Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva!
Motoros csajokat csak képen látok.
Nem lehet, hogy csak egy széphajú úriember volt?
Akkor passz.....
Heló!
Esetleg nem tudod,hogy ki az a lány,akinek szintén bordó fz6-a van ?
Szegedi,vagy környéki?
Néhányszor láttam már itt szegeden.
Dehogyis. Azt már régen kijártam.
Nem hogy még tavalyi benya van benne?
Tankold meg friss benyával !
Este mentem volna haza melóból, mélygarázs, gondoltam 11 óra állás után nem árt.
Most voltam egynél, azt mondja lehet h ráférne egy szinkron. Gyertyák tavaly voltak cserélve. Kezdek viszont amiatt is aggódni hogy a benzinszint mérőm nem világít ki ha már kevés a benya. Már fekszik a mutató, viszont még mindig nem világít. Max 2 liter lehet még benne. Gyújtásnál felvillan.
Az szar ügy.
Dehogy nincs....én már egyet adtam kölcsön is és nem került vissza soha....
Biztos, hogy szükség volt a szívatóra? Csak akkor foglalkozz vele, ha ismétlődik a dolog, egyébként meg felejtsd el.
Esetleg gyertyák mikor voltak cserélve?
De inkább vidd el szakihoz, mert ez csak levegőbe lövöldözés.
Semmi gond ha valamiben nem vagy biztos nem kell csinálni. Kihagyod azt kész, Max eldől egy terelő kúp.... Inkább mint a motor.
Elég jól felszerelt iskola lehet, ha 80 embernek adnak motort. :)

Ingyenes 'tömegrendezvény' lévén gondolom megpróbálnak kihozni belőle, amit lehet, de biztos messze lesz egy fizetős tréningtől.
Jah és tényleg nincs senkinek nittelője?
Valamelyik nap felraktam a PR3 elsőt. Az előző BT45 volt. A vége felé elkezdte azt csinálni, hogy a kormány elengedése után kicsit bizonytalankodott, néha be is szitált az eleje. Kezdtem aggódni, hogy csapágy lesz, de a gumicseréig nem szedem szét, hátha... jól tettem, az új gumival megszűnt a jelenség. Tudom, nem engedjük el a kormányt...
Egyébként érdekes dolog, hogy ki mit preferál. Én egy kis helyi tréningen voltam, de a motorok sokszínűsége és tulajdonsága láttán nem bántam, hogy sajáttal szoktattak össze. Az alapokat megtanulni jó lehet egy erre felkészített motoron, és biztos abból is hasznosítható a tudás a sajátodon. Egyébként én nem is csináltam meg minden feladatot, testalkatomból adódóan nem térdeltem fel az ülésre, meg nem ültem ki a motor egyik oldalára. A végén volt kikerülés (vészhelyzet szimuláció), az egyik oktató mutatta nem sokkal az akció előtt merre kerüljem el a bólyát, a másik meg mért lézeres sebmérővel, mert adott volt, hogy mennyivel kell érkezni. Voltunk vagy 14-en, de a lézeres kütyü csak engem nem tudott bemérni. Senki nem tudta az okát, egyszerűen nem fogott az FZ6-on a trafi. Aki a környéken lakik (Szeged-HMVhely-...) azoknak praktikus. Itt is van több szint, nagy pálya, sok bólya, sok feladat a pesti tréningek árának töredékéért.
Sajnos az egyik srác eldobta a motorját, mikor én ott voltam. Bukócső megvédte, csak a tag lelke sérült, utána kedvetlen volt szegény. Meg is értem.
Épp ott van ez is:

Előfeltétel: érvényes "A" kategóriás jogosítvány
Tréning lebonyolítása: saját motorkerékpárral
Na most hogy leírtam tovább olvastam, látom saját motorral kell érkezni... Hááát így kicsit másabb a leányzó fekvése. Felteszem nem visznek be annyira a málnásba, mint a bukócsövezett motorjaikkal, de majd ti meséltek mi volt.
Így van ez egy ingyenes tréning. De gooogli az én barátom is. Rákerestem hol lesz, és a cég saját weblapján megkerestem a motoros tréninget, ott az ár. Most lehet hogy ez egy egyszerűsített történet lesz, erről az tud nyilatkozni aki ott lesz. Ellenben sehol nem olvastam, h motorral érkezés szükséges, felteszem azért mert adnak a motoros famy-s tréningre is.

Most nem copy-paste-zem a motoros oktatás leírását, de itt a link, középtájon keresd:

http://www.drivingcamp.hu/hu/t...
Igen, azt szoktam hallani.
Oké, csak még egy hónapja van meg a motorom, mentem eddig vele vagy 600km-t, és nem szeretném elfektetni, mivel még csak ismerkedem vele, és amúgy is tapasztalatlan vagyok még.
mondjuk létszámban...
Benzin pumpa ketyereg mikor ráteszed a gyújtást?
Nyugi nem lesz szerintem semmi extrém dolog.
1-2 szlalom, holland kapu, lóhere,Omega meg ilyenek 8,
vész kikerülés, vagy fékezés majd meglátjuk.
Kíváncsi leszek mivel másabb mint a Rilis tréning...
sziasztok! Bagster tankbőrhöz keresek beakasztó műanyag fület, egy darabot. Esetleg tudna nekem segíteni benne valaki, hogy hol találok? köszönöm.