Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is eszembe jutott, van itthon egy elég komoly csigakürtös duda, de sajnos nem fér be a gyári helyére. Csak poénból akartam beszerelni, de így aztán nem foglalkoztam vele többet...
Úgy vettem észre hogy nem.
A háromhengeres igen kiválló gyárival is.
Mindíg élvezet az egyedülálló wartburgröfögést hallgatni.
Kell a hang az élményhez, ez biztos.
A csere óta még nem mértem a fogyasztást, biztos lesz növekedés.
Egy gixxerről leoperált yoshimura RS3-al igen kellemesen szólt a 650-es.
Csak emiatt úgy húztam a fülét mintha az életem múlna rajta.
Így inkább visszatettem a gyárit.Legalább nem 7 literrel jártam utána.
Más. Megéri kicserélni, gondolhatod. Csak így kevésbé hallod a csörgést
Gyárival nem jó?
De csak is normális kipuffal
Vagy ducátit.
Csak óvatosan ! Hidrogén-fluorid, salétromsav, és ezek sóinak keveréke van a flakonban !Súlyosan mérgező . Mostanában hajókra készítek alkatrészeket rozsdamentes anyagból, hegesztés után használom elszíneződés kezelésére. Gumikesztyű, szemüveg !
Vegyél egy normális kipufogót inkább
Sziasztok! Tulajdonosa lettem egy 2006-os fazer-nek,és az lenne a kérdésem,hogy létezik-e Magyar nyelvű javítási kézikönyv ehhez a típushoz?
Oké, megbeszélhetjük!
Eddig egyszer volt hogy észrevettem a dudát................álmatagon reggel 7-kor a duna mellett érd felé menet (horvát előtt) letestelt az elégett kábel rugózáskor.
Néztem hogy kiafasz dudál ütemesen.
A duda csak az elkerült baleset utáni méltatlankodásra jó.............arra meg inkább rúgd le a tükrét.


Amúgymeg a gastra dudájától összeszartam magam.

De a tegnapi 5-ös golfos hülyegyerek még csak észre se vette magát.Szóval ha légkürtnél kisebbet szeretnél felesleges.
Pár hete rám húzott egy busz, sávot akart váltani, míg mellette mentem. Dudáltam, dudáltam, majd végül észrevett, de egy jó kis kamionkürt összezizzentené a helytelenkedőket.
Most néztem "Car Crash Compilation"-t és megint felötlött bennem egy erélyesebb dudaszó gondolata. Lehet hülyeség, majd elmondjátok.
A kérdés nem ez volt kedves Zoltán hanem, hogy szerelt-e?....márpedig igen, ott van Gss kiváló dudája no meg láttam többszólamú légkürtöt SV1000-en...
Minek?
Valaki szerelt már nagyobb dudát motorra?
A szert ismertem már
link
köszi a pontos nevét. Már beszerzés alatt!
Én is Preventel nyomom, szerintem jó...
Most amúgy egy pillanatra meg is állt bennem az ütő, hogy lehet azért fekete mert annyira koszos, de akkor jóvanakkor
Az FZS600 tulajok ilyenkor röhögnek a markukba. Persze, lehet azt is mondani, hogy a fekete leömlő még csúnyább, mint a koszos, de legalább nincs vele baj!
A vége lemaradt mer telről irok.
Ez nem macerás cucc. beken, várten, majd vizesrongy, esetleg kis autopolirpaszta, oszt hello...
Adok ha megcsinálod a lámpámat
Igen, vannak ilyen modszerek is, de sok-sok ora tomeny munkaval jar. Ha tehetem, kis penzzel gordulekenyebbe teszem a dolgokat. :D De ezt a "kis penzt" az Optiglanz ara sajnos tullepi.