Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Karbis cucc akart lenni.
Az 1000 FZS laza 1 literrel kevesebbel eljár, pedig az egy régi kár is cucc . Hosszú túrán a 600 gépek is többet tankolnak mint én.....
E-mailt ìrtam, de nem válaszoltak. Azóta már vettem másik dobokat. Lsd. a képeimet
E-mailt ìrtam, de nem válaszoltak. Azóta már vettem másik dobokat. Lsd. a képeimet ;)
Kár lenne csak emiatt lemondani egy kipufogóról.
A kapcsolatok rész alatt volt:

Lengyel Ákos

Hahót (8771) Zrínyi M. 143
Telefon: 06/93-363-085
Mobil: 06/30-2378595
Email: sakaldob@gmail.com

Néhány percdíjat megér.
Azért remélem ez így nem igaz, és lesz ennél még jobb is ;-)
Nem mintha nem lenne valóban jó motor, de mindennél van jobb. Mondjuk én a volt kocsimmal vagyok így, hogy azt annyira szerettem hogy azóta sem tudom elképzelni hogy majd milyet vegyek helyette majd ha kell. Motorból már most is tudnék mondani :-)
Te hogy érted el őket? E-mail-re nem válaszoltak nekem, így sajnos nem jött össze a bolt. Sajnáltam, mert szimpatikus gyártó.
Visszasírod az fzs-t?
Haverom megmondta nekem, hogy soha nem lesz ennél jobb motorom.
Mi baja lenne? Azok nem elromlosak. Mit tankolsz bele es hol? Vizezettbol tobbet eszik az tutti. De valljuk be, nem egy euro 6-os kozvetlenbefecskendezeses csoda.
Az én kipufogóm is hasonló:
link
Sziasztok!
Bocsánat az OFFért, de mivel Ti aktívak vagytok és emlékeim szerint van olyan köztünk, akinek volt korábban CBF1000, ezért itt is bátorkodom megkérdezni:
normális az, hogy 50-60-as városi cirkálással (hangsúlyozom, nem dugóban araszolás vagy lámpától-lámpáig gyorsulgatás, hanem nyugodt, folyamatos haladással napi 13 km Pesten) benyel a gép 7,5 litert? Szerintem valami nyűgje van, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyit fogyaszt egy 2007-es CBF1000....
Sziasztok! Ha valakit érdekelne eladó lett. T: 30-4413-661
Nekem innét lesz dobom, gyári helyére bemegy, mert tetszik az eredeti dizájn.
www.sakaldob.hu
FZ1-re 60-70e kozott van az elsok darabja, szoval az a 35e teljesen realis. Hasznaltat aprokon erdemes nezni, es szerintem van olyan masik modell is, ami pont olyat hasznal, mint az FZ6-e, csak egyeztess meretet. Bontoban is talalhatsz, de az ararol nem sokat tudok.
Köszönöm szépen a kipufogós hozzászólásokat!A raptor egyébként nekem sem válaszolt vissza, biztos be vannak úszva...Igazság szerint nekem a Bódis marhára bejön kinézetre is és hangra is, csak ne volna ilyen drága...
Sziasztok,
Tudna valaki fz6-ra (2004) első féktárcsát ajánlani? Akár újat, akár használt, de jó állapotút. Eddig a legolcsóbb amit találtam az 35.000 FT/db (utángyártott új) amit kicsit sokallok.
Másodjára olvasva kicsit kétértelmű. Tehát nem azért nem gagyi, mert ráírtak valamit, hanem mert márkanevet nem hamisítanak, így ha SW-Motech vagyon ráírva, akkor az SW-Motech is, s ez a gyártó a jobbak közé tartozik!
A kamukra nem írnak márkanevet, így ha SW-Motech szerepel rajta, akkor valószínűleg a jobbik megoldások közé tartozik.
Szia

Lánc is tud kopogó hangot adni! Lehet lassan cserés?
Vagy esetleg túl laza?
Hol van 28ért?
Erre én is gondoltam , de az nem a felütődésekre kopogna hanem morogna , vagy valami hasonló , van a lengéscsillapítóban gumi szilent , , esetleg, én arra gondolok.
Hátsó kerék csapágy?
Egy kis sgítségre lenne szükségem, hátha valaki tapasztalt már hasonlót.
FZs 1000 fazerem van 2001.
pár napja valami furát tapasztalok , a lengés csillapítóm jól működik , mégis , a hátsó kerék felől valami mint ha ütésszerű dolgokat éreznék , főleg az apró rázóknál és a nagy felütéseknél , valami kopogásszerű , dolog , mintha felütne , vegy mint ha valami kotyogna , de nem tudom mi, baromira zavar. MI LEHET.
Amit belinkeltél "lapos" bukódombát, 28000 Ft-ért van, az jó lehet, vagy ez is "váztörős" változat?
Sajnálattal olvastam ami történt! Jobbulást Neked és a motornak is, köszi a lámpás segítséget!