Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Nincs véletlenül valakinek egy ilyen plexi FZS 1000-re, ami eladó?

http://www.amazon.com/Yamaha-A...
így képen még nekem is furcsa ,de ha ráülök .....
Szerintem Fasza!
nekem egyenesebb van ,LSL superbike L01. elsőre kicsit lehet hogy furán néz ki de én nagyon élvezem és abszolút nem bántam meg -persze kinek mi jön be szerencsém is volt vele ,mert 15 e. helyett 6-ért megkaptam úgy hogy nem volt még motoron.
Na ez engem is érdekelne, hogy ha egy kicsivel magasabb, kényelmesebb kormányt szeretnék milyenben érdemes nézelődni?
Sziasztok!

Srácok valaki használ más fajta kormányt mint a gyári?
Gondolkodom, hogy egyenesebbre váltanék? Nekünk hány mm a kormány átmérőnk? Esetleg melyik márkát ajánlanátok?
Yamagucsi szan nyugdjba ment es atvette a szurotervezest Kobayasi szan.
Az uj ember meg forradalmi otletekkel volt tele.
há de nem? 2004-es fz-ben nem ugyanaz a blokk van mint a 2007-esben csak szebbé tették a fedeleket?
Az élet nagy kérdései.
Miért van az hogy az fz6("s1" 04-06)-be hf303-as szűrő míg az S2-be hf204-es szűrő kell ?
ELADO FZ1-re
20.000 ft
Vicces de tippelek..............yamaha bót?
Gyári olajszűrőt és légszűrőt hol tudom beszerezni? motoralkatresz.eu-n utángyártott van csak ha jól látom
Levegőszürőböl csak a gyárit vedd! Nekem a hiflo lötyögött-zörgött a házban, a gyárit meg alig lehett kihúzni olyan jó passzentos!
Erre nem tudok válaszolni, szelephézagot xt-n magamnak állítottam.
Vidéken meg van 2 jó szerelőm, egyik elsőnek honda kereskedésbe szerelt, aztán yamaha, megszerzett valami arany minősítést is a yamahánál, aztán rájött, jobban jár ha maszekol. Márkaszervizbe én személy szerint nem vinném.
kb 1 hónap alatt ment el, össz-vissz 1 érdeklődő volt, el is vitte.
Anyagilag jól kijöttem belőle.
Kicsit sajnáltam, mert tetszett, csak hát el kellett volna hurcolni, hegyes-völgyes területre, mert a síkságon sok értelmét nem láttam.
Azért majd valamikor gurulhatnánk egyet Tomi!
Sajnos nem tudhatom mikor cserélték ezeket nálam korábban, szóval biztos ami biztos alapon most minden ki akarok cserélni, amúgy is aktuális a 40ezres szerviz.
Szelephézag, gyertyahézag és szinkron állítás lesz még aktuális, ezek mennyibe szoktak fájni?
Pár napja voltam szervizben, olaj,szűrő,légszűrő,fékfolyadék, gyertya csere nélkül, átvizsgálva 20ezer volt. Tisztességes ár.
könnyen elment?
Mennyit mentél vele?
Ne is mondd, tavaly mikor megvettem a motort én mindent lecseréltem rajta mivel 2009ben volt utoljára szervizben. Gyertyákkal mindennel majdnem 50 volt az "alkatrész". Hűtőfolyadékra nem emlékszem mennyi ment bele. Arra figyelj, hogy alumínium "barát" legyen vagy hogy mondják ezeket, illetve a hátulján a flakonokra rá van írva, hogy milyen arányban lehet higítani desztvizzel.
Decemberben végén elvitték
Köszi! Ahogy számolgattam a kis apró dolgokat, hamar összejön 30ra csak az anyaglista
Hűtőfolyadékból 1L-eseket láttam, de mintha 2L-es lenne a tartály.. mennyi kellhet abból?
Én egy k&n légszűrőt vettem a motorba. Olajszűrőből meg HifloFiltro-t. Hiflot egyik szerelőm ajánlotta ő minden motorba olyat rak. Eddig nem volt rá panasz.