Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos van benne marketing is, de azért időről-időre, az új modellek tudnak újat mutatni.
Remek példa a Drift Ghost kamerája: Original vs. "S"

http://youtu.be/A6rYK_Db7Rs
Ha már onnan rendeltél (hozattál), miért nem GoPro HD SuperHero 4+ Batman Edition by Swarowski-t? Oké, a névvel csak gúnyolódtam, én szeretem a GoPro-kat és ha már lúd, legyen kövér. Gondolom az is jelentősen olcsóbban lett volna. (Legalább is nekem a GoPro-hoz képest a Sony csak olcsóbb alternatívaként él a fejemben.)
Egyébként gyógyulsz, múlnak a foltok?
Jön haza ámerikából a Sony HDR-AS30v és a kistesója az AS10-es.
Milyen nemes alkalom fűződik 11-éhez? .félszeműszmájli.
Lassan itt a május 11... .-)
jajj mit kaparintottam meg.
A telefonom jobb vid... Még korai Majd
Már csak egy motor kellene... .-/
Zsámbékon
ez helyileg hol lesz?
Mondjuk úgy, hogy azért mákod volt neked is. Hál' isten nem lett nagyobb baj.
A kígyót... :)
Itt most mit kell nézni?
Köszi
elég bitangos
A hülye meg húzza neki mintha semmi nem történne.
Utána meg röhög.
ez van, az állatok szeretik a motorokat

http://youtu.be/YQ0wZHuJILg
Az a legrosszabb, hogy néha semmit se tudsz tenni ellene. Kocsival 1.5-2éve ütöttem el egy őzbakot,erdős rész után egy nagy mező, látom, hogy az úttól 5-8méterre szalad felém 2őzbak, satufék egyik pont átugrott másik előtt még mondtam annyit, hogy baszd meg ezt elütjük és csatt. Ha gyorsítok akkor meg az elsőt kaptam volna el. Hála ég kocsin volt casco.
Gáz ez a vaddal tangózás dolog... Én autóval is parázok néha tőlük, nem hogy a motorral
Örülök, hogy tetszik az oldal
Ezt olvastam a "szakirodalomban" a teleszkóp olajcseréről:

Óvatosan bánjunk a mosóbenzinnel vagy féktisztítóval való öblítéssel, mivel a visszamaradt szennyeződések elkeveredhetnek a friss olajjal. Ha valaki mégis ezt a módszert választja, akkor a tisztítás után mindenképpen fújja ki a villát nagy nyomású levegővel, majd két napon át hagyja egy meleg helyiségben kiszellőzni. Erős kopásnál és makacs olajiszapnál teljesen szét kell szednünk és meg kell tisztítanunk a villát. Ilyenkor általában a csúszócsapágy és a tömítőgyűrűk (szimeringek) is elkopnak.

Már a legkisebb szennyeződés is tönkreteheti a csillapítást.

Ezek miatt én csak kicsepegtettem, és már töltöttem is vissza az újat. Nem volt koszos, és üledékes, csak fáradt.
köszi :) keresgélek akkor ...
Igen, lehet kapni. Csak felpattintod és kész.
most már fzs 600-hoz is kapható az alu kuplung és fékkar ?
eddig csak némi ügyeskedéssel lehetett rávarázsolni
Gelände/Straße Adventure
Megkérdeztem, gilera 50 gsa.
Direkt nem mostad el az alkatrészeket a telóolaj cserekor? Vagy az nem szükséges feltétlenül?
Egyébként nagyon jó az oldal, grat!