Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez bandzsa.
FZS600 xenon projektor beépítése

http://youtu.be/4WHzQHNGmWg
elvileg 3,5 liter a tartalék benne, de volt már, hogy kb 5 liternél világított a lámpa.
Michelin PR3 jó áron.
A lámpával az a gond, hogy nem feltétlenül pontos, +- néhány decinél egyszer világít, egyszer nem. Meg aztán nem biztos, hogy mindig megvárod a lámpát, különösen egy többnapos túránál, ahol akár előre be vannak tervezve a tankolási pontok. Na meg sokkal egyszerűbb a kúton ráírni a blokkra a napi számláló állását, nullázni, majd ráér az ember otthon számolgatni.
Ha kapok választ csinálok egy összevetést Martin-Raptor-Bódis fronton és kiírom ide.
Tudtommal nincs hozzá tanúsítvány, sőt E jelzés sincs benne. Freemailes email címükre nekem se válaszolnak, egy db killert akarnék csináltatni, ha külföldre megyek beleraknám mindenképp, hogy ne üvöltsön papírok nélkül. De valószínű télen lecserélem én is a raptort egy mivv-re.
Igazán szívet melengető ár a kocsiméhoz képest
Nekem legutóbb nem válaszoltak a freemail-es címükre küldött levélre, bár csak kipufogó szivacsot akartam venni tőlük. 70-90e körüli összegre emlékszem egy régi projekt kapcsán. Ha megvan a kalkuláció, örömömre szolgálna, ha megosztanád velem is. Bár nyilván függ típustól, anyaghasználattól stb., de 50-ből akkor sem lesz 150, legfeljebb, ha aranyozottat szeretnék. (ergó kiindulásnak jó bármilyen ár)
Teli tank és lámpa közöttit azért gondoltam mert akkor az fix 15,8l (már amennyire pontos a benzin mérő), de a tankolások közötti is ugyan úgy célra vezet
Teli tank és tankolás között.
1 hete voltam műszakin 4360Ft.
Teli tank és a lámpa gyulladás között számoljátok akkor gondolom... átlagot lehet mondjuk vele

Műszaki árak hogyan alakulnak tudja valaki?
Nem gond kértem tőlük árajánlatot majd kiderül mennyit írnak.
Németh kolléga talán jobban tudja, FZ1-én Raptor dob dorombol, hátha beugrik ma a fórumra és elmondja.
Szerintem ha lenne, akkor kiírták volna a honlapra, mert előnyös színben tüntetné fel a dolgot, de lehet csak megfeledkeztek róla.
Nagyon egyszerű a fogyasztás kiszámolása.
Teletankolod és lenullázod a napi km számlálót.
A következő tankolásnál ismét teletankolod megnézed ,hogy pl.320km-ert mentél eddig a motorral és tankoltál bele 15,67 litert akkor a 15,67-et elosztod 3,2-vel és máris megkapod mennyit fogyaszt 100-on a géped.
FZS-ben nincs. Kalkulálunk!
Elado Fz1-re
15000 ft
És "E" jelzés is van a dobokhoz valamint papírt adnak róla amivel műszakin átmegy?
Többen írjátok itt a fogyasztást tizedes pontossággal... van a fazerekben fogyasztás mérő?
Mindkettő yamaha és F-el kezdődik a neve.
Asszem kezelném a problémát...
akkor már csak az fzs-hez kell valami kapcsolatot találnod
Egy menetben tobbszor egyutt mentem fz6 al es volt fel liter kuonbseg ugyannal a temponal neki lefele.
De neked másmilyen motorod van. Nem is volt fzs-ed.
Csak azért írtam, hogy nagyjából meglegyen a vezetési stílusom.

rhinoelinek meg fogyaszt az ugyanilyen motorja 4,5-öt, néha 4 liter alatt. Lehet 10-12ezer km alatt kivégeznék egy ilyen gumit.