Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami felömlőtisztítóra én is befizetnék! Főleg a vasárnapi megázás után, szépen néz ki a gép........
Nekem bevált a sima prevent krómtisztító paszta is.
Avesta. Pácpaszta. A Kor Fel cég terméke.
Szerintem ő még a gyárit használja.

@Oggy: ha tenyleg jo es megis postaznad (mondjuk mikor van 5-6 erdeklodo), fel literert adnek 10L benzint. Az arany nem rossz. :D
Holnap teszek fel képet!

Más:A leomlőtisztitó amit ma szereztem irtó tuti cucc!
Van valakinek tapasztalata Suri-val (szerelő) kapcsolatban?
Szerintetek ez minden gond nélkül jó az FZS600-hoz?
A kulcsmásoló ezt aminek műanyag a feje 2900-ért rendelné le.
Krisztián, neked volt Michelin PR a Fazeren, ugye? Hány km-t bírt?
Elkelt!
Mi van a ballonra írva? Mi a neve ennek a szernek?
Igen, ezt linkeltem be én is. Nagyon jó vétel volt, teljesen leinformálva. Magyarországi, valós km-el, valós vezetett szervízzel. Gratula hozzá. majd egy képet tegyetek fel róla.
Én meg november 30-án vizsgáztam tök egyedül még 2008ba. Ez volt a 4. kategória amit megcsináltam, elindulunk mentünk kb 800métert, mikor szóltak a cb rádión, hogy forduljak meg, megyünk a tanpályára.Visszafelé gondoltam, hogy megbuktam, de nem tudtam miért mert szerintem nem basztam el semmit. Megállunk tanpályán megyek oda a vizsgabiztoshoz egy nagyon idős úr volt, inkább bácsinak mondanám, ahogy ránéztem, erre ő: gratulálok átment, nagyon hideg van már kint, nehogy megfázzon ezért volt ilyen kis kör csak!
Én nem kedvelem ezeket a sufni tuningokat.
Ettől a fúrástól olyan hangja lesz,mint egy repedt fazék
Valaki alakított már át így gyári fz6-os kipufogót?

http://youtu.be/hGLPMVqjzg0
Mikor én vizsgáztam pont ezt úsztam meg nyáron.
Elsőnek jelentkeztem be fél 8ra, mi még megúsztuk sima esővel, utána leszakadt az ég, szerintem aznapra a vizsgát is lefújták
Én amikor tanultam, egy 30km-es út volt a megyeszékhely, ahova el kellett menni vizsgázni. Az oktatóm azt mondta, hogy max fordulaton a kocsinak az ablaktörlője nem vitte a vizet. Elég furcsa érzés volt, mert még sose folyt felfelé a golyókon a víz... ツ Amikor megálltam a motoros csizmából úgy öntöttem ki a vizet. Az úttestet sem láttam, csak az egybefüggő vizet. De azért csak levizsgáztam. ツ
Nem jetski-zni vettem...
Miért, esőben nem működik?
Két hétig csak azt vártam hogy jön a 4 napos hétvége, mehessek gurulni, erre full fos idő lesz végig, és most szerettem volna felhozni is a motort Pestre... szerintem esélytelen
..hát én sem találtam itt a környékben motort (amikor volt 1-1 akkor még nem volt korpám), ezért Üllő-ről hoztam a vasat.

Este kipróbálom a szert, s teszek fel képet ha beválik.
Végül is én majdnem Kaposvárról hoztam volna a vasat. Csak eladták az orrom elől...
Okés, elviszem , úgyis gyakorolnom kell a motorozást.
Én sem, nyilván jobb, ha elhozod. ツ Mi az a 700km oda-vissza? ツ