Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen talalkoztam vele. 4500 es 5500-as fordulat kozott. Full normalis jelenseg. O hogy erzi?
Acel.
2008-asv 10-es R1-nek vannak titanbol a szivo szelepei, es a wr250x/r-nek. :)
Szia!
Kerdesem lenne
Vajon acel vagy titaniumbol vannak a szelepek az Fz1-be?
Talán még szelephézagtól is rezonálhat, de azt kétlem, hogy a lábtartón jönne ki...... Egyik ismerősömnek a szelephézag volt a ludas, ő a kormányra panaszkodott, igaz az egy 1000-s SV volt, de ki tudja......
Elso lanckerek nem lazult le?
Sziasztok Urak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, faterom váltig állítja hogy egy kis ideje a motorján FZ6S (2004), mindkét lábtartó eléggé rezeg,rezonál menet közben és nem tudja mitől van , de a lába is zsibbad tőle.....

Kiszedtük mindkét kereket ki lettek centrírozva, a gumik még jók Pirelli Angel , fesztelenítve lettek a kerekek és a láncszett is jóóó, fater azt mondja hogy csak akkor csinálja hogyha van erőátvitel , ahogy behúzza a kuplung megszűnik a rezgés.......

Valaki találkozott evvel a jelenséggel már..........?
a rendőr bácsikat lehet fogja zavarni
Phase,

A LED-es indexrelé nem terhelés függvényében "villogtatat", hanem fix idővel...
Az eredetit le kell cserélni. (elvileg)
Én vettem ellenállásokat a yamahától, és be is kötöttem és nem segített. Úgyhogy hagytam az egészet a francba. Úgyse sokáig zavarja a többi közlekedőt, hogy gyorsabban villog. Legalább jobban észreveszik.
Valaki pár szóban kérem elmondaná, hogy a LED-es indexrelé hogyan működik, és hová kellene motorba helyezni? Mi-mivel kapcsolódik?

Valaki már vásárolt nála: Motorplexibolt.hu? FZ1-re 8.000 a bubis plexi. Tudom, tuti Kínából jön, de kényelmesebb lenne megvenni tőle, csak nem tudom, milyen a minősége, milyen vastag a plexi, mennyire fekszik a motorra (pontos-e).
A szelepek ujraallitasa utan gyonyoruen muzsikalt az Fz1 Fazer, mindaddig mig bele nem tettem 500 km.
Holnap ismet kenytelen leszek szetszedni, mert ugy nez ki, hogy lekopott a cementalas a szelep vegerol
OFF: Valaki jön ki holnap a WTCC-re? Én tuti
Szívesen összefutnék valakivel innen, akár gurulhatnánk együtt is ki
Ennyi cucc nem kell egy hónapra se.
Ez a piramis így ránézésre keményen megemeli a súlypontot. Persze, az aljába kell a vizet meg a szerszámot pakolni, csak ugyebár ezek kellenek a leggyakrabban...
én régen oldaltáskáztam, de meguntam.Reggelente sietnem kellett, hogy lekötögessem, nehogy elhagyjam, aztán jött az eső, újra megállni, ráhúzni a zacsit...
Doboz az mindenképp egyszerűbb.
Én a dobozokkal úgy vagyok,hogy enni nem kér, igaz még nem sikerült felrakni, de pénzt egyenlőre nem vesztek vele,,,
Persze nem ilyen.
Kettő dolog választ el a dobozoktól: olyan mini rendszámtáblatartóval, mint ami nekem van, kompatibilis-e (és látszódik-e az index), valamint mennyire egyszerű leszedni és felrakni a vasakat. Nem is arra gondolok, amit a vázra kell illeszteni - mert az örök -, de folyamatosan se a hátsót, se az oldalsót nem szeretném használni, mert nagyon bontja az összképet, csak arra a 2-3 hosszabb túrára kellene, amihez a dobozok jól jönnek. Ez meg felveti a kérdést, hogy ezek miatt tényleg ki kellene-e adjak pénzt, hiszen valószínűleg a jelenlegi softbag-embe is belefér egy-egy hetes holmi. Lehet maradok a softbag-tanktáska-üléstáska kombónál, hamarosan kiderül.
szerintem a v35 szebb és pofásabban álla motorokon,
és pont olyan színű mint a te motorod
Még a végén megvesszük egymáséit.
nekem itthon egy pár v35 pihen ,amit az fzs re nem lehet elvileg felrakni,
bár eddig még nem sikerült olyan hosszú túrára elmenni, hogy a 55literes maxia ne felelt volna meg...
4-5 napra bőven jó
Igen, 2006-tól (innen hivatalosan FZ1 a neve) egyfajta PLX359 konzol kapható hozzá, ami csak és kizárólag V35-tel (plusz Tech kiadás) kompatibilis. FZS-eken sorra van E41, szóval bárki másnak jó lehet rajtam kívül.
az fz1 re csak v35 öt lehet feltenni vagy csak neked van olyan tartód hogy van ez most
Ez csak simán megesz