Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos, alapvetően nem én forszíroztam az árat. .-)

Neki 100 dodó az új, okosba, neked 34 a használt, nem okosba. Nos akkor most ki a faszagyerek? Szerintem egyikőtök sem.

És igen, okosban fogja megkapni, de biztosat 11.-e utan tudok mondani, amikor mar az én kezemben lesz. (A cimbihez már kb 2-3 hete megérkezett mindkettőnké.) Annyi történt, amikor erről beszélgettünk itt a fórumon rám írt, hogy tudok-e segíteni. Eddig úgy tűnik, hogy tudok.

Ha akkor Te is írsz, neked is megoldottam volna valahogy, de megígérem, hogy ha tudok segíteni valami ilyesmiben Neked is megoldom okosba.

Saját részről pedig én ha nem tudom kihozni ebből a 200 dolcsis ár környékéből, akkor egyszerűen nem vettem volna semmit. Mert többet nekem sem ér, viszont olyat nem veszek ami eleve nem tetszik, mert az biztosan csak lom lesz.
Én voltam 2 hete is...................kurvanehéz volt a szekrény amit vittem.
Tegnap voltam utoljára az egyetemen.
Leszedtem a picsába.
Majd ha lesz idegzetem ujrakezdem.
Eléggé...............bár tény hogy mindenki megemlíti eme hangot.
Markánsan megkülönböztet sokmindenkitől.
VFR-t is mondják hogy sírós.
Ez van.
Akkor nem ment valami olajozottan a teszt... vagy de.
Mindenki ilyenekkel baxogat..............
Jelesül ez a kamerateszt egy lánc olajzó teszt is volt.
Ekkor már volt egy kis gebasz.
Sugár irányban KB 2-3000 olajcsepp borította a gumi bal oldalát ami 4-5 centin szépen felkúszott a gumi teljes felületén.
Szal igen...............így vettem a kanyart.
És nem rossinak születtem.Sose mondtam hogy szikrázó térdel megyek tejért.
Viszont bal kanyarnál minden alkalommak összeszorult az alsó felem minden izma ha éted mit gondolok.
Hááát... a videó biztosan felerősíti ezt a nyüszögést. Amúgy az FZS-ek is viszonylag sírósak...
A videóban 3.50-nél: azt a kanyart tényleg 50 km/h-val vetted, vagy az órád mérföldben mér? Csak ugratlak, megfontoltság az első.
Ez mostan mitjelent?
Bővebben?
Merd kimondani hogy nem teccik.
Ja és mégegy.
Az tuti hogy ismerős,rokon,haver hozza a kamerát amcsiból repülőn kézipoggyászban.................de nekem nincs ilyen szerencsém.
Mint anno az okosban jövő gázolaj.
Amikor arra terelődött hogy hülye vagy én féláron hozatom haverral................amikor mondom jó én is vennék 100 litert valahogy a haver már eltünt.
Nem vitázok.Még nem olvastad mikor azt teszem.


És a motornak ilyen a hangja..................gyári.
És semmi baja.
A balansztengely egyenes fogazású.Elég sírós...................ne kezdjétek hogy az xy az árához képest sokkal jobb a hangja mert rögtön megveszek.
A videóban 5 percnél: remélem, élőben nem ilyen a motorod hangja.

Videózás témához szubjektív véleményem, hogy ez is olyan dolog, mint az új játék a gyereknél. Egy darabig élvezi, játszik vele, fellángolás meg szerelem, utána megunja. A motorozás élvezetét nem adja vissza a videó. Illetve visszaadhatja, ahhoz több kameraállás és profi utómunka kell, esetleg egy jó zenei aláfestés (arról még nem beszéltetek, melyik kamera milyen hangot vesz fel, gyanítom, itt vannak problémák mindnél). Ha viszont azzal kínlódsz az úton, hogy átszerelgesd a kamerát, ki-be kapcsolgasd, az már a motorozási élmény rovására megy. (szerintem!)

Olyan ez, mint amikor a kínai turistáknak ki nem rohad a kezükből a fényképezőgép.

Hazavisznek húsz giga fotót és nulla élményt.
Nem akarok beszállni a vitába, mert parttalannak érzem. Annyit tennék hozzá, hogy neki 100 dodóba fájt, szóval árban ő vezet. .-)
Ennyit tud a 960-as.
Normál nem tömörített youtube videóval szarabb mint normál MP4-ben.
Nem igen értek a konvertáláshoz.
Tudom hogy szerinted szar de nekem ennyit ért meg a kamerázás.
Legalábbis az előző RD32II-höz képest jelentős a javulás.
Mind hang mind kép szerint.
Kielégíti az igényeimet.

http://youtu.be/4ZmclpP-V-8
Mekkora különbség?
Az egyik 80 a másik 100 a harmadik 90.
Most ne gyere a beszerzemalibabárólhavermeghazahozza faszsággal mert leharapom a bukómat.
Gopróból is van 4-5 verzió sonyból is legalább 3.
myactioncam-nál néztem mert ott van minden.
AS30 89e Hero3 silwer 90e valami slim Hero3 71e Black 135e.
Most ezt tegyük hozzá hogy polaroid xs930e ért tehát a sony szar mert majd 3x annyivba kerül mint a polaroid.
És akkor az ebay-es Sj 1000 is sokkal jobb a sonynál mert az negyedannyiba kerül mint az és milyen szép a képe.
Igen, de ha ennyire nincs nagy különbség közöttük, akkor nem az olcsóbb a jobb? Mondjuk ami fele annyiba kerül mint a másik?
Vannak előnyei is a gopronak, vannak benne jó dolgok, de ezt az árkülönbséget nem tudom lenyelni. Ez kb 1-1-ben a pc - mac kérdés.

Viszont még egy funkciót hátra hagytam. Abban arra tippelek, hogy jobb a gopro mint a sony.
Vannak azok a nagy profi kamerák amivel a nagy amcsi stúdiók csinálják a 3D filmeket.
Az talán meglépné a szintedet.

Amúgy a videós összehasonlítókban én egetrengető különbségeket nem láttam legyen az Drift,sony,garmin,gopro,vagy bármi.
Az egyik abban jó a másik ebben a harmadik meg amabban............néhány tud trükköt mint a gps van ami wifizik van ami kerek van ami lapos van ami lyukas van ami gömb alakú............szal én gombóc artúrként mindet szeretem.
Tudtam én, hogy szar. De most megbizonyosodtam róla.
Csak az árával van gondom, ha 20 ezerbe kerülne, most dicsérném. Ha 30ba, akkor még mindig jó vétel. 40-ért már necces. De 70et tuti nem ér.
Rengeteg utómunka lehet a promó videókban.
Már előre eldöntötted hogy szar szóval nem leptél meg.
Ma volt a fejemen a gopróóó, hát gyorsan levettem 140től húzta jobbra a fejemet. Elég ótvar, hogy szemből nagy a felülete. Húsvétkor a nyuszifül is elég nagy terhelés volt a nyakamnak, ez talán nem volt akkora.
Gondolom a hero3 jobb mint a hero960, de a 3-mal se vagyok megelégedve. Ha a kezedben fogod tok nélkül elég nehéz biztosan fogni úgy, hogy ne maradjon a képben az ujjad.
A tesztek alapján a sony as10 jobb, mint ez a kis gopro. Egyedül a wifi hiánya hátránya, de hamar rájöttem, hogy a wifi inkább rossz, mint jó. Sokszor bekapcsolódik véletlenül és akkor vége az akksinak.
Valami gáz is volt vele, mert motoron valami 17 perc után leállította a felvételt. Meg 2 csíkról lemerült. (3 csíkkal jelzi az akku töltöttséget). És sötétebb fényviszonyok esetén a telefonom jobb videókat csinál. Most ez mennyire gáz? (bár elég fasza telóm van, de akkor is).
Szóval szerintem az árához képest nagyon gyenge minőséget képvisel. Ha azt nézem, hogy egy hasonló szintű (jobb) kamerát veszek 24 ezer forintért, akkor meg pláne. Ez amcsiban is 200 dollár, jó esetben.

Nagyon kíváncsi vagyok a sonyra is. A sslow funkció nagyon érdekel. És a beépített képstabilizátor is finom csemege lehet. Ha az se tetszik, akkor minden tartóval eladom 30ért, ennyiért csak kínai kamerát lehet venni.
Mondjuk én nemnagyon értem eztet......................3000-9000 ig megvan a 60-70 Nm.
8000-nél meg a 90 ló...................10500 nál meg 106.
Akkor pont fordítva.
5 és 6 ezres tartományban a 2006-os FZ1 hivatalosan is szenved ilyentől, de FZ6 esetén nem olvastam róla, szóval lehet más tanácsára lesz szükséged, mint az én gondolataimra.
Azt pedig már ne is boncolgassuk, hogy a húsvéti hasalásom alkalmával a "vétkes" autósról lenne valamim... Nem tudom, hogy ezeket a felvételeket elfogadja-e bármilyen hatóság, biztosító bármi. De a semmihez képest valamim lenne, amin van sebesség, GPS pozíció meg ugye a kép...