Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit javasoltok? Zörgő vezérműlánc esetén érdemes a feszítőcserével kezdeni?
Hmmm................nyeltem egyet mikor megtudtam a gyári magura alu árát.
Minimális az árkülönbség az alu meg az acél között. Inkább csak a matt feketével térítettem ki őket a hitükből. De ha már a bukócső matt, akkor legyen a kormány is. .-)
Nekem ugyan acél volt nem vagiztam (akkoriban fogyóeszköz volt) de fekete.

http://www.sportmotor.hu/motor...

kormányok
Köszönöm, mondom neki és ellenőrizzük!

Kösz a tippet!
A gumi tuti nem mert most vette rá vagyis fél éve a Pirelli Angel-et, a kormánysúlyok is tutik rajta (gyáriak)......

Ma hallgattuk meg neki a láncot , egy pozícióban ropog egy kicsit, de az nagyon minimális...........
Igen jogos. Kicsit olcsóbb is.

Két bajom van vele. Az egyik, hogy már átutaltam az árát és a postaköltséget nekik. Illetve, amit rendeltem az matt fekete.

Szóval ha azt mondják sokára lesz, akkor valamit variálok.
Nagyvas,lucas,superbike kormány,alu fekete.
KB14 rugó.
És szerin tem lesz is nekik ellentétben az x-bike-al.
Enyém is full fekete, nincs véletlenül egy képed mociról a fekete kormánnyal?
Nem tudom mennyibe kerül a gyári kormány, rá sem kerestem. Nekem a végsúly nem gond, viszont a full fekete motorhoz fekete kormányt gondoltam, az nincs gyári. (illetve csak a villák és a lábtartók nem feketék)
hat sajnos azt nem kerdeztem
Akkor lehet egyszerűbb gyári kormányt vennem? Vagy az árban még így is magasabb? A kormány 15-20e, ha hozzá jön még 5-10e súlyra az bizony nem kevés
Markolatfűtéssel inkább nem akarom tovább lapítani a pénztárcám, egyelőre csak egy korrekt motort akarok összehozni
Zörgő tükörre amúgy van megoldás?
először meg kéne 100% ra állapítani a hibát, én biztos nem szórnám a pénzt....
Ha meg cserélni kell akkor én egybe cserélném
ma már a pr4 a divat
Ha már úgyis kormányt cserélsz, én elgondolkodnék a helyedben egy markolatfűtésen is akár, két légy egy csapásra...
Én A01-et rendeltem, mert a 186cm-hez az jobban passzol. Keresem a másik típust ami még írt, hogy nekem jó, de hirtelen nem találom.

Viszont amit ne felejts, ezeknek a belsejében nincs menet a kormányvégsúlynak (állítólag csak Yamaha betegség ez a belső menetes súly technika). Tehát ha gyári még a markolat és a súly, akkor az is kell másik. Mármint súly.
Köszi! Azt még had kérdezzem meg hogy ezek közül melyik a gyárival megegyező paraméterű? L00 A00 L01 A01 típusúakat ajánlja fazerre
http://www.x-bike.hu/downloads...
Én tőlük rendeltem: http://www.x-bike.hu/

LSL Alumánium matt fekete kormányt. Elsődleges szempont szerint azért tőlük, mert az tűnt a leggyorsabbnak, és a napokban lejár a műszakija. Továbbá az ebay se volt igazából nagyon olcsóbb.

Na rájuk ma csörögtem, hogy mivanmivan? Erre kiderül, h a németeknél nincs épp ilyen, majd egyszer lesz...

Amúgy korrektek, és segítőkészek, csak hát nekem megint az kell, ami nincs a kontinensen...
Nem rémlik hogy az lenne, este megnézem
Tudnátok segíteni hol tudnék kormányt találni FZ6hoz? Sajnos egy kicsit ferde az egyik oldal és egyre jobban zavar
Gyárit vagy más márkát érdemes?
Ha Motip, akkor ne fűzz hozzá nagy reményeket, nekem nem vált be. Biciklire és egyéb helyekre használom, még mindig van belőle, pedig 3 éve vettem
Nekem a MOL-os vált be eddig a legjobban, de a Repsol is türhető.
Tescoba vettem 1500-ért most valami láncspray-t, majd meglátjuk. Milyen lesz ha nem lesz jó? Megmondja hogy ááá ezt rám többet ne kend te köcsög?!
Az van a cimkéjén, hogy direkt motorkerékpár láncokhoz fejlesztve, de biciklilánchoz is jó.
Egy-két kenésre jólesz, max. sűrűbben fújom, persze ha megáll a láncon.
Van W5 lánctisztító spray is, de maradok a petróleumnál.
Vehehe Amennyiért ezt szereztem, szerintem le se gyártanák...