Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az alakja a BSG-ben six-nek fogott meg szal ez van.
A gps meg jó játék.
Piros lámpás indulásnál vagy 3-4000ről szépen gyorsul, azzal nincsen gond, sőt... csak ha mondjuk motorfékkel lassítok utána pedig ráadom a gázt akkor megugrik és nem fokozatosan adja le a teljesítményt. Nagyjából ezzel kellett volna kezdenem
A két teleszkóp súlyra/méretre azért nem egy kamera. .-)

Ami még a Sony mellett szólt az az alakja. Nekem kecsesebb mint a doboz.

Illetve a GPS, konkrétan ez a lehetőség fogott meg:
8000-nél bekapcsol a mellékvesevelő
Hasonlót még az ezresnél is érzek, bár könnyebben túljut ezen a "holtponton", mint a hatszázas. Hogy természetes-e, azt nem tudom, de nálam fordulatszám kérdése. Esetleg a legközelebbi utad során próbálkozhatsz és megnézheted honnan nehéz neki indulnia vagy felkapaszkodnia.
8000-től már felébrednek a paripák
De most ez a nyomatékábra sokkolt.. lényegében a ménesből 50nél több paripát még nem ébresztettem fel
Valahol most ezt olvastam, és lényegében erre is gondoltam:
"Zavaró, hogy durván veszi fel a gázt a motor, ha hirtelen kizökkentik terheletlen állapotából - például akkor, amikor piros lámpa felé gurul, de közben zöldre vált a jelzés, és gyorsítania kell."
Szóval durván veszi fel a gázt és ugrándozik, főleg hogy szerintem rossz a gázkarom beállítása és holtjátéka van
Hát...............tényleg húzni kell mint a veszettürge.
Mindenképpen több támpont kellene. Lassú reakcióra gondolsz, vagy későn kezd el gyorsulni, milyen fordulatszámon tapasztaltad? A 98 lóerős FZ6 teljesítménymaximumát 12.000-es fordulaton, nyomatékmaximumát pedig 10.000-es fordulaton adja le, tehát ha egyre gondolunk, lehet alul azért nem érzed dinamikusnak és nem érzed benne a vadságot, mert akkor alig használsz ki belőle pár lóerőt.

Itt egy Dyno-n mért görbe, ahol láthatod, melyik tartományban mit nyújt.
Csúszik a kuplung? Holtjáték van?
Jól jött volna mútkor mikor két teleszkópot vettem.
4 hónapig jött lengyelország közvetítésével.
Bár tény hogy vámmentesen.

Amúgy egy régi lom használt gopro 960-ast.
Viszont mindennel talán 34e volt lakásra hozva.
Már ott él, csak hazajön látogatóba. Végül is, így ha nagyon akarom akkor le is garozza probléma esetén. Doboz marad kinn az USA-ban, max azt postázza ha eladnám itthon esetleg.

Mit vettél használtan?
Mellé. Barátja hozza neki egy a magyarországi látogatása alkalmával.
Amúgy még mindíg 10-el vezetek.
Ja...............hogy nem postával jön hanem kimegy érte?
Ennyi.
Ha egyszerűen kiveszi a dobozából, és csak a gépet felviszi a kézipoggyászában, nincs adó-/vámfizetési kötelezettsége, sajátja, magáncélra van nála, nem kereskedelmi okokból.
ÁFA? Te miről beszélsz? .-)
Ja és lidlis nyuggerhasító a rulez.
Még a derekam is jobban szereti.
Az áfával lesz 57e forint KB.
És nekem a hangja gyanus lesz youtube alapján.
Iszonyat éles és hangos.
Ezt lehet nem fogja mindenki szeretni.
Képe elég jó de láttam olyan összehasonlítást ahol a fény-árnyák váltás hangyafasznyit lassabb és elég sötétre vágja a fényes részt a sony.
Kiváncsi leszek milyen motoron.
Amúgy egyenlőre ár/érték alapján én vagyok a nyerő a használt cuccommal.
Srácok, mindig hülye kérdésekkel fordulok felétek, de sajnos nincs más támpontom motoros témában, szóval ismét felteszek egyet ha nem bánjátok
Gázadásnál tényleg ilyen lassan adja át a nyomatékot a motor, vagy ez a jelenség csak nálam fordul elő? Nem tudom máshogy körülírni, de ha nem egyedi jelenség akkor tudjátok miről beszélek. Mi lehet a hiba oka, és ez ellen lehet valamit tenni?
Ismét köszönöm a választ előre is
Kíváncsiságból megnéztem Amazonon az árakat és a GoPro H3+ Black dupla áron van fent. Ha azt nézzük, a magyar árakhoz képest még így is sokkal jobb, de másik szempontból pedig a Sony árának duplája, ami tényleg elgondolkodtató. Tavaly nyáron, mikor kint voltam, gondolkodtam én is ilyen eszközök vásárlásán, de túl rizikósnak találtam a későbbi esetleges garanciáztatás miatt, így inkább utazásra költöttem.

A favágás egy elvetemült ötlet volt...! Nekem két napig fájt a cipőviselés, aztán elmúlt, szóval semmi komoly.
Ja és a foltok. Azok nagyjából eltűntek, a combom csúnya még, legalábbis az exem azt mondta. A jobb könyököm fájdogált még amikor 2-es 4-es be kellett tenni a kocsit, vagy bizonyos irányú hirtelen mozdulatot tettem. Na aztán ma felaprítottam anyámnál 1-2 köbméter tűzifát, azóta a bal könyököm annyira nem hajlik, hogy megigyak egy KV-t. Szóval ha hétfőig sem lesz jobb, akkor lehet csak csináltatok egy röntgent. Az hátha meggyógyítja.

Neked, lábfej?
Az enyém, a 30-as 204.5 dodó lesz, a másik ha jól emléxem kerek egy százas.

Youtoube-os videókon nekem jobban tetszett a Sony mint a GoPro, (bár alapvetően nincs jó véleményem a Sony termékekről) de ha nem jön be is el fogom tudni adni annyiért amennyiért vettem.