Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg is rendeltem az idomot, ennyiért azt gondolom ténylegesen rendben lesz! A bukógomba nehéz kérdés, ha lesz mindenképpen az, nem bukócső. Drágának drága a gyári, de amit leírtatok az meggyőzőtt!
Köszi a gyors választ!
Fz1-re bukocso bukogomba tartoval ELADO
15000 ft
A lámpa amúgy okénak tűnik, nem karcos, nem repedt, a falra a garázsban szemre jól világít.
Így van. Holnap leszedem a szélvédő plexit, a műszerfalat. Elvileg vissza lett hajlítva, még az árokparton, mert máskèpp nem fordult el a gyújtás kulcs, de hogy mik a tények az csak sétszedés után derül ki.

A szélvédő ennyit kapott:
Igazából nézőpont kérdése szerintem az óra hajlott fel az egész lámpatartó-óratartóval együtt úgyhogy én megnézném azt is.
Jobb combom elég szépen feketedik most már inkább mint lilul. Szóval az oldalidom, és a doboz annak köszönhetően nem kapott vélhetően. Amikor átfordultam a hátamra, elég hosszasan cibáltam a lábam a motor hátulja alól... ツ De mivel a spárga még nem megy, így az elejét nem védte semmi.

Itta bűnös aki betörte az LCD-t:
A motoros inkább aláfekszik minthogy haggya sérülni a motorját.
Uhh sajnálattal olvasom itt a dolgokat. Örüljünk annak hogy nagyobb baj nem történt, főleg veled!
Jah, ha a mellkasommal csillapítottam volna a motor elejének a becsapódását, az a pár borda összeforrt volna... ツ
Végülis legalább gyors de nem occo................legközelebb vigyázz rá.
Hááát, nekem pestország az már majdnem külföld. .-) De amúgy igen.
Itthon?
Lábtartót kerestem, de közben találtam ezt:

http://hasznalt-konyv.vatera.h...

mintha valaki keresett volna ilyet.

Ja és 80e ért találtam műszerfalat, ami fáj, de ennyi.
Sziasztok!
Van valakinek 35kw-ra fojtó megoldása? Ha valaki találkozott ilyesmivel kérem jelezze. Már többször olvastam fórumokon, hogy van ilyen dolog.
Előre is köszi!
A batmobil-os egy egészen elfogadható ajánlat, szerencsével lehet találni olcsóbban is de azt ki kell várni.
Bukógomba - CSAK gyári - (szerintem), mert ha eldől akkor kb mindegy, de ha már csúszik akkor a gyári nem töri el a vázat, nem deformálja mert inkább a bukógomba törik.
Bukócső - biztonságosabb mint a gomba - (szerintem), de esztétikailag nekem sokat ront az összképen. Viszont vigyázz mit veszel mert vannak "utángyártott" hazai gagyik.
Balra fordítod a kormányt, akkor látsz a lámpatest hátulján egy csavart. Azt bőszen elkezded tekergetni.

Én a bukócsövet ajánlanám. Tegnap óta tapasztalatból.
Szerintem a batmobil.hu-n az egy nagyon jó ajánlat! Sokat csak nyersen árulnak, neked kell még fényezned, de itt kész van ez is. Megjelenésre is tökéletes másolata az eredetinek. Ha szerencséd van és éppen akad is kínálat, használtak 20-25 között vannak, szóval ez a felár egy újért egész jutányos.

Bukógomba meg kényes téma. Ha nem is a gyári mellett döntesz, az ilyen 10-15e Ft-os, háznál készült vackokat hagyd ki. eBay-en még találhatsz megbízhatókat, de a gyári a legtutkóbb megoldás, ha nem sajnálod rá a pénzt. eBay-en is érdemes figyelni, mert van több is, ami ugyanúgy néz ki, mégis egyik 15 Euro és Kínából jön, a másik pedig 70 Euro és a hirdető cég készíti.
Kivitelben is lehet válogatni, vannak hosszabbak, rövidebbek, egész kerekek, vagy laposak. Nekem a laposak (ami amúgy újdonság) ígéretesebbnek tűnnek. Pl. ez: link
Sziasztok,

Még egy kérdés, lehet FZ6 N típuson az első lámpa fény magasságán állítani? Folyamat levilágítom a szembejövőt :)
Van a családban másik fz6 is, ami abs-es. A lényeg, hogy felkerült a pilot power a motorra, és utána nem dolgozott rendesen az abs, kb. mintha nem is lett volna, aztán x km múlva, miután rendesen megkopott a gumi magától megjavult... állítólag abs-es motorokhoz nem mindegyik gumitípus jó... a tapasztalat is ezt mutatja :S
Sziasztok!

Nemrég vettem egy FZ6N S2 kétkerekűt, és szeretnék rá has(eke) idomot venni.
A segítségeteket kérném, találtam egy céget aki gyárt hozzá,http://batmobil.hu/yamaha-hasi...

Ez mennyire lehet megfelelő választás, illetve bukógombát szeretnék rá, itt hallottam pro/kontrát, hogy gyári vagy ne gyári... így kissé még zavaros :)

Előre is köszönöm!

Üdv Mindenkinek! :)
8.14 et
Givi konzolszett FZ6-hoz

Nem is hinnétek hol voltak a pántok mindvégig! A szekrényem polcán, egy plüss szarvas mellett. (én meg kint kerestem mindvégig)
A németnél szét van szedve, ott nekem nagyon gyanús hogy forrasztott. Most keresem a fórumot amit ajánlottál, és holnap felhívom a fazer.hu -s srácot is.
Ha nem jó ki lehet venni csak az LCD-t és berakni a tiedbe meg a sérülésmentes házat átszerelni.Ha nem forrasztott.
Sosem adnak csak LCD-t.
Mindíg panellel együtt mg a suzuki is.
Anno kérdeztem árat az SV-hez.
Ott volt ház is külön alsó,felső,gombok minden vacak.
91e volt csak a panel.
Bontva volt 20-60e-ig a kínálat.Komplett.
Yamaha asszem csak komplett órát ad.
Szerintem saccra 120e körül.
És ugye azt is jo lenne tudni, hogy km vagy mérföld... ツ