Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk a karcálló fólia amit rátetetsz esetleg a kacsaszalag amit te dobsz rá előtte évente 2x.
Esetleg a kapható távtartó mondjuk a givinek,louis-nak,de lehet csinálni is pár vasdarabból ha barkácskedvű az ember.
Az a baj az univerzálissal, hogy felfekszik a műanyag idomra és a fényezésnek nem tesz jót. Nem tudom, hogy van-e vmi a hevederen ami óvja a fényezést.
Sziasztok!
A hátsi kipu miatt univerzális nyeregtáska, ami egymást tartja az ülésen átvetett hevederekkel mennyire jó megoldás? Ilyen GIVI tartót drágának tartok. Majdnem annyi a tartó táska nélkül mint egy univerzális táska. Van valakinek tapasztalata?

Köszi
A led ebay-es linkjét feltehetnéd.
Én fehér indexet rendeltem eddig, meg karokat, de még a fehér hátsólámpa búrán gondolkodok, hogy melyik típust.
Olyant ami egy nagy led és előre fele világít. Nem kell hozzá semmi, csak berakod a régi izzó helyére. Szokás szerint ebay-ről rendeltem!
Milyen tipust használsz?
Csak kicserélted vagy kell valami más is hozzá?
Igen! Az van elől.
Ez megnyugtató!

Persze ilyenkor dolgozik az ember.. Holnaptól meg változékony idő lesz, király.
Használ valaki FZ6-ban Led helyzetjelzőt?
jól tolod
Én is mentem egy kicsit, megnéztem a Mátrát, még meg van
Hello mindenkinek!
Kérdésem lenne: 2008as Yamaha FZ1-en szeretném lecserélni a gyári kipufogót. A lambda szondát ki kell/lehet valahogy iktatni?
Ma megvolt nekem a szezon első száz km-re.
Ma is! Amikor csak lehet..........ebben a szezonban eddig 3100 km gyűlt össze....
Ma kéne menni egyet
Ezzel valaki jól fog járni.
Elado Fazer Győrben:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fzs_600_fazer
-7833820
valakinek Fz1-re elado tankbore
valaki a napokban első féktárcsát keresett FZ6-ra : link
Sziasztok! Eladó lett, ha valakit érdekelne.
hirdesd meg ,kérjél érte egy hibátlan gyári festésű tankot és egy tankbőrt ,vagy valami hasznos dolgot
Egyelőre biztos marad még a dekorkoponya, szóval továbbra sem a rendszámom alapján fognak beazonosítani
A gyári narancs tankra bukok amúgy a kezdetektől fogva, szóval ha valakinek ez a zsánere akkor szívesen cserélek
itt az ideje megváltozni
Egyébként az Airbrush szép rajta, minőségi munka volt?