Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én a helyedben először megkérdezném, hogy mennyibe kerül egy komplett váltó,persze nem kell megvenni azonnal aztán keresnék egy jó szakit, nah szerintem ez a legnehezebb
Így látatlanba nem fogja senki megmondani,hogy mi a baja, mert tudtommal a fazernek nincs ilyen típushibája...
Legalább is amióta én fórumozok, még egy váltó hibáról sem olvastam.
Lehet az léptető villa, fogaskerék kipattogzott, letöredezett, fogaskeréken lévő kapcsoló körmök elkoptak...
Szét kell szedni és megkukkerolni
mennyi km van benne
Igen, ez egyértelmű! Az érdekelne, vkinek volt-e hasonló gondja, és mi volt a megoldás? Mennyire bonyolult kihúzni a váltót?
ha daral akkor ne hasznald, mert cak nagyobb lesz a baj
Szia

valószínű szét kell húzni a blokkot és a váltót kijavítani és ezt minél hamarabb
Nem. Simán kupplungal, kb 6e fordulatnál, nem siettem. 4.be váltottam, kis reccsenés (mint amikor kocsiban számolod a fogaskerekeket), és "üres". Persze 1 tized mp alatt.
Kuplung nélkül váltottál? Mit jelent a "lyukat váltás"?
Én is voltam. 3x sikerült megázni, de sajnos nem ez volt a fő baj. Sima gyorsításnál 3.-4. között lukat váltott(am). Onnantól 4.-ben darál a váltó, főleg motorféknél. A többi fokozatban csak nagyon halkan. Várom az építő jellegű hozzászólásokat, mik a tippjeitek, hány hónapig nem eszik a család.....
Igazan sajnalom
koszi
Karu már nincs köztünk, a felhők között motorozik.
szia!
vagye meg a forumon?
Jelen :) És tegnap is
nah ki volt ma motorozni ki ázott el
Én is linkeltem már korábban a filmet, egy ingyenes torrent oldalról. Csak sajnos se magyar felirat, sem szinkron nincs. Amivel épp elboldogulok, de több ember akinek szerettem volna megmutatni, az nem.

Egyébként jól megcsinálták, az exem azt mondta, hogy idézem: "Nem gondoltam, hogy egy "szaros" motoros filmen fogok sírni." .-)
1080p? köszi!
Nekem csak 5 szigorlatom volt össz-vissz, meg állami persze, meglehet oldani!
az már csak nem okoz gondot
nCore-ra feltöltöttem a Why We Ride című fantasztikus filmet, ha van kedvetek, lehetőségetek leszedni, ne hagyjátok ki!
Még ne gratulálj
7 szigorlat meg egy írásbeli/szóbeli/gyakorlati államvizsga választ el a diplomától
Már meg akartam írni, de valahogy elmaradt.
Rendeltem ilyen csavart és nagyon meg vagyok elégedve. Gyorsan megjött és nagyon jó áron. Ha jól emlékszek 8-9 ezerért ajánlgatták itt nálunk, ez picit olcsóbb volt. Nyugodtan ajánlom mindenkinek ezt a boltot.
Grat!
Akkor ezután hogyan fogom lopkodni a csavarokat a motorodról?
Írtam ímélt. Telefonálni nincs hangulatom.
gratulálok ! akkor most már Dr. ? vagy ahhoz kell még némi verejték ?
Valamikor 1 honapja jott vam nelkul 13 db fesznerom egy csomagban.
Szerintem azis volt 60 dollar.a kis csomagos cucc siman atcsuszik.
A ket teleszkop nem de pl 100 ert jott ket radialis feknyereg az lazan bejott meg a hatso gatlo.......bar az csak 90 volt.
Jó mind1, ha ilyen irányú hasfájás van szólj. Ha mustang-ot szeretnél az problémás lehet, mert vagy etetni kell, vagy nem fér bele a kézipoggyászba. .-)

A meg sem kérdeztem a cimbit milyen sűrűn látogat haza, de a szolnokiak járkálnak oda-vissza rendszeresen ahogy látom.

Ha tökös legények lettünk volna, akkor már itt lenne, mert postán amúgy is küldött haza ruhaneműt, eljöhetett volna azzal is, de behúzott a kakirelé, h levámolják.
Nekem a leütött ár 124 dodo volt mert licites.
Ahogy néztem olyan 90-130 közt mennek el az ilyenek licitesben bár egyet sajnáltam de nem postázott a szemét az 92-ért kelt el.
Erre sajnos hála Obamának elég vaskos imprt adó is jön meg a posta.
Szal ha amcsiban lesz egy emberke akkor igen olcsón is megúszható.
De már nem.
Mivel ez megvan.És nem szánok egyenlőre többet kamerára.
Ha nagyon elkap a vágy akkor talán az SJ 4000 még talán..............de nagyobb,jobb,GPS logos nem volt akkor sem a vágyam.
Talán egy 1080-as de azis csak ilyen 100/költségek tájékán.
Azoknak meg még nem esett ennyit az ára.
Inkább a konvertálást kéne megtanulnom mert az szar.
Pláne hogy nemfizetős a youtube acc-om.