is van, de az is idomos és pesti
Fekete, de részleteket nem mondott, csak hogy behozza a melóhelyre, mert neki nem kell. Meg hogy nincsenek meg a rögzítő szíjak, amit csodálok, mert nekem pl a Horneten az egyik vége rögzítve van.
Szia! Szintén Soproni vagyok !
Soproni vagyok, de még sajnos nem találkoztam a hölggyel
Hali! Érdekelne a tankbőr téma. Milyen szín és mennyiért?
Heló!
Nem ő az,az övé kopasz mint az enyém
Mármint idom nélküli.
Bár lehet az is.
Piros is, meg Fazer is, meg még csaj is áll mellette: link - Lehet Sopronból ugrott le Szeged.
Valaki keresett tankbőrt. FZ6-hoz lenne eladó, meg bukócső is. Főnök motorján van, szóval részleteket nem tudok, mert nem egy motorguru az ember
Üdv!
Van egy eladó MRA racing plexim FZS1000-re való szép álapotban nem karcos újszerű. A gyári plexinél kb 5cm-el magasabb. Ára:18K