Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen.
Bar ki kene forrasztani az intervallumot allito potmetert.Es egy nagyobb hatarok kozt allithatot berakni.
Evvel megvarom a doktoridat.
hoppa az nem is olyan sok.......tobbre emlekeztem
Hogy állsz vele? Úszik már a láncod?
Kb hat rugobol megvan.
Írjad! Ne kímélj!
En is mindig megszoktam pucolni, de a kornyezetemben senki, epp ezert mindig megkerdik, hogy uj lancod van... Egy lancolajzot en is szivesen elfogadnek, de ha jol emlekszek akkor az draga volt es lemondtam rola...
Nem találod? Megírjam?
Nekem sincs bajom azzal, aki nem takarítja, mert csak formalitás. Addig jó, amíg mindenki a sajátjával törődik.
Így nem keletkezik pletyka sem!
De valahol olvastam egy tesztet, ahol ugyan az a motor, ugyan az a lánc, egyik lett kezelve, a másik nem és a kezelt nem bírt annyival többet, hogy tényleg érdemes legyen. Sajna már nem találom a cikket.
szia,fz6-s2 hez..
Félre értés ne essék nem kezelem le akik takarítják a láncot és a motort sőt felnézek rájuk ha látok egy szép tiszta gépet tudván, hogy magam soha nem leszek erre képes. ...csak megfigyelésként írtam le, hogy én ugyan leszarom a láncom mégis ugyanannyit elmegy mint aki takarítja és kenegeti.
Egyetértek. Én ennyit csinálok: kb 4-500 km vagy nagyobb eső után otthon megáll, amíg "meleg" ronggyal átpucol (2-3 fordulat), majd befúj. Másnap reggelre jól rászárad, aztán go. Márka tekintetében: most nem jut eszembe a neve, majd holnap megnézem a garázsban, valami egyszerű noname gépi lánckenő spray, volt vagy 500 HUF/liter! Nem veri sehova, 500 km után is rajta szokott lenni... egy kicsit büdös, amikor fújom, de másnapra megjavul...
Személy szerint azért takarítom, mert nekem tetszik, ha tiszta. Most is ráférne egy takarítás már!
Az enyem lassan 30ezres es nem akar kinyuvadni.
Bar nem kene neki.
Kibirhatna a 35 ot.
Ebben nem adok tanácsot mert magam nagyon beleszarós féle vagyok ezügyben. ....pont nem érdekel a lánc, nem takarítom, néha fújom és annyi...oszt mégis elmegy annyit mint annak aki szanaszét takarítja meg fújja ...persze én könnyen vagyok, olcsón veszem a láncot és magam cserélem ......mondjuk a láncolajzót preferálnám mert sok usert motorját láttam aminél elképesztően sokáig elmegy a lánc vele....és ez behozza a z árát.... ...
Jól ki is csapkodta a villára. Max majd gyakran fújom és nem sajnálom, hagy fogyjon
Érdemes amúgy lánctisztítót is használni, és utána olajozni?
Az nagyon gatya....irgalmatlanul folyós cucc.... ....hátha Neked bejön.
Most az egyik lányomnak is Yamahája van. ....igaz rég nem fórumozik.
Jovanna, googli megmondta. .-) De tényleg nincs, hacsak apámtól nem örököltem, de még nem volt erőm rendet csinálni a műhelyében.
Ja, amúgy még húsvét előtt kész lett a doboz világítás/féklámpa/irányjelző projekt. Akkor csak egy nagyon rövid videót csináltam telefonnal, amit PC-n elfektet... Másnap meg ugye eldobtam a vasat... Most pedig már körülményes kormány nélkül toszigálni a garázsban. Vásárnap már itt lesz a Sony cam, majd azzal készítek felvételt ha jövőhéten valóban kormány jön, nem bukócső. .-)
Amivrl az uj lanc utolso szenen a csapokat rapreseled.
Minden motorosnak kotelezo.
Már csak azt kellene tudni az mi. .-)))
A Motul és a Motip nem ugyanaz
Na megnéztem milyen lánc spray-t sikerült vennem a tescoba, Motip. Erre mondta valaki hogy szar?
Én szoktam látni, Halason nálunk van 1-2. Pesten is látom őket, hétvégén kempingezni voltunk akkor is láttam egy ducati monsteres csajt. Sőt Esztergomnál állítólag le is kezeltem egy csajjal, ő nyújtotta a kezét.... Haverjaim meg utána rajtam röhögtek, hogy az egy csaj volt...
Egy Yamahás lányt én is láttam itt kora tavasszal, akkor kellett volna utána mennem... Azóta meg nincs motor...