Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ülj le, egyes. ツ
Szép ez a 12db koponya a motoron meg minden, de messze áll az ízlésvilágomtól Már túladott rajta sajnos..
Nene, ne kérdezd meg. Küld el a számát, akitől vetted, majd én megkérdem, megvan-e. ツ
neee, már az előző kérésed miatt is dokihoz akartalak küldeni, de így már egyenesen az elmegyógyintézetbe. Túl szép az a tank telibe kell fújni?
Szerintem vedd fel a kapcsolatot az előző gazdival, de szinte tuti túladott rajta.
Annyiért még a polcon is elfért volna
Tankbőr valahogy nem jön be.. pedig gyári narancsot akartak rám sózni 5ért motor mellé, csak hülye voltam és nem vettem meg akkor
Miért? Honnan vegyük?
Ott minden van ész ócó kici kínai küldi!
Ha olcsóbb, akkor mit csináljak?
(Most konkrétan ennek nem néztem utána, de a legtöbb cucc azért az)
Én 74 vagy 84 euróért vettem postával együtt az olaszoktól. Még valami ajándék oldaltatyót is kaptam, amit tovább lehetett ajándékozni.
Még a fékfolyadékot is.
Amúgy ja.................jelenleg gopro tartókat és kamera taeró szütyőt vettem olcsóért.
De motoralkatrészt most komolyan.....................kérdezzek meg itteni bontókat?
Én is arra szavaznék. Nem csak a védelem miatt. Hanem mert az airbrushal együtt jól jöhet eladásnál, vagy külön is adhatod, mindig van rá jelentkező. Mondjuk ha nem tudsz szerezni kéz alatt, akkor olyan 35 körül van az ára
Ti tényleg minden kis apró csavart is az eBay-en vesztek meg?
Matrica szerintem van az ebay-en.
Tankbőr? És még véd is...
25.Plusz matrica.
Max egy 20-asra tippelnék. 15 egy full lökhárító telibefújás autónál.
Egy új tank gondolom arany árban mozog, egy fújás mennyibe kerülhet?
Én úgy tudom hogy igen, de arra van ráfújva a lakk is.
Ha le akarom fújni a tankot, a yamaha jelet hogyan tudom pótolni, matrica vagy mi az ami fent van? (jelenleg airbrush díszíti a tankot, de megválnék tőle, nekem egy kicsit hivalkodó )
Sziasztok,

Ismeri valaki ezt a mocit?hau
Pár napja még foglalózva volt...
Egy barátomnak volt, egynek pedig most is van Pegasoja 650-es és egyiknek se ilyen magas a fogyasztása, ha kergetik is, mert szokták, akkor is 6 és ha nagyon akkor talán 7 a fogyasztás, a 8-9 az tényleg baromi sok.
(Ps: mentem is már pegasoval tényleg hangulatos kis motor)
olaj száradt bele
Megy-megy! Azokkal a bringakkal, hogy ne menne? A Mini is keszulget :)))
Kicsereltem a legszurot, s meg kene tisztitani a regit. Melyik szaradt bele a vodorbe? A tisztito vagy az olajozo?
Ahamm, ertem....
Nekem fun volt az a 200 km is, amit 20an tettunk meg. Volt koztunk 80-as robesz, 125-os ketutem, es 650-es bandit is. A felvezeto egy drz400-assal ment. Max sebesseg 90. Ebbe a tarsasagba huzogasd neki es kinozd tiltason hogy meglegyen a 6 lityos fogyid az elvezethez.
Btw, volt ido a tajat nezni.
Ez se így van teljesen, csak nem látod a fától az erdőt.
Volt a kezeim közt egy Aprilia Pegaso. Ha ültél már ilyenen, tudod mekkora élmény a gazban kint hegyre fel, völgybe le, zergékkel gurulni, szántáson 80-al zavarni. A motor azért pattant el tőlünk mert nem volt mód rá, hogy országúton 8-9 alá vigyük a fogyasztást! (és akkor már agyon volt szegényítve.)
Ennyinél is azt mondanád, hogy a hepi az első?