Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szar európa gazdagabbik végén keresni szombat délután gumit mert elkopott a cucc és még haza is kéne érni a kilátszó fémszálakkal.
Nagyon régóta a túratempóban 6 liter a fogyim és lassú vagyok.
Ha ez a mérce volt 7 is.


Nincs sok értelme vacakolni a bogarakkal.Majd jön egy pofáraesés és fényezve lesz.
igen abban az utcában fényképeztem
rhinoeli úgy szerezhet tenerét, mint én olajbeöntő kupakot
Nekem ez hobbi, én ritkán motorozok, de amikor megyek, akkor nem figyelem a benzinfogyasztást, a gumikopást és a lábtartó kopását. Najó az utóbbit észreveszem azért
Mindig úgy megyek, milyen kedvem van. De azt elmondhatom, hogy általában gyorsan megyek.
Ha csak azt hasonlítom össze, hogy az első pár ezer km alatt 4,5-4,8 volt a fogyasztásom 100on. Most 5,2-5,5 littyóval megyek 100at.

Bogarak-at sima vízzel, sok áztatással. Én az utóbbi időben azt csinálom, hogy slaggal veretem percekig, nem erős sugárral. Majd szivaccsal törölgetek, majd megint slag. Eddig nem volt az az igazi motormosós idő. Amikor meg volt elmentem motorozni.
Fogadni mernék, hogy semmivel se jobb ez a bogártisztító szer, mint a csapvíz + sampon kombó.
Kinizsi utca, nap mint nap ott megyek el. Ott szoktam látni én is ezt az xt-t olyan, mint az enyém volt, csak ez tenere.

Bogarakat ki hogy szokta eltávolítani a motor elejéről? Én áztatom meg vettem kifejezetten bogároldót azzal is befújom hagyom állni, utána szivaccsal meg mosószerrel végigmosom de utána is látom a maradványukat fejidomon... Valakinek valami tuti ötlete?
Egyelőre...
Befolyásolja még a dolgot a felhasználás.
PL a PR 2 nálam 15e-ret simán elmegy.
marad a fazék?
Ha egy gumi jól tapad, akkor fogy, ha nem fogy akkor nem jól tapad. Vagy ez nem így van?
Valami tréner mondta, hogy 160tól nagyon fogy a gumi.
Az én pirellim eléggé fogy, most van benne 6500km és 3-4000 még simán kinéz belőle.

Ezt meg azon a környéken fotóztam amerre te is vagy.
Akkor, ahogy a saját vezetési stílusom ismerem, nekem ez a gumi örök élet lesz...
Martin dobjai számomra konzervatív megjelenésűek, és míg a Bódis tényleg drága - bár külföldön is méltán népszerű -, szolidabb árcédulával készítenek kipukat a Raptor-nál is. Sok forma közül választhatsz, és munkaanyagból is van több.
Raptordob.hu
Saját video, LeoVince párti vagyok én is, bár FZ1-en az Akrapovic jobban mutat.
Igen. Elvileg GrZack használta vagy 8 ezret, én 20-at, de még nem volt kopáshatáron, így eladtam egy R6-osra.
Leo én is bátran ajánlom! Havernak volt fz6ján nem hiába cseréltem vele motort 1 hétre. Isteni hangja volt mint egy F1 es kocsinak :)
Nekem ilyen van: https://www.youtube.com/watch?...

én szeretem. Állítólag hangtompító nélkül engem hallanak csak az előttem haladó motorosok, a sajátjukat nem. Én nem tudom, sosem mentem még magam előtt. .-)
EGRUS-om van.
Ezzel vettem a motort szép mély hangja van, nem túl tolakodó, de azért markáns, E betű és furulya nyista.
Én pár hete érdeklődtem pár helyen kipufogó ügyben és Martinra esett a választásom.Fele annyiba kerül,mint a Bódis és minőségre ugyanott van.
Nekem egy PRCs átalakított verzió van (gyárit alakítják át), egészen vállalható a gyárihoz képest, de más típushoz még nem volt szerencsém így nincs összehasonlítási alapom.
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy kinek van tapasztalata Bódis kipufogóval kapcsolatban illetve hogy kinek milyen sport kipufogó vált be FZ6-on? A válaszokat előre is köszi!
Az biztos, durva a cucc!
Gumikesztyűben és szemüvegben toltam.
Az eredmény viszont magáért beszél!
[URL=http://kepkezelo.com/][IMG]http://kepkezelo.com/images/l
y...
[/IMG][/URL]
Hát ha HF van benne akkor szerintem nem kéne vele nagyon baszakodni!
Főleg nem komoly védőfelszerelés nélkül!
Aki nem tudja mi a HF annak ajánlom figyelmébe a googlet!
Komoly bajok lehetnek belőle, nagyon nem játék!
Krisz, ugye neked volt Michelin PR? Mennyit bírt?
nem létezik, mert senki se venné meg. Ugyanis ezeket nem kell sűrűn javítani.
a mérnökök még rosszabbak.
A feleség mondja az informatikus férjének:
- Menj le a boltba, hozz egy kenyeret, ha van tojás hozz tízet.
A férj hazamegy 10 kenyérrel:
- Volt tojás.
Mintha jogászok vennének körül, minden apró részletet külön le kell írnom.
*A minőség árral arányos növekedését fizetném meg.
ha gondold, akkor veszek egy 1000 forintosat és eladom neked 3ezerért
Tudod a cserkész ott segít
Na még egy utolsó, hogy ne az én nyűgömmel legyen tele a fórum! Tanksapka dísz (beöntő köré ragasztható matrica) esetében tudtok valami terméket, ami se nem 1.000,-Ft-os, se nem 6.000,-? A 6-os ajánlatot sokallom, viszont az ezer Forintosat múltkor lefújta a szél. 3 részéből csak egy maradt meg.