Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Am az mitől lehet hogy csak kb 5. indítózásra kapta el a fonalat és indult be tegnap este a verda mikor indultam volna haza? Szivató rá, indít, és csak nyöszörgött. Akksija jó, tavalyi, valamint 2 hét állás után is pöccre indult a múltkor. Aztán egyszer csak beindult. Ötlet?
Igaz hogy az egy dolog hogy saját motorral kell érkezni, de gondolom nem azért írták hogy mindenkinek megcsodálják a gépét, hanem mert azzal kell majd menni is.

Kedves Regisztráló!

Ezúton szeretnénk megerősíteni, hogy fogadtuk regisztrációdat, és a kért nevet/neveket beregisztráltuk a biztos résztvevők közé a Motoros Family Biztonságos Közlekedés Napja rendezvényére.
Dátum: május 16. Várhatóan az érkezés 7:30 tól lesz, a program egész napos, a várható befejezése: 16:00
Helyszín: drivingcamp ( saját motorral kell érkezni!)

A részletes programok és időpontok miatt kérlek figyeld a kiírásokat az alábbi linkek bármelyikén ( jövő hét közepére várható bővebb információ, de e-mailben is értesítünk majd!)
Honnan jön ez az infó? Ez egy ingyenes tréning.
Ha semmi másra, akkor arra alapozva, hogy 76e HUF/8 óra. Na most ha a saját motorodat kellene nyúzni azért csöppet borsosnak érezném.
Érzésem szerint nem a saját motoroddal fogsz körözni, hanem adnak. Nagy, elefántfüles bukócsővel.
Elvileg ja, ha nem jön közbe semmi.
Kicsit parázok amúgy hogy az enyémen nincs még semmi keret vagy gomba, ha megborítom b@szhatom...
Talajtorna!
Én is regisztráltam.
Kíváncsi vagyok mi lesz. Meg hogy 50km/elmúlt 6 hónap motorozással hogy fog menni.
Hintaló.
Szia! Milyen járműhöz?
Sziasztok,egy kis segítség kellene,ledes rendszám világítást keresnék,esetleg valaki nem-e tudja hol lehet kapni,..előre is köszi..
Sziasztok!

Bár nem nekem szólt a kérdés de én is beregisztráltam és megyek is a tréningre.....
Canga81
mész a tréningre?
Van valakinek esetleg lánc nittelő szerszáma kölcsönbe?
Elvileg amit rendeltem, nem megy most fejből, lásd lentebb...
Melyik kormány az ami kicsit kényelmesebb a gyári fzs600-asénál?
Mondjuk az igaz hogy relatív kinek mi a kényelmes, főleg az 193 cm magasságommal.
Azért az én projektem egyszerűbb, 1db matt fekete kormány... .-)
Ha esetleg Fat-et kapok az még jobb...
Igazából rendeltem tőlük 4db M10x110-es vakítóan fényes féknyerget a teleszkóphoz rögzítő csavart 11 rugóért.
erre kaptam volna 1,5 hónap molyolás és noszogtatás után 8 db M8x20-as körül két fél féknyerget összefogó csavart.
Ami tök szép és jó csak olyanom már volt a féknyeregben igaz nem olyan szípek.
De a bökkenő hogy így max csak odafogni tudtam a telóhoz azokat a szarokat.
És várhattam volna még 1,5 hónapot.
Így visszakértem az előleget,és vettem 2 hetes szállítással nem olyan szíp gyári rozsdamentest 6e-ért.
Nézd, akkor nagyon akciós lesz a bukócső. A mostanit azért drágábban vettem... Szóval lesz egy eladó.

Én 1x voltam 9 hónap fizetés nélküli szabin, vizsgázgattam, szigorlatoztam, nyelvvizsgáztam ilyesmi, és amikor visszamentem beültem a céges Corsa-ba, és irány Debrecen. Meg is fogtak a rendőrök hazafelé...

De itt városon belül azt a 900m-t csak megúszom, igaz a vizsgabázis pont a zsaru főhadiszállás kapujával szemben van, de csaknem... .-)
Volt hogy 2 hétig le-fel grasszáltam egy éve lejárt vizsgás kocsival a 3-ason.
Az a pár nap gyakorlatilag nem számít.

Xbike-nál meg ne csodálkozz ha bukócsövet kapsz kormány helyett.
Köszönöm. Most már nem variálok, mert megrendeltem, kifizettem, jövőhét végén megkapom elvileg én is.

Van kormányvégsúlyom is, nekem nem probléma a menet, csak a kollégának hívtam fel a figyelmét erre.

Igaz jövőhét szerdán lejár a műszakim, de majd áthidalom valahogy.
Ha jó az acél kormány is, akkor érdemes keresni a Lucas kormányok között is, mert azokat sok motorosbolt be tudja szerezni itthon, és az áruk is 10 ezer alatt van jellemzően. Nem utolsó sorban jó hozzá az univerzális kormányvégsúly, ami szintén olcsóbb, és általában van raktáron. (pl.: Roadside motoros bolt Szeged, van netes weboldala is)
Ebay-en érdemes nézni még az ABM kormányokat is. Az ABM0229 megfelel az LSL A01-nek. Tulajdonképpen ezzel szerelik a superbike kiteket. Most 12.300 + posta az ára, és ugyanott lehet venni kormányvégsúlyt is hozzá. Keresőbe: ABM lenker 0229
Kormányvégsúlyt Én egy univerzálisat vettem itthoni motorosboltban és azt faragtam át kicsit. Nekem bejött a kormány, bár Én VFR-en használom superbike kit részeként.
palffybela kukac yahoo.com
Fiu!
Te még használod a V35-ös dobozaidat? Ha igen, lenne néhány kérdésem, kérlek add meg az email címed, amin zavarhatlak néhány kérdés erejéig. (Visszaolvastam, hogy októberben még kerestél dobozokat, decemberben pedig már fent voltak.)