Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez mondjuk nem szorít le mint a Honda Civic... .-)
Sajnálattal olvastam, hogy az E41-es Givi dobozaimat nem tudom felhasználni FZ1-nél, a rávaló rácsok csak V35-tel kompatibilisek, így lehet nem is bajlódok vele és maradnak a softbag-ek. Az FZ6-os konzolokat már eladtam, hamarosan meghirdetem a dobozokat is. Valakit érdekelne elöljáróban? Az egyiken sérült a "festés" esés következtében, de teljesen ép. Képeket és árat emailben! (teoprs.6@gmail.com) Postázni nem tudnám egykönnyen.
Na neeeeeeeeebaaaaassssz! Megy a f.szom Erdélybe...
Én már kerültem motorral medvét...
Galamb 2X volt eddig motorral és autóval őz is, egy vagy 25 éve a másik meg pár hete.
hát ezt benéztem. Már kezdtem félni, hogy a fazerekre hajtanak az állatok. Múltkor valami vad, most gólya. Mi következik, medve?
Csak majdnem csapta el..................befosatta szegény gólyát
De mivel csaptad el? Idom? Vagy mellbe, bukón vágott?
Azért megvagy, nem esett bajod? Néha a nagyobb bogarakat is megérezzük, nem egy gólyát. Motor megúszta?
Felétek így megy a fogamzásgátlás? Elütitek a gólyát?
Ne is legyen. Ez a buzi gólya is kb olyan lehet 130-al mintha egy dárda állna beléd. Eddig szerettem őket, most már másképp nézek rá...
Repülő állathoz még pályafutásom alatt nem volt szerencsém.
Szoknom kellett még a motort, a tartosabban nagyobb sebességet, mire hogy reagál, megtalálni azt a pozíciót ahogy nem megy szét a nyakam, nem kap belém úgy a szél, örültem hogy minden gond nélkül ideértem Ja és majdnem telibevertem egy kurva gólyát, ami úgy gondolta hogy az út felett egy méterrel ő milyen laza...
Jónak a legjobb egy tejszines gesztenyés rengeteg habbal és capuccinoval.
Én komolyan mondtam.
Néha még fel is állok a nyeregből váltogatom az üléspózt meg segít ha fogod a kormányt és veredesel a könyököddel mint a madár, nézelődsz,kihajolsz.
Én még mozifotelben sem tudok egyvégtében órákat ülni.
Ha lazán csinálod meg se fog kottyanni 2-300 sem.Csak tankolni állsz meg.
Amúgy elsőre én is mereven ültem.............még most is ha nem figyelek oda.
Oké, majd még kitapasztalom mi hogy jó
Próbálj meg nem mereven ülni végig mint egy krumpliszsák hanem mozogj picit és lazíts.
Könnyebben fogod birni.
Uff!
Tegnap végre felhoztam Nyíregyről a motort Pestre. Jelentem a Mugen textil dzseki amit vettem vízálló, jól vizsgázott. Nadrágot még viszont nem sikerült vennem, így alul szarrá áztam Első hosszabb utam volt vele, tetszett a dolog. 130-as utazótempóval a magasságom ellenére is vállalható, viszont a seggem kb 120km után szétzsibadt, és a kisujjam is ( hogy ez miért, ne kérdezzétek :D ). Ja és undorító autópályán esőben menni, nem szeretem...
elküldtem.
Ja! Kipróbálni még nem tudtam sajna, tegnap mentem először azóta. De ami késik, az úton van.
te vetted meg az oldaltáskám
gyuri71@gmail.com
dobsz egy emailt el tudom küldeni.
57000km. Én 12ezret mentem vele.
Erre voltam kíváncsi, hogy másnak volt-e ilyen. R1 nél a 2. szokott ilyet.....
Tuti hogy szétszedés, a fórumon írtak alapján Surit támadnám meg. Tudja valaki a t.számát?
mondjuk a legnagyobb szívás a fzs1000be hogy szinte semmilyen bontott alkatrész nincs itthon hozzá
míg az fzs600ból meg fz6 ból dögivel vannak....